Treść opublikowana przez peteair
-
[B5 AFN] Moja A4
podeślesz link żebym mógł zobaczyć
-
[B5 AFN] Moja A4
na większą turbinę plan jest na później to kupić 230?
-
[B5 AFN] Moja A4
jedyne co mam zmodyfikowane oprogramowanie na 136 KM i 301 Nm. W domu leży intercooler teraz chciałbym zakupić właśnie większe wtryski
-
[B5 AFN] Moja A4
Panowie Szukam warsztatu do zamontowania intercoolera. Potrzeba także wykonać orurowanie. Polecicie kogoś? Najchętniej Konstancin, Piaseczno lub Warszawa.[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 12:36_________________________________________________Witam. Niedługo będę montował nowe wtryskiwacze żeby podnieść jeszcze moc. Jakie polecacie?
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Juropek dzięki za kontakt do speców z Nadarzyńskiej. Chłopaki mają dużo roboty dopiero za 2 tygodnie będę u nich na robocie coolera
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
jeszcze nie bo poza Wawą jestem. W tym tygodniu wracam więc dopiero ustalę termin
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Juropek ten nr co mi podawałeś to do którego warsztatu bo tam na terenie są chyba trzy
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
dzięki.
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
jak na priva to nic nie mam. Jak Boga kocham:)
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
juropek nic na privie nie mam. puścisz jeszcze raz?[br]Dopisany: 07 Maj 2011, 16:06_________________________________________________ten numer to na tą Nadarzyńską mi wyślesz
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Zgadza się do AFN-a
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
reikeb zapytaj znajomka. Będę wdzięczyny. juropek dzięki za zaangażowanie w sprawę. Tak czy siak czekam panowie na jakiś kontakt lub adres
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
super dzięki.
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Chcę wymienić w mojej A4 standardowy IC na większy
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
juropek dzięki. będę czekał na info
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Panowie Nikt nie pomoże?
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Panowie Potrzebuję warsztatu który zamontuje mi intercooler i wykona pod niego orurowanie. Najlepiej jak najbliżej Konstancina lub Piaseczna a od biedy Warszawa. Proszę o pomoc
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Możemy spróbować zawsze to jakieś urozmaicenie :>
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Faktycznie tradycja Dawna
-
[B5 AHU] Szarpanie na każdym biegu podczas przyśpieszania
ok spróbuję poszukać a jak znajdę i wypróbuję to dam znać
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
U mnie to nie problem weekendów tylko pracy. Coś trochę trzeba zwolnić
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Ja tak sie zbieram że jeszcze ani razu nie byłem. Kurcze pióro. Nie dość Mam blisko to czwartki wszystkie muszę pracować
-
Głośny rasowy wydech w Audi A4 B6 2.5TDI?
Panowie ja mam 1,9 AFN. Warto modzić z tym wydechem czy dać sobie spokój? Chciałbym jednak żeby Brzmiał trochę lepiej
-
[B5 AHU] Szarpanie na każdym biegu podczas przyśpieszania
A gdzie szukać tej wtyczki od impulsatora?
-
[B5 AHU] Szarpanie na każdym biegu podczas przyśpieszania
U mnie po wymianach rozrządu,plecionki wydechu, poduszek silnika nic się nie zmieniło. Zastanawiam sie czy nie wymienić dwumasa