Treść opublikowana przez dansli
-
Strefa Śmiechu
2:40 miał ładne szczescie:p
-
Strefa Śmiechu
TUTAJ MACIE COŚ NA OSTETNIE POGORSZENIE POGODY Różnice w odczuwaniu temperatur + 20°C Grecy zakładają swetry, (jeśli je tylko mogą znaleźć). + 15°C Jamajczycy włączają ogrzewanie (oczywiście, jeśli je mają). + 10°C Amerykanie zaczynają się trząść z zimna. Rosjanie na daczach + sadzą ogórki. + 5°C Można zobaczyć swój oddech. Włoskie samochody odmawiają posłuszeństwa. Norwedzy idą się kąpać do jeziora. 0°C W Ameryce zamarza woda. W Rosji woda gęstnieje. - 5°C Francuskie samochody odmawiają posłuszeństwa - 15°C Kot upiera się, że będzie spał z tobą w łóżku. Norwedzy zakładająswetry. - 17.9°C W Oslo właściciele domów włączają ogrzewanie. Rosjanie ostatni raz w sezonie wyjeżdżają na dacze. - 20°C Amerykańskie samochody nie zapalają. - 25°C Niemieckie samochody nie zapalają. Wyginęli Jamajczycy. - 30°C Władze podejmują temat bezdomnych. Kot śpi w twojej piżamie - 35°C Zbyt zimno, żeby myśleć. Nie zapalają japońskie samochody. - 40°C Planujesz przez dwa tygodnie nie wychodzić z gorącej kąpieli. Szwedzkie samochody odmawiają posłuszeństwa. - 42°C W Europie nie funkcjonuje transport. Rosjanie jedzą lody na ulicy. - 45°C Wyginęli Grecy. Władze rzeczywiście zaczynają robić coś dlabezdomnych. - 50°C Powieki zamarzają w trakcie mrugania. Na Alasce zamykają lufcikpodczas kąpieli. - 60°C Białe niedźwiedzie ruszyły na południe. - 70°C Zamarzło piekło. - 73°C Fińskie służby specjalne ewakuują świętego Mikołaja z Laponii. Rosjanie zakładają uszanki. - 80°C Rosjanie nie zdejmują rękawic nawet przy nalewaniu wódki. - 114°C Zamarza spirytus etylowy. Rosjanie są wkurwieni.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
zdrówko dobrze ty moj drogi chociaz juz mnie bola nogi bo sie troche nachodziłem i wogóle nie jezdziłem trzeba w watku cos napisać by mnie tu było widać. dobranoc forumowicze [br]Dopisany: 22 Październik 2009, 01:00_________________________________________________chlopy nie spac trzeba uczestniczyc we wątku
-
Skąd pobrac teledyski ??
najlepiej sciagnąć program jakis video konwerter teledyski mozesz ściągnąć też z youtuba, przydatny jest też program "save2pc" pozdro
-
Strefa Śmiechu
kolego BULIK to raczej nie jