Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peteair

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peteair

  1. Panowie ja mam to samo ale na silniku AFN. Też przy przyspieszaniu telepie. Mozliwe że pompa paliwa nie domaga? Mam po chipie auto. Może większą pompę wstawić ?
  2. Chyba lepiej w tygodniu. Co reszta na to?
  3. Siema Nie byłem ani na pierwszym ani na drugim spotkaniu ale mam nadzieję że dam radę na kolejne przybyć. Coś jakiś termin ustalamy?
  4. Mnie tez by się przydał Vag
  5. Decthlon będzie dobry bo dach nad głową chyba że go zamykają na noc
  6. Podjadę napewno. Tylko gdzie? Lidl czy inny Auchan?
  7. Zgadza się kolego to w tym miejscu
  8. O tej porze to jak zwykle policaje mają popis bo niewielki ruch na ulicach
  9. To może ja z Konstancina też środkami komunikacji miejskiej przybędę z browarkiem w dłoni. [br]Dopisany: 07 Luty 2011, 21:17_________________________________________________ Mam nadzieję że dla tych co słabo znają się na mechanice auta na takich spotach też się temat znajdą?
  10. kolego wal do Rogala śmiało. Ja też niedługo się wybiorę do niego na korektę
  11. Potwierdzam. Będę 13 lutego a potem spocik może byc w tygodniu żeby moskalka poznać
  12. Panowie ale po 7.lutego to nie znaczy 8 lutego. Może być też w drugiej połowie miesiąca żeby nie było że na spot przyjedzie jeden.
  13. Po 7 może być bo też teraz mam trochę roboty
  14. no to Panowie ustalmy gdzie i kiedy
  15. Tak jest kulturka najważniejsza
  16. a do tych xenon można założyć czy nie zabardzo? laik jestem to pytam
  17. a czemu ty swoje sprzedajesz?
  18. no właśnie tylko jeszcze kilka osób. Ludzie dawać spotkamy sie
  19. a o czym wolisz? ja to prawie o wszystkim moge.
  20. http://allegro.pl/lampy-przednie-audi-a4-s4-b5-95-99-h7-h7-depo-i1422557315.html Panowie co sądzicie? Warto kupować?
  21. nikt nie uciekł. Ja w każdym razie jestem
  22. Witam. Może być spot w piasecznie bo ja z Konstancina jestem to daleko bym nie miał a jak byłem kiedyś w promenadzie to zbytnią otwartością koledzy nie pałali do (mnie) nowego w klubie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.