Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peteair

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peteair

  1. podeślesz link żebym mógł zobaczyć
  2. na większą turbinę plan jest na później to kupić 230?
  3. jedyne co mam zmodyfikowane oprogramowanie na 136 KM i 301 Nm. W domu leży intercooler teraz chciałbym zakupić właśnie większe wtryski
  4. Panowie Szukam warsztatu do zamontowania intercoolera. Potrzeba także wykonać orurowanie. Polecicie kogoś? Najchętniej Konstancin, Piaseczno lub Warszawa.[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 12:36_________________________________________________Witam. Niedługo będę montował nowe wtryskiwacze żeby podnieść jeszcze moc. Jakie polecacie?
  5. Juropek dzięki za kontakt do speców z Nadarzyńskiej. Chłopaki mają dużo roboty dopiero za 2 tygodnie będę u nich na robocie coolera
  6. jeszcze nie bo poza Wawą jestem. W tym tygodniu wracam więc dopiero ustalę termin
  7. Juropek ten nr co mi podawałeś to do którego warsztatu bo tam na terenie są chyba trzy
  8. jak na priva to nic nie mam. Jak Boga kocham:)
  9. juropek nic na privie nie mam. puścisz jeszcze raz?[br]Dopisany: 07 Maj 2011, 16:06_________________________________________________ten numer to na tą Nadarzyńską mi wyślesz
  10. reikeb zapytaj znajomka. Będę wdzięczyny. juropek dzięki za zaangażowanie w sprawę. Tak czy siak czekam panowie na jakiś kontakt lub adres
  11. Chcę wymienić w mojej A4 standardowy IC na większy
  12. juropek dzięki. będę czekał na info
  13. Panowie Nikt nie pomoże?
  14. Panowie Potrzebuję warsztatu który zamontuje mi intercooler i wykona pod niego orurowanie. Najlepiej jak najbliżej Konstancina lub Piaseczna a od biedy Warszawa. Proszę o pomoc
  15. Możemy spróbować zawsze to jakieś urozmaicenie :>
  16. ok spróbuję poszukać a jak znajdę i wypróbuję to dam znać
  17. U mnie to nie problem weekendów tylko pracy. Coś trochę trzeba zwolnić
  18. Ja tak sie zbieram że jeszcze ani razu nie byłem. Kurcze pióro. Nie dość Mam blisko to czwartki wszystkie muszę pracować
  19. peteair odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Panowie ja mam 1,9 AFN. Warto modzić z tym wydechem czy dać sobie spokój? Chciałbym jednak żeby Brzmiał trochę lepiej
  20. A gdzie szukać tej wtyczki od impulsatora?
  21. U mnie po wymianach rozrządu,plecionki wydechu, poduszek silnika nic się nie zmieniło. Zastanawiam sie czy nie wymienić dwumasa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.