Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SebolA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SebolA4

  1. Chętnie bym przetestował, zakupił taką aplikację dla B6. Czekammm na rozwój.......... Pozdro
  2. Co do Bukowiny to u mnie negocjacje trwają............
  3. Koło z tym kolorem idealne wygląda. Nie ma co glebić więcej bo to w końcu allroad. Jak z trwałością tego pneumatycznego zawiasu Miron orientujesz się?
  4. Sam się zacząłem rozglądać swego czasu za 2.0 TFSI, ale takie strony trochę mnie przerażają: http://www.spalacz.pl/olej-i-jego-spalanie-w-silniku-audi-20-tfsi
  5. Pucek niestety musze Ci przyznać rację Się zgadza. Ja w każde auto wkładam minimum połowę wartości auta w ciągu roku po zakupie bo muszę być pewien co jest wlane do silnika, na jakich częściach jest rozrząd zrobiony, bo hamulce za małe i nie wiem co za tarcze i klocki są, opony bo nie jedzie bo nie wygląda tak jakbym chciał. Ale............ po tym zabiegu wpompowania gotówki zaczyna jechać , hamować, wyglądać jak ja chcę i cieszy podczas codziennej jazdy i jak Pucek wspomniał jest co wspominać.Trzeba jednak dbać i dokładać by dalej cieszyło przez dłuższy czas. Co nie znaczy,że to jest jakaś reguła, ale tak jakoś wyszło w moich ostatnich 3 autach.
  6. Gregory sprzedawaj Coupete bo 2 auta w Q to już przesada. Skoro kupiłeś coś świeżego to po co Ci dziadek. Mam kupca jakby co......
  7. Bry Jak dla mnie fajna fura, cena wysoka ale jak jest taki stan to można się skusić, trzeba tez pamiętać że to B6 w cenie gołego B7 ale każdy wybiera to co lubi, ja wolę wypasione B6 niż gołe B7 Majki, a beta by została dla Ewki? Chciałbyś z tego B6 zrobić kuchenkę? Na razie bym chyba gazu nie zakładał bo beta zostaje dla Ewy a ona i tak mało jeździ to do roboty bym dalej betką jeździł a audi od święta i w piątki Wołabym się Ibizy pozbyć wiesz jak ciężko utrzymać jasne wnętrze w czystości ? czy ktoś CI to będzie codziennie pucował ? Stasiu właśnie wiem bo w B7 miałem szaro-jasną skórę i była maskara dlatego dla mnie to duży minus tego auta... Mimo wypasu cena trochę przesadzona. Te 25 tyś szłoby się zastanawiać. Rozrząd, olej i parę pierdół jak to po zakupie i koło 30 tyś się zakończy. Nie lubię jak Ktoś zakrywa rejestrację jeśli nie ma nic do ukrycia i taka igła. Aha, te 190 KM w Q nie jedzie
  8. Pany jakby Ktoś z Was słyszał o w miarę pewnym Golfie R32 albo Passacie R32, R36 w DSG do sprzedania to dajcie znać.Golf 5 drzwi. Ogólnie widzę,że ciężko ustrzelić coś konkretnie zadbanego w cenie niższej od mieszkania typu kawalerka w bloku patrząc na rynek zachodni.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.