Treść opublikowana przez peteair
-
[B5 AHU] Szarpanie na każdym biegu podczas przyśpieszania
Panowie. To jak z tym szarpaniem? czy jest jedno rozwiązanie problemu czy raczej przeszukać cały samochód komputerem? Pozdrawiam
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
I ja też jak coś się nie zesra
-
[B5 AFN] Moja A4
Witam. Panowie szukam większej pompy wtryskowej do mojej a4. Wiecie gdzie można kupić. To chyba będzie pompa 11
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Ja to o 22 byłem ale bez nadziei że kogoś jeszcze spotkam
-
[B5 AFN] Moja A4
Dzięki Dawid ale chyba zdecyduje się na MTS Technik bo bede mógł wziac na raty
-
[B5 AFN] Moja A4
aha no to spoko.
-
[B5 AFN] Moja A4
KOWI87 dzięki [br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 11:44_________________________________________________Na tym zawieszeniu 17" potem dobrze będą leżały?
-
[B5 AFN] Moja A4
I do tego jeszcze jakiś springi. Nie ma znaczenia już jakie to będą sprężyny?[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 11:39_________________________________________________Dorzuce 200zł tzn? Chodzi ci o zakup sprężynek?
-
[B5 AFN] Moja A4
Co sądzicie o tych amorkach? Piszą że można regulować wysokość http://allegro.pl/amortyzatory-audi-a4-94-00-komplet-p-t-mts-technik-i1486366284.html
-
[B5 AFN] Moja A4
MTS Technik -40 tak?
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
No i pięknie się składa w przyszły czwartek mam wolne w pracy więc nie mam mowy żebym pierwszy raz nie przybył na spota
-
[B5 AFN] Moja A4
A czy -40 na 15" puki co nie przyprawi mnie o wybite zęby:)
-
[B5 AFN] Moja A4
No właśnie ja chcę znaleźć złoty środek. Trochę żeby było twardziej i niżej. Myslałem właśnie o 20mm. Nie wiem natomiast jak będą wyglądały felgi 17" na tych sprężynach i czy twardość nie będzie uciążliwa.
-
[B5 AFN] Moja A4
No a co z tymi sprężynkami. Jakie kupić?
-
[B5 AFN] Moja A4
No właśnie niedługo będę chciał założyć 17". Teraz z braku funduszy zostanę na swoich 15". W takim razie jakie sprężyny kupiś do tych amorków które poleciliście?[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 13:45_________________________________________________Czy jak zamontuje teraz 15" to też lepiej będzie się trzymał zakrętów? Bo teraz to trochę buja się jak kanapa teściowej
-
[B5 AFN] Moja A4
Dzięki za sugestie. Czy jak je założę to na moich 15" nie będzie za twardo?
-
[B5 AFN] Moja A4
no nic trudno. mujszę kupić na allegro[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 00:15_________________________________________________Panowie Co sądzicie o tych amorkach? Warto inwestować. http://allegro.pl/amortyzatory-sportowe-audi-a4-b5-mts-od-m-t-i1438179686.html
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
fakt mam nadzieję że jeszcze miesiąc i mogę wpadać wcześniej ale na razie kiepsko na tą 19
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
A co reszta na to?
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Panowie a nie można by ewentualnie przenieść spotów na 21? Bo ja po robocie na pewno nie będę zdążał
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
To u mnie też słabo. Chyba że jak będę wracał z pracy po 22 podjadę przez piaseczno to może ktoś jeszcze będzie chociaż wątpię
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
juropek poważnie to piszesz?
-
[B5 AHU] Szarpanie na każdym biegu podczas przyśpieszania
Panowie Suma sumarum dalej nie wiem co to może być. Ja po wymianie plecionki i to nie było to.
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
A może środa bo w czwartek pracuję do 22 a z tarchomina trochę mi dojazd zajmie to pewnie was już nie będzie
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
oby się ociepliło bo już trochę zima przegina