Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peteair

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peteair

  1. Panowie. To jak z tym szarpaniem? czy jest jedno rozwiązanie problemu czy raczej przeszukać cały samochód komputerem? Pozdrawiam
  2. I ja też jak coś się nie zesra
  3. Witam. Panowie szukam większej pompy wtryskowej do mojej a4. Wiecie gdzie można kupić. To chyba będzie pompa 11
  4. Ja to o 22 byłem ale bez nadziei że kogoś jeszcze spotkam
  5. Dzięki Dawid ale chyba zdecyduje się na MTS Technik bo bede mógł wziac na raty
  6. aha no to spoko.
  7. KOWI87 dzięki [br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 11:44_________________________________________________Na tym zawieszeniu 17" potem dobrze będą leżały?
  8. I do tego jeszcze jakiś springi. Nie ma znaczenia już jakie to będą sprężyny?[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 11:39_________________________________________________Dorzuce 200zł tzn? Chodzi ci o zakup sprężynek?
  9. Co sądzicie o tych amorkach? Piszą że można regulować wysokość http://allegro.pl/amortyzatory-audi-a4-94-00-komplet-p-t-mts-technik-i1486366284.html
  10. MTS Technik -40 tak?
  11. No i pięknie się składa w przyszły czwartek mam wolne w pracy więc nie mam mowy żebym pierwszy raz nie przybył na spota
  12. A czy -40 na 15" puki co nie przyprawi mnie o wybite zęby:)
  13. No właśnie ja chcę znaleźć złoty środek. Trochę żeby było twardziej i niżej. Myslałem właśnie o 20mm. Nie wiem natomiast jak będą wyglądały felgi 17" na tych sprężynach i czy twardość nie będzie uciążliwa.
  14. No a co z tymi sprężynkami. Jakie kupić?
  15. No właśnie niedługo będę chciał założyć 17". Teraz z braku funduszy zostanę na swoich 15". W takim razie jakie sprężyny kupiś do tych amorków które poleciliście?[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 13:45_________________________________________________Czy jak zamontuje teraz 15" to też lepiej będzie się trzymał zakrętów? Bo teraz to trochę buja się jak kanapa teściowej
  16. Dzięki za sugestie. Czy jak je założę to na moich 15" nie będzie za twardo?
  17. no nic trudno. mujszę kupić na allegro[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 00:15_________________________________________________Panowie Co sądzicie o tych amorkach? Warto inwestować. http://allegro.pl/amortyzatory-sportowe-audi-a4-b5-mts-od-m-t-i1438179686.html
  18. fakt mam nadzieję że jeszcze miesiąc i mogę wpadać wcześniej ale na razie kiepsko na tą 19
  19. Panowie a nie można by ewentualnie przenieść spotów na 21? Bo ja po robocie na pewno nie będę zdążał
  20. To u mnie też słabo. Chyba że jak będę wracał z pracy po 22 podjadę przez piaseczno to może ktoś jeszcze będzie chociaż wątpię
  21. juropek poważnie to piszesz?
  22. Panowie Suma sumarum dalej nie wiem co to może być. Ja po wymianie plecionki i to nie było to.
  23. A może środa bo w czwartek pracuję do 22 a z tarchomina trochę mi dojazd zajmie to pewnie was już nie będzie
  24. oby się ociepliło bo już trochę zima przegina

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.