Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

teetime

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez teetime

  1. A jakie masz radyjko dokladnie, daj model. Pozatym jaki chcesz uzyskac efekt bo rozne glosniki rozne wzmacniacze do roznej muzyki. Nie jest tez to tak ze do roca jest typowo rockowy wzmacniacz ale taki co ma pewne wlasciwosci wyzej lub nizej. Podaj bardziej konkretne dane a cos sie wymysli. Pozatym do 800 zl wzmacniaczyk, sub, audio na przod (+wyciszenie przodu), okablowanie - bedzie ciezko Audio to dosc droga zabawa.
  2. tylko czy musze kupowac komplet? czy moge same postojowki?
  3. tak, 5w
  4. Mam bixenony i chce zeby zarowki postojowe byly w kolorze swiatala xenonu. Jak wkladam LEDy to komputer pokazuje mi blad a LED mi miga:/ jak wkladam zwykla zolta brzydka zarowke to wszystko jest ok:/ Czy jest jakas metoda rozwiazania tego problemu? Moze znacie jakis sklep lub wiecie skad moge sciagnac zarowki NIE ledowe tylko normalne o bialym a nie zoltym swietle?
  5. Jest jakas strona lub posiadacie moze pelne listy kodow vag? interesuje mnie najbardziej do a4 b6 tdi. Bledy, itp.
  6. Jak w temacie. W jaki sposob wymienia sie obudowy lusterek w a4 b6? Chodzi mi o to zeby zdjac razem z trojkacikami ktore sa do lusterka (zdjac oryginal) i zalozyc inne (takie same). Jak zdejme to analogicznie zaloze. Ale o t chodzi JAK JE ZDJAC? zeby nic nie popsuc?
  7. zagadaj na priv z CTV on tunninguje autka i ma takie bajery
  8. teetime odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Poziomowania jeszcze nie mam ale zrobie. qmpel przerobil sobie i dziala u niego poziomowanie i dolozyl spryskiwacze. W serii mial tez zwykle halogeny.
  9. teetime odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    heh ok tyle ze mi nie dziala jedna na amen a druga jak na razie raz mi sie wylaczyla:/
  10. teetime odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Ja do siebie wsadzilem bi xenon . Przeszedlez ze zwyklych soczewek. Problem mam tylko z zarowkami postojowymi, jedna mi sie spalila i jak ja wymieniam to nadal komp pokazue mi ze jest spalona no i rzecz jasna nie dziala. Od czasu do czasu tez 2ga postojowka sie wylacza, nie wiem w czym przyczyna. A jako tako jest ok. Do mrygania slozy i bixenon i soczewka obok. Rzezania nie mialem. Tylko jeszcze trzeba kompa odpowiednio zaprogramowac.
  11. Ja kupilem od huga fele 18 z oponkami i nic mi nie ociera a na koleinach... troche bardziej czuje nierownosci i tyle Teraz mysle o 20
  12. Mam problem odnosnie swiatla postojowego. Jak zamontowalem lampy do siebie to wszystko bylo ok. POtem prawe swiatelko postojowe zgaslo mi w lampie i wyskoczyl blad ze spalona zarowka. Pojedzilem i nagle swiatelko sie wlaczylo, po kilku uruchomieniach zgaslo i juz sie nie zapalilo :/ i tylko to prawe. Wymienilem zarowki parami i nic. Czy sa jakies bezpieczniki w b6 do postojowek? lub jak rozwiazac problem :/ ??
  13. Bi-xenon ma czarna lampe w srodku, jak wlaczasz dlugie to xenon "podnosi sie" i doswietlane jest jeszcze ddatkowo zwykla zarowke H4. Jak wlacza sie z mijania na dlugie to slychac i w srodku i na zewnatrz jakby cos stukalo w momencie przejscia z krotkich na dlugie. Sam mam od niedawna bi-xenon
  14. Ja zmienilem kolka:) Mialem na felgach dodatkowych nowiuskie UG7 205/55/r16 94H XL. Nie musialem stac i dodatkowo placic za wymiane ;P A oponki jeszcze nie rozjezdzone. Zrobilem na nich dopiero ok 70km. Jak przejade jakis 1000 to dopiero poczuje co one moga.
  15. Dokladnie, lepszy wzmacniacz i audio wyladuje o klase wyzej. Zgadzam sie z przedmowca :D:D
  16. Ja jezdze juz na GoodYear UltraGrip 7 XL 94H 205/55/r16 i wg mnie za bardzo sie slizgaja na mokrej nawierzchni :/ Dzis jak chcialem szybciej odjechac to normalnie porazka :/ Ale okaze sie na prawde w zime co one moga
