Treść opublikowana przez kamil
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Daj więcej zdjęć tego cuda.
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
Jak już będziesz rezał te ledy to pomyśl nad tymi od rs6. Kozacko to wygląda
-
[B6 ALT] Brakuje mocy w ORI :)
Zacznij od wygłuszenia drzwi.
-
[ALL] Kabel sygnałowy
dietz, sinuslive, nakamichi, dls
-
[B5 AHU] Czy głośniki 20 cm wejdą w tylna półkę ?
slepy dobrze Ci podpowiada. Wrzuć lepiej porządne 16 na przód. Poza tym 20 w zabudowie typu free air nigdy nie zagrają dobrze. I tym bardziej tandetne 20. Już nawet pomijam fakt umiejscowienia głośników z tyłu auta.
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
boberekFajny furacz. Gratki :> Jak zrobisz te mody na 200km to wielkiej różnicy do 3.0 BRE nie będzie. Zresztą lepiej mieć fajne 2.0 niż trupa 3.0. Co do kółek na lato to A6 bardzo fajnie wygląda z felami od rs4. Ale troszkę szkoda że bez Q.
-
[B5 AHU] Czy głośniki 20 cm wejdą w tylna półkę ?
Z czego masz zamiar zasilić te buczydła??
-
FragFx V.2 wasze opinie ????
Znając życie to do zwykłej myszki i klawiatury pewnie nie będzie nawet porównania. Już nawet nie wspominam o bardziej hardkorowym graniu.
-
FragFx V.2 wasze opinie ????
Myślę że to taki drogi gadżet.
-
Co sadzicie o tym kompie?
To nie jest komp tylko laptop a to różnica
-
[ALL] Jaki sub do B6 sedana
Re Audio albo Aliante.
-
[ALL B5] Woofer bose i nokia
Obydwa woofery są kiepskiej jakości więc nie ma znaczenie którego dokładnie wybierzesz. Jakość dźwięku nie istnieje w żadnym z tych odtwarzaczy które wymieniłeś ale concert II ma więcej opcji.
-
SHIFT 2: Unleashed
Brak kolorowego tjuningu faktycznie może być wadą No offence
-
SHIFT 2: Unleashed
Reniu te screeny tak u Ciebie źle wyglądają czy grafa taka?? U mnie wygląda to zdecydowanie lepiej. Żadnych załamań ani ząbkowań. I tekstury w rozdzielczościach HD i monitorze panoramicznym też lepiej wyglądają.
-
SHIFT 2: Unleashed
Shift też fajny ale dla mnie do P2000 się nie umywa. Ps W factory drive kto zrobił spina 180 a potem 360 stopni na klawiaturze??
-
SHIFT 2: Unleashed
NFS: Porsche 2000 i tak rządzi
-
Konfiguracja TP-Link W8901G potrzebna pomoc
Router może na raz łączyć się tylko z jedna siecią wifi. Druga sieć którą widzisz na kompie to zapewne sygnał innej sieci (np. z drugiego laptopa) Wyłączyć można wlana w zakładce "Interface Setup" -> "Wireless" -> "Access Point" i zaznaczyć Deactivated. Wlana zabezpieczasz w zakładce "Multiple SSIDs Settings" i "WPA-PSK". Ew. możesz też filtrować adresy MAC.
-
Problem z monitorem?
Nastaw się na kupno nowego monitora bo długo nie pociągnie.
-
[ALL] Prośba o ocenę zestawu audio
W którym miejscu prosisz o wycenę?? I co to za pomoc oferując odsprzedaż sprzętu?? I prawda taka że dałeś ileś tam tysięcy za sprzęt który w odsłuchach jest warty grosze. Poza tym dział SPRZEDAM jest gdzieś indziej.
-
[ALL] Prośba o ocenę zestawu audio
Trochę systemów już montowałem i słyszałem i nic dobrego o tych gms napisać nie mogę. Jak już będziesz wygłuszał drzwi to przy okazji kable też wymień. Nie jest to jakiś gigantyczny koszt znowu żebyś sobie musiał oszczędzać na drutach.
-
[ALL] Prośba o ocenę zestawu audio
Jelenia szukasz czy się zgubiłeś??
-
[ALL] Prośba o ocenę zestawu audio
Ja to wiem. Tak o te.
-
[ALL] Prośba o ocenę zestawu audio
Głośniki które grają już fajnie pod samym radiem to helix db. Tył sobie odpuść bo zepsujesz tylko scenę a poza tym $ i tak już mocna Cię ogranicza. Dap to fajny oldsql Zawsze lepiej poczekać i dozbierać trochę pieniążków i kupić konkret klocki niż kupić wszystko naraz i byle jak.
-
[ALL] Prośba o ocenę zestawu audio
Nie chodzi o moc jaki generują te wzmaki ale o sposób kontrolowania głośnika, jakoś sygnału itp. Jak się już zabierasz za wygłuszenie to lepiej zrób to raz z porządnie. Taśma dekarska i filc nie służą do wygłuszania drzwi. Pytaj w sklepie o maty stp, gms lub podobne. To są maty do wygłuszania a nie jakieś domowo- budowlane wynalazki.
-
[ALL] Prośba o ocenę zestawu audio
Te wzmacniacze które wymieniłeś to nadają się jedynie na złom. W tych pieniądzach co wymieniłeś będzie baardzo ciężko znaleźć coś konkretnego, nawet w używkach. Więc jedynie pozostaje Ci zasilanie z radia a wzmaka zawsze możesz dokupić w późniejszym czasie. PB które podałeś to najniższa seria więc szału pewnie nie będzie. Pod samo radio będzie ok. Ew. rozglądnij się też za helix db. Taśma dekarska nie służy do wytłumiania drzwi.