Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamil

  1. Pionieer-Panas-Samsung W takiej kolejności bym szukał. I podejmij w końcu męską decyzję xP
  2. Mistrzu świata chwila moment... Teraz to już całkowicie mieszasz. Ogarniając temat: Z pierwszego postu wynika że masz zestaw tempo 6 czyli woofer + tweeter + zwrotnica. I do tego masz podłączony wzmak jvc. I nagle chcesz podpiąć nie wiadomo czemu piszczki pod samo radio. Pytanie tylko na chu** takie idiotyczne kombinacje?? Chyba że złe wnioski wyciągam z tego co napisałeś.
  3. Z bardzo wielu powodów m.in. choćby dlatego że radiem które masz nie przytniesz piszczków tak żeby spełniały swoją rolę. Coś mi się wydaje że jednak masz system pasywny.
  4. Zdecydowanie odpada. Ps. Wiesz co to jest system aktywny??
  5. Najlepiej by było gdybyś sobie zamówił prezentację do domu bo takie doradzanie na forum jest całkowicie nie miarodajne. Remik np. lubi ledy a ja plazmy. No i kto ma rację?? Obaj mamy xD
  6. W linku widze onet więc takim artykulikiem to można sobie dupsko podetrzeć. I wszystko w tym śmiesznym temacie. Amen.
  7. Krucho z kasą a jeszcze chcesz dokładać głośniki w półkę?? Po co??
  8. Ściągaj Instalacja, wejście do menu, wyjście z menu, odinstalowanie zajmuje jakieś 15 min. Mile spędzony czas :gwizdanie:
  9. Ten temat się nie mógł inaczej skończyć I zapewne chcesz to wszystko podpiąć pod radio??
  10. kamil odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Opera.
  11. Z Jamo bardzo sympatycznie radzi sobie ampli onkyo. Za ok. tysiaka możesz dostać model 578 a jak dobrze poszukasz to nawet 608. Najprościej to będzie puścić wszystko przez ampli czyli laptop >hdmi> ampli >hdmi> tv.
  12. Ile masz na tego ampli??
  13. Jakie mmi masz??
  14. Ja tam chyba nawet wiem o jaki temat chodzi
  15. Do SE nie potrzeba demontować półki
  16. Te fele robią niesamowitą robotę Ale osobiście bym się bał takie wsadzić Kwestia gustu ale gdybyś tak wsadził lampy od rs6...
  17. Pytam bo na fotach nie widać różnicy między tym co miałeś a tym co masz [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 20:12_________________________________________________Czy przypadkiem 1bv nie ma -30mm w C6??
  18. Zmieniłeś z 1be na 1bv??
  19. Ja myślę że do NES-a i SNES-a nawet nie ma co porównywać. Te nowe Nintendo to taki... gadżet a nie konsola do dobrej zabawy
  20. Rozumiem że cena nie gra roli??
  21. To jest budżetowy wzmak więc nie jest ważne co ma zasilić (lub czym ma być zasilany) ale ważne ile mocy wygeneruje
  22. To jest wartość rms w mostku a nie na kanał podana ze specyfikacji wzmaka.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.