Treść opublikowana przez SebolA4
-
Interfejs Bluetooth (Elm327) + android = Bloki pomiarowe
Chętnie bym przetestował, zakupił taką aplikację dla B6. Czekammm na rozwój.......... Pozdro
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobry
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobry- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co do Bukowiny to u mnie negocjacje trwają............- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Koło z tym kolorem idealne wygląda. Nie ma co glebić więcej bo to w końcu allroad. Jak z trwałością tego pneumatycznego zawiasu Miron orientujesz się?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sam się zacząłem rozglądać swego czasu za 2.0 TFSI, ale takie strony trochę mnie przerażają: http://www.spalacz.pl/olej-i-jego-spalanie-w-silniku-audi-20-tfsi- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek niestety musze Ci przyznać rację Się zgadza. Ja w każde auto wkładam minimum połowę wartości auta w ciągu roku po zakupie bo muszę być pewien co jest wlane do silnika, na jakich częściach jest rozrząd zrobiony, bo hamulce za małe i nie wiem co za tarcze i klocki są, opony bo nie jedzie bo nie wygląda tak jakbym chciał. Ale............ po tym zabiegu wpompowania gotówki zaczyna jechać , hamować, wyglądać jak ja chcę i cieszy podczas codziennej jazdy i jak Pucek wspomniał jest co wspominać.Trzeba jednak dbać i dokładać by dalej cieszyło przez dłuższy czas. Co nie znaczy,że to jest jakaś reguła, ale tak jakoś wyszło w moich ostatnich 3 autach.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
28- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
26- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sprzedany- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gregory sprzedawaj Coupete bo 2 auta w Q to już przesada. Skoro kupiłeś coś świeżego to po co Ci dziadek. Mam kupca jakby co......- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bry Jak dla mnie fajna fura, cena wysoka ale jak jest taki stan to można się skusić, trzeba tez pamiętać że to B6 w cenie gołego B7 ale każdy wybiera to co lubi, ja wolę wypasione B6 niż gołe B7 Majki, a beta by została dla Ewki? Chciałbyś z tego B6 zrobić kuchenkę? Na razie bym chyba gazu nie zakładał bo beta zostaje dla Ewy a ona i tak mało jeździ to do roboty bym dalej betką jeździł a audi od święta i w piątki Wołabym się Ibizy pozbyć wiesz jak ciężko utrzymać jasne wnętrze w czystości ? czy ktoś CI to będzie codziennie pucował ? Stasiu właśnie wiem bo w B7 miałem szaro-jasną skórę i była maskara dlatego dla mnie to duży minus tego auta... Mimo wypasu cena trochę przesadzona. Te 25 tyś szłoby się zastanawiać. Rozrząd, olej i parę pierdół jak to po zakupie i koło 30 tyś się zakończy. Nie lubię jak Ktoś zakrywa rejestrację jeśli nie ma nic do ukrycia i taka igła. Aha, te 190 KM w Q nie jedzie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany jakby Ktoś z Was słyszał o w miarę pewnym Golfie R32 albo Passacie R32, R36 w DSG do sprzedania to dajcie znać.Golf 5 drzwi. Ogólnie widzę,że ciężko ustrzelić coś konkretnie zadbanego w cenie niższej od mieszkania typu kawalerka w bloku patrząc na rynek zachodni.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE