Treść opublikowana przez peteair
-
[B5 AFN] Moja A4
chciałem 17" wstawić
-
[B5 AFN] Moja A4
teraz mam ET45 i koła są troche schowane pod nadkola a ja chce żeby były równo
-
[B5 AFN] Moja A4
Czyli rozglądać się za 18"? Właśnie na allegro ciężko znaleźć oryginalne. poza tym nie stać mnie na razie żeby wywalić całą kasę jednorazowo[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 15:50_________________________________________________Witam. Jakie wycieraczki polecacie? Bo mam teraz valeo silencio i szczerze mówiąc to jakoś za tą cenę nie widzę tej jakości. pzdr[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 19:53_________________________________________________Witam. Koledzy co myślicie o tych felgach? http://www.netcar.pl/felgi/aluminiowe/oz/OZ+SUPERTURISMO+GT,,,,,,,,,,,,,,,5x112,498,0,5-0,115525118,szi.html Rozstaw śrub jest ok ale nadal pomimo studiowania rysunków nie wiem o co chodzi z tym ET felgi. Wzór taki chcę kupić rozmiar 17" i chce żeby ranty opon były mniejwięcej z nadkolami równe. Pomożecie Pozdrawiam
-
Odp: [B5 AHH] Biala Parowka A4 Avant ;> -40/40, nowe kolo 18" str 7
Kolego. Fajny ten prosty wydech. gdzie można wymienić standard na takie proste?
-
Dobrzy chiptunerzy
Także polecam rogala choć jak dotąd robiłem u niego tylko mechanikę.
-
[B5 AFN] Moja A4
spoko . przejrzę jeszcze raz[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 10:59_________________________________________________takie z forum http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_moja_red_hot-t128856.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/b5_avg_nowe_fotki_str_1-t28502.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/aeb_18t_xenon_18_gwint_i_takie_tam-t57212.0.html a takie na allegro http://moto.allegro.pl/item990283436_nowe_felgi_17_5x112_audi_a3_a4_a5_a6_a8_q5.html http://moto.allegro.pl/item972133230_audi_vw_model_rs4_yokohama_toyo_oryginalne_fv_22.html http://moto.allegro.pl/item993058514_felgi_momo_ten_s_silver_7x17_5x112_vw_skoda_audi.html tak to mniej więcej wygląda. Chciałbym 17" ale to co ja bym chciał wcale nie musi pasować do mojego auta
-
[B5 AFN] Moja A4
Szukałem ale jak coś znalazłem to koledzy z forum pisali że to plastelina i zaraz się powyginają, a ja ekspertem nie jestem
-
[B5 AFN] Moja A4
No oglądam ale potem jak na allegro patrzę to nie ma takich do kupienia
-
[B5 AFN] Moja A4
Myślałem o 17" ale gdzie kupić bo wertuję allegro i kiepsko zazwyczaj proponują wzór oryginalnej a to oznacza chyba że mniej trwałe?
-
[B5 AFN] Moja A4
To gdzie szukać dobrych felg?[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 15:12_________________________________________________Witam wszystkich. Po perypetiach auto chodzi lepiej. Wycięty katalizator i wymieniona plecionka wydechu a także załatana dziura w dolocie oczywiście w warsztacie u Rogala. Auto zyskało wigor ale szarpanie w zakresach 1800-2000 obrotów nie ustało. Następny pomysł to wymiana poduszek silnika. Jeśli macie kolejne pomysły co to może być piszcie. pzdr [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 11:43_________________________________________________Panowie. Polećcie jakieś felgi do mojej A4 powoli się przymierzam do zakupu ale chciałbym żeby to były felgi Audi.
-
[B5 AFN] 100 km/h na 4 biegu i brak mocy-przyczyny?
