Treść opublikowana przez SebolA4
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mogłoby posypać jeszcze...... droga na spot byłaby bardziej ciekawa- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:Bry. Odnośnie klasyków to mnie taki wehikuł poważnie ostatnio chodzi po głowie: http://www.gieldaklasykow.pl/nissan-200-sx-s14-1999-28850-pln-legnica/- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bry Pany. Jako,że nie miałem pomysłu na święta dla Siebie to zakupiłem auto z aukcji poniżej: http://allegro.pl/show_item.php?item=5879123706 Auto zostało wystawione za 2600 zł ( słownie: dwa tysiące sześćset złotych). Rozmawiałem z sprzedającym w kwestii sprawności auta i jest niby igła. Jak nie trudno się zorientować Sprzedający pewnie chciał trochę inną cenie, ale myślę, że się dogadamy. Do 3000 zł mogę dołożyć Co Wy na to?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Widzę tu jak zawsze WESOŁO- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema Przez chwilę myślałem,że pojebało im się o jedno zero. Ale chyba nie.... http://allegro.pl/lamborghini-veneno-12v-750-km-mg-speed-warszawa-i5867682952.html- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki za pomoc mirek31071977. Podzwonię popytam, zobaczę czy są w temacie.Auto chwile po gwarancji. ASO ma lekarstwo w postaci nowego kolektora za 3500 zł z wymianą i wgranie nowego softu. Po VINie niby nie nadaje się na akcje serwisową która była robiona swego czasu w tych silnikach.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany und Panie. Mam problem z Astrą IV 1.4T od Żony i poszukuje nieautoryzowanego serwisu Opla w okolicy. Może Ktoś polecić? Przypadłość tych silników do 2012r. to problem z kolektorem ssącym i po 45 tyś km się zaczęło.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Gregory's Audi A5 8T 3.0TDI Quattro
Graty zakupu Gregory. Dobrze,że to masz w manualu.Coraz bardziej przekonuję się do białego koloru w tego typu autach. Aha, jakbyś chciał sprzedać swoją starszą czarną zabawkę to jest paru chętnych do licytacji Pozdro- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema 20 min i spam nadrobiony- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bryyy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jeśli chodzi o audio w B5 to swego czasu trochę walczyłem z tematem. Jeśli chciałbyś podejść do tematu ambitnie to: Z tego co mogę polecić i w B5 słuchałem przy mega dobrym wygłuszeniu (Dynamat) i spasowaniu drzwi (co nie jest w brew pozorom w cale proste do wykonania samemu) na początek wszystko pod wzmacniaczem starego typu Sony xm 4040 stary dobry wzmak made in japan to: http://allegro.pl/glosniki-morel-tempo-honda-ford-opel-dystanse-mdf-i5403883548.html http://allegro.pl/kultowe-helix-e-62c-dedykowane-dystanse-lub-maty-i5058481042.html http://allegro.pl/focal-k2-power-165kr2-mega-promocja-sklep-mlawa-i4919370545.html Przy pozycji nr 3 zostałem i byłem zadowolony. Ogólnie Focal z niższych serii tez daje radę bo początkowo parę miesięcy jeździłem z niższa serią Focala (okolice 500 zł za zestaw - której nie umiem znaleźć na allegro chyba już nieprodukowana) i było tez nieźle. Dal mnie podstawa to dobry przód dynamiczny, skrzynia basowa powinna być dobierana na samym końcu, polecam: (http://allegro.pl/jl-audio-10w0v3-4-subwoofer-w-dedykowanej-obudowie-i5755139008.html, http://allegro.pl/hertz-es250-monumentalnybass-mdf-25cm-wroclaw-i5305144316.html) U mnie wygłuszenie drzwi było robione 5 razy ( każda zmiana wzmacniacza czy głośników i coś zaczęło niedomagać czytaj trzeszczeć). Zabawy jest dużo aby się zmieścić np. w ori boczki i po przekroczeniu 1/3 głośności nie usłyszeć tapicerki.Zwłaszcza po wymianie wzmacniacza na: http://allegro.pl/dls-ra30-wzmacniacz-3-kanalowy-i5101588721.html Ogólnie B5 jest bardzo niewdzięcznym autem pod względem możliwości zmieszczenia dobrego głośnika w ori tapicerkę. Polecam od razu zaopatrzyć się w zapasowe boczki i wyrzeźbić to na dodatkowych obudowach głośnika tak aby wystawały na zewnątrz. Mając jakieś tam doświadczenie w budowie car audio w B5 na dzień dzisiejszy uważam, że nie warto świrować tylko zrobić przód na dobrym głośniku 165 mm z małym wymiarem montażowym głębokości na dystansie plus wygłuszenie drzwi budżetowe ( niekoniecznie Dynamat) do tego dobry wzmacniacz ( niekoniecznie nowej generacji) i wystarczy. Bo wydasz 5000-6000 zł, a podjedzie B6 z Bose zwłaszcza w sedanie w zakodowanym RNSem pod cabrio i można się wkurw….. , bo będzie grało podobnie, jedynie przy wyższym poziomie głośności coś pokażesz, ale ile idzie słuchać muzyki bardzo głośno. Pozdro- 1.8T BFB głowica KAPUT! Jakieś rozwiązanie?
+APU- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema Stasiu będziesz w sobotę na strzelnicy?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dziekuwa za wczorajszego spota. secio podjedź za tydzień sprawdzę czy dobrze naprawiłeś- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Się zjawię o 19.00 i dodatkowo 2 kolegów w- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE