Treść opublikowana przez MoorPH
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Napraw moto. I bedziesz mógł pośmigać..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Żeby jezdzić.. :gwizdanie: A po co sie kupuje samochód? No, niby taaak. Ale Dacia Logan (mój faworyt ) też do jazdy służy, a nie pytasz Ja tam bym się Klubowych aut bał - wystarczy u nas popatrzeć :D U innych nie jest inaczej :polew: Ale jakbyś szedł trochę bardziej na zdecydowanie się - daj znać. Mam dalszego znajomka w OCP (przed odkryciem Dacii Logan, interesowałem się flagową marką Romana Polańskiego ) , mogę spróbować popytać. TA byla walona w prawy bok.. To fura mojego kumpla. A jej "kupno" bylo pewnego rodzaju popduchą z mojej strony
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Żeby jezdzić.. :gwizdanie: A po co sie kupuje samochód?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Polacy zawsze wiedzą gdzie sie pojechac by sie posmiać..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
miałem możliwość dwa razy skoczyc za free na imprezach firmowych ale zrezygnowałem , cięzko byłoby sie bawić do rana z kupą w gaciach :polew: [br]Dopisany: 22 Październik 2009, 14:10_________________________________________________Zastanawiam się czy nie kupic http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10167714
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie głupie to.. Pomyślimy.. Jak nie w tym roku to na wiosne napewno
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie wiedzialem ze to sie na nogi skacze..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kiedy i gdzie skaczemy?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Obawiam się ze szyba by tego nie wytrzymala.. Chyba ze kolo pada przed samochód a potem jeszcze przez niego przejezdzasz..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 11:30_________________________________________________I tak torba z biedronki rządzi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kali ja Ci dam ogry!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek Kur** co to ma być??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
BRY
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bajk obeznany
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Sogo jest tam gdzie bylo dawniej Tango i Cash
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no chyba żartujesz z tego co o nich słyszałem to spalanie spada o jakiś 1L/100km Krzyniek nie 1L tylko 2,43L/100km
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kali do mnie ramki juz dotarły wiec i Ty powinieneś mieć paczke.. :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie, w BT. BlueTooth? bez sensu. Od tego jest AndyN
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale młodziutka.. JEszcze pewnie nie wie do czego chu* służy..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale Ty perwers jesteś..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzis to naprawde widać ze sezon rowerowy się zakończył.. Boberek cały dzień na forum.. [br]Dopisany: 20 Październik 2009, 12:24_________________________________________________Kali dostaleś juz ramki?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pojade.. nie wiesz co czynisz Grozisz mi?? [br]Dopisany: 20 Październik 2009, 11:53_________________________________________________ Czy jak powiem ze sie nie boje to robię duży bląd?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pojade..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To ja niewiem czy dziś przyjade do Arkadii bo gejostwem bedzie zalatywać jak bedziecie sie przytulać.. też mi nowość, nie byłeś na zlocie :gwizdanie: Rozumiem ze bylo coś więcej..