Treść opublikowana przez peteair
-
Problemy z ogrzewaniem (odpowietrzenie układu chłodzenia)
Witam. Dołączam się do tematu bo od jakiegoś czasu mam podobne przeżycia co szanowni koledzy. Termostat wymieniony i auto rozgrzewa się do temp 90 st. tyle że podczas jazdy gdy ustawiłem temperaturę na HI grzało średnio ciepłym powietrzem ale po przejechaniu kolejnych kilku minut zrobiło się gorąco jak w piekle aby znowu po kolejnych kilku minutach wiać letnim powietrzem na ustawieniach najwyższych. Tak huśtawka. Może to nagrzewnica? Proszę o pomoc.
-
[B5 AFN] Moja A4
ok. Zastanowię się poważnie na tym
-
[B5 AFN] Moja A4
Czyli tak mniej więcej jaki ma przebieg?
-
[B5 AFN] Moja A4
A mocno używane to zawieszenie?
-
[B5 AFN] Moja A4
aha. dzieki a tłumaczenie. Tak myślę że obniżenie 40 mm to trochę za duże
-
[B5 AFN] Moja A4
co znaczy łan uj?
-
[B5 AFN] Moja A4
Ile byś chciał za to wszystko jeśli bym przemyślał sprawę i zdecydował kupić?
-
[B5 AFN] Moja A4
tylko że ja mam avanta. czy pasowały by do avanta?
-
[B5 AFN] Moja A4
no to słabo na razie albo zawieszenie albo felgi będę musiał kupić. Sporo to wszystko kosztuje. A ile najlepiej obniżyć żeby na 17" dobrze wyglądał? nie chcę totalnej gleby bo mi się nie podoba ale tak delikatnie[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 15:40_________________________________________________a jak wejść na twój wątek?
-
[B5 AFN] Moja A4
Ja właśnie chciałbym obniżyć teraz mało bo felgi mam 15" więc nie wiem ile trzeba teraz obniżyć żeby na 15" lepiej wyglądał? Czy takie obniżenie poprawi właściwości trakcyjne?
-
[B5 AFN] Moja A4
właśnie ja się nie znam widziałem jak ktoś pisze zawieszenie -1be czy jakoś tak a ja nie mam pojęcia o czym mowa. Na razie chciałbym obniżyć na felgach 15" jakie obecnie mam w aucie.
-
[B5 AFN] Moja A4
Witam. Wymianie poddałem poduszki pod silnikiem a szarpanie całego samochodu (jak by trząsł się) przy dynamiczniejszym przyspieszaniu jak było tak i jest. Czy ktoś ma pomysł co teraz wymienić żeby ustało?[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 13:32_________________________________________________jeśli chciałbym zmienić zawieszenie na niższe to gdzie najlepiej się udać? Jestem z Konstancina-Jeziorny to może gdzieś znacie w okolicy fachowców? Chodzi mi o projekt i wykonanie bo kompletnie się nie znam.
-
[B5 AFN] Moja A4
Witam. Po długim czasie zbierania kasy, w mojej A4 wymieniłem rozrząd z opcją rozszerzoną w warsztacie u Rogala. Czas powoli przygotowywać się do większych wtryskiwaczy.[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 10:51_________________________________________________Witam. Czy ktoś z forum ma dojścia do wtryskiwaczy. Mam 1,9 tdi i będę chciał niedługo wstawić sobie większe ale w intercarsie takie ceny że głowa boli
-
[ALL B5] Poszukuję numeru części
kolego A-rek dzięki. Mam nadzieję że taka rzecz podana tym kolesiom z Audi pomoże mi w zakupie Pozdrawiam[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 15:06_________________________________________________W programie ETKA ten nr części widnieje jako lusterko wsteczne[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 18:31_________________________________________________A ja szukam prawego dużego
-
[B5 AFN] Zaczął bardzo dużo palić wina turbiny może termostatu?
Panowie U mnie z kolei nienagrzewa się do 90 st. i ci 1,5 tyg dolewam płynu do chłodnicy ale nie widzę aby gdzieś wyciekał. Co wy na to?
-
Nimbus Grau Perl Effekt
witam jak taki scyzoryk (kluczyk) załatwić żeby działał w B5?
-
[ALL B5] Poszukuję numeru części
super dziękuję[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 10:14_________________________________________________Witam. Koledzy w audi nic mi nie pomogą bo nie wiedzą jaki nr części dobrać. Chcę prawe lusterko duże, kupiłem już jego obudowę ale nie mogę dostać części spodniej. Myślałem że jak chće kupić lusterko od audi RS4 B5 to nie powinno być problemu ale panowie z audi nie potrafią sobie z tym poradzić. Pomóżcie
-
[ALL B5] Poszukuję numeru części
Chyba chodzi o nr 9 na rys 2a na twoich obrazkach ale pewien nie jestem
-
[ALL B5] Poszukuję numeru części
Witam Postanowiłem kupić prawe lusterko duże do mojej b5. Podjechałem do serwisu Audi i sprzedano mi obudowę, ale potrzebny jest jeszcze plastik który znajduje się pod spodem (w który wkręca się śróbki). Panowie z audi powiedzieli abym rozkręcił i podał nr części tylko że mam zepsuty gwint na śróbce mocującej i nie mogę jej wykręcić a chciałbym kupić już tę cześć. Czy pomoglibyście mi z numerem części? Pozdrawiam
-
[B5 ADP] Szarpanie przy ruszaniu i lekkim wciśnięciu pedału gazu
a Ja bym obstawił poduszki silnika albo skrzyni...
-
[B5 AFN] 100 km/h na 4 biegu i brak mocy-przyczyny?
Drugie podejście lepsze aczkolwiek przyczyny szarpania auta nie zniknęły.
-
[B6 AWX] Wibracje silnika
spoko kolego darasajjj jak wymienię to dam znać czy pomogło
-
[B6 AWX] Wibracje silnika
Panowie Ja mam silnik AFN i także mam takie drgania przy przyspieszaniu na 1500-2000 obrotów. Ostatnio miałem wymieniony rozrząd w opcji rozszerzonej czyli plus paski rolki itp. drgania nie ustały. teraz będę wymieniał poduszki silnika i wtedy zobaczymy czy coś pomoże. Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Moja A4
A gleba ile może kosztować i ile najlepiej mm zrobić?
-
[B5 AFN] Moja A4
ale to będzie trzeba pewnie od razu obniżyć?