No właśnie troche się zawiodłem pierwszym razem u niego w warsztacie. Mam nadzieję że drugie podejście będzie lepsze
-
[B5 AFN] 100 km/h na 4 biegu i brak mocy-przyczyny?
ale dynosoft pewnie poza Warszawą? W wawie wszyscy polecają Rogala. Jutro ostatnia próba jak nie pomoże to na skarpę i do Wisły:)
-
[B5 AFN] 100 km/h na 4 biegu i brak mocy-przyczyny?
aha to pogadam z nim jutro żeby może on zajrzał. mam dość tych dolegliwości chcialbym już jeździć normalnie bez żadnego szarpania i kopcenia tylko zająć się nowymi felgami itp. a tu ciągle coś się dzieje
-
[B5 AFN] 100 km/h na 4 biegu i brak mocy-przyczyny?
jade jutro ale znowu gadałem ze wspólnikiem Rogala. Wolałbym żeby Witek się tym zajął ale myślałem że on od tuningu?
-
[B5 AFN] 100 km/h na 4 biegu i brak mocy-przyczyny?
na czarno
-
[B5 AFN] 100 km/h na 4 biegu i brak mocy-przyczyny?
Kolego ale ja byłem u niego przed świętami tylko autem zajmował się wspólnik Rogala
-
[B5 AFN] 100 km/h na 4 biegu i brak mocy-przyczyny?
rozbierzność cenowa trochę jest ciekawe ile (jeśli będzie trzeba) wezmą w Warszawie u Rogala.
-
[B5 AFN] 100 km/h na 4 biegu i brak mocy-przyczyny?
hehe. dziękuję za opis niedawno to czytałem a o tym zapomniałem. zawsze studzę po jeździe przynajmniej minutę. a dużo kosztuje czyszczenie turbiny?
-
[B5 AFN] 100 km/h na 4 biegu i brak mocy-przyczyny?
katalizator wyciąłem i właśnie po wizycie przyktórej wyciąłem katalizator i wymieniona została plecionka wydechu tak się dzieje[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 18:57_________________________________________________tzn jak traktować kolego bish - kopt?
-
[B5 AFN] 100 km/h na 4 biegu i brak mocy-przyczyny?
a to przycinanie łopatek to groźne jest? da się to doraźnie naprawić?
-
[B5 AFN] Moja A4
a co to VT?[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 15:07_________________________________________________A co powiecie na takie. http://www.allegro.pl/item980230379_super_nowe_felgi_16_5x112_audi_a4_a5_a6_a8.html Będą do mnie pasować?
-
[B5 AFN] 100 km/h na 4 biegu i brak mocy-przyczyny?
we wtorek jade do Rogala ponownie na warsztat. sam sie na tym nie znam. ciut mioże kopci. modle się żeby nie padła turbina[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 10:30_________________________________________________Wczoraj zauważyłem że jak niezbyt dynamicznie przyspieszam to przy ok 2000 obrotów na chwilkę jakby traci moc(na sekunde jakby stracił stabilność przyspieszania) i za samochodem widać czarny dym, a jak przyspieszam dynamicznie to idzie normalnie ale słychać jednak to syczenie. Wcześniej pisałem iż nie dymi ale jednak zauważyłem iż jak wciskam gaz do oporu o kopci cały czas. Macie pomysł?
-
[B5 AFN] 100 km/h na 4 biegu i brak mocy-przyczyny?
świst turbiny słyszę i jest super ale jak dynamicznie przyspieszam to słychać także syczenie
-
[B5 AFN] 100 km/h na 4 biegu i brak mocy-przyczyny?
Witam. Ja słyszę syczenie odkąd wyjechałem z warsztatu po wycięciu katalizatora. Czy może to oznaczać dziurę w dolocie? pzdr
-
[B5 AFN] Moja A4
dzieki zajrze[br]Dopisany: 22 Luty 2010, 13:59_________________________________________________Witam. Co myślicie o takich felgach do mojej A4? http://moto.allegro.pl/item959774255_keskin_kt9_audi_mercedes_vw_nowe_germany_tuv.html pzdr