  17. Ja bym wybieral miedzy Hertz a Phase. Phase nieco lepszy. Ale wybor nalezy do ciebie. Czytaj dokladniej posty czesniejsze. Prosilem zebys napisal do jakiej nuty maja byc te glosniczki i jaki masz sprzecik!!
  18. Oj dobrze jest. Kazdy tu zaczyna od zera Dobre naglosnienie to takie gdzie jest zachowana proporcja cena/jakosc. czyli np. Hertz
  19. Phase . Pisz w jednym temacie a nie rozwalaj na 3 watki, zasmieca to forum :/
  20. Wg. mnie Phase sa dobre. Powiedz mi najpierw jaki chcesz dzwiek otrzymac i do jakiej muzyki. I napisz w koncu jaki masz sprzecik w furze? Jesli sie boisz na forum to napisz mi na priv.
  21. Jak dla mnie Infinity to dobry sprzet audio do domu a do samochodow, :/ to jest to samo co np. sony x-plode
  22. uj... to nie bedzie maly wydatek :/ do alpine (i to nie wszystkoch modeli) kosztuje to ok 400zl. Jest t tai specjalny kontroler ktory wklada sie za radyjko i podpina jakos. Najpier dowiedz sie czy do twojego radyjka mozna podlaczyc takowy kontroler. a potemjesli nie znajdziesz nic na allegro to idz do jakiegos salonu car hi-fi i oni ci powiedza ceny
  23. Wiec tak, co do tych głośniczków Alpinie: http://allegro.pl/item136296000_alpine_spe_17cs_210w_super_nowosc_2006_2007.html Jest to sprzecik z najniższej polski od Alpinie. Szczerze mówiąc słyszałem jak one Graja i bardziej polecałbym hertze. Pomimo ze jest to alpinie i jakościowo może być lepszy. Wolalbym już kupic Hertz niż ten model alpinie. (pyzatym to tylko 35RMS :/) http://allegro.pl/item135667531_dls_tweetery_zwrotnice_r6a_miesiac_uzywane.html - ujdzie. Do zestawiku lacznie z Hertzami super wybor http://allegro.pl/item136847664_helix_blue_62_sklep_.html - b.dobre lecz… uzywane i nie masz pewności jak jest na prawde z nimi, czy membrana nie jest peknieta, czy głośnik nie jest przesterowany http://allegro.pl/item136980582_phase_evolution_pcs_165_20_2006_.html - ta propozycja najbardziej mi się podoba. Ja osobiście w sprawach audio nie ufam Allegrowiczom :/ Ja polecałbym najbardziej Phase lecz, jeśli masz taki wzmacniaczy jaki masz,to nie sadze żebyś uzyskal pozadany efekt na tych głośniczkach. Wg. mnie one potrzebuja czegos „lepsiejszego” i mocniejszego zarazem. Pomysl o wytłumieniu niani. Jeśli nie będziesz miał mat w drzwiczkach to w srodku może jezli się nie znasz za bardzo albo nie wsłuchasz to będzie ok. ale na zewnatrz będzie słyszalny efekt jakby cos się obijalo, pyzatym wytłumienie powoduje ze dźwięk nie idzie w blache tylko do srodka samochodu. Zalezy oczywiście jeszcze jakie maty zostana uzyte do wytłumienia. Kolejna sprawa to sa kabelki. Może to jest glupie bo wielu uwaza ze „o fajnie mam jakis gruby kabelek to i się nie przepali i dźwięk będzie za*****ty”. A gowno prawda im lepszy jakościowo kabel tym mniej traci się na jakości podczas „przesylu” dźwięku. Pojedz gdzies do profesjonalnego salonu audio i zapytaj się – żeby nie było ze bubla ci wciskam. Ja sam mam w samochodzie radyjko Alpinie 9855r, głośniki Microprecision (czarne) przod i Tyl, tweetery (najwyższy model) blaupunkt na przod i Tyl. Wzmacniacz Bosse (600W – na 2 suby po 250W - wlasnie Hertz bo najbardziej podoba mi sie ich lomot ), wzmacniacz Lanzar na audio z przodu samochodu, po 120W na głośnik. Dodatkowo wytłumienie drzwi no i wszystkiego co się dalo matami aluminiowymi. Nowki kabelki z wyższej poleczki. Nie wymieniam tu wszystkich modeli gdyz boje się ze ludzie mogą sobie pożyczyć odemnie z samochodu po przeczytaniu tego a radyjko jest sprzedawane i czeka na kupca (będę montowal sobie seryjna navi do audi – ta z duzym ekranem rns 5.0) Napisz wiecej specyfikacji co masz w furce a zapewne dobierzemy cos tobie
  24. A audi nie wspominalo nic o tym ze moze bedzie? :/na cd czy dvd?
  25. jak w temacie. tylko do navigacji z najnowszych audi (RNS)? Europy, niemczech itp. widzialem a czy jest polski?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.