Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MoorPH

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MoorPH

  1. Poziek wymięka przy nim.. [br]Dopisany: 26 Luty 2010, 12:19_________________________________________________
  2. czyżby rozbiórka hali KDT ?
  3. http://demotywatory.pl/1020522/Plastik
  4. www.demotywatory.pl [br]Dopisany: 26 Luty 2010, 11:28_________________________________________________ Pewnego dnia zabrałam ze sobą mojego dziadka do sklepu w centrum miasta, aby kupić mu nową parę butów. Zatrzymaliśmy się, aby kupić sobie coś szybkiego do przekąszenia. Kiedy podchodziłam do stolika, gdzie siedział dziadek, zauważyłam jak przygląda się on nastolatkowi z nastroszonymi różnokolorowymi włosami. Mój dziadek przyglądał mu się tak uważnie, że w końcu młody chłopak bardzo wulgarnie odezwał się do mojego dziadka: "Co, k**wa, stary dziadu, nigdy w życiu nie zrobiłeś niczego zwariowanego ?!! Szybko połknęłam kawałek pizzy, który miałam w ustach, aby nie zakrztusić się podczas jego odpowiedzi, znając mojego dziadka. Nie zawiodłam się. Bardzo spokojnie i bez zmrużenia oka odpowiedział: "Tak. Raz się tak najebałem,że wyruchałem pawia i właśnie się zastanawiam czy nie jesteś przypadkiem moim synem..."
  5. Nie mam za bardzo czasu by szukać.. ale nie martw sie o to.. Zawsze Ty też możesz jakaś wrzucić?
  6. Zeby ona była piękna to ja nie powiem.. [br]Dopisany: 26 Luty 2010, 11:08_________________________________________________ Można tak powiedzieć.. W tej chwili dusigrosze- Poznaniaki mają 61733, a My 56078postów.. :/ Ich przewaga juz urosła do 5,5k postów
  7. W tym tempie to oni nas połkną.. I to tak że nie będziemy wiedzieli co i jak.. Albo znów zrobią spota ogólnopolskiego a wtedy to juz wogole d*pa.. bedziemy z 7k postów za nimi..
  8. O, kurw* widzę że straszny szał w wątku od kilku dni.. Chłopaki spokojnie bo nie nadażam czytać..
  9. ;( Niezbyt przyjemny widok[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 15:25_________________________________________________ Grozisz czy obiecujesz?
  10. czyli zalatwiłeś temat z cocco ??? Można tak powiedzieć...
  11. landryne na szrot wieziesz ??? Nie.. Do zakładu gdzie mi skrzynie przełożą.. Bynajmniej mam taka nadzieje..
  12. O siema Poziek
  13. Spoko - zdzwonimy się postaram sie w piątek ci podrzucić hahhaha.. Moderator a nie umie cytować.. :polew:
  14. Ale to jest pierdolenie o szopenie.. MCM (mobilne centrum monitoringu) jest od dawna - nawet mialem tam pracować. Teraz tylko dokupili dodatkowy samochód. Ale tak naprawde to oni głownie zajmują się innymi rzeczami ( obserwacje dziupli, wydarzeń sportowych itp.) a to że od czasu do czasu wspomagają drogówke to co innego. Często można ich spotkać na modlińskiej przy konwaliowej albo przy stadionie polonii.[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 12:28_________________________________________________Ma ktoś może namiar na jakaś lawetke? Najlepiej co by była tania. Chodzi o trase Józefów (ten pod Otwockiem) Jabłonna
  15. Mizerne te dziewczyny. Zgadzam się z Tobą.. Rok temu było lepiej..
  16. Takie jak Poziek ?
  17. :polew: :polew:
  18. jakiego? No i znalazłem tylko cos takiego: http://www.aphelektra.com/p/pl/1844/zarowka+r5+12v+1-2w+opr-+bx8-4d.html Te 1.1W to chyba jakis towar deficytowy Tu masz schemat rozmieszczenia żarówek. Mam nadzieje że sie przyda
  19. DOkładnie.. Ja obstawiam żarówke w błotniku.. Tylko uważaj by nie wepchnąć jej do środka.. Jest poźniej troche zabawy by ja wyciagnać.. :/ Przerabiałem juz to..
  20. Moskal Tak wogole to zajrzałeś do swojej magicznej skrzyneczki? Co z moją smyczką?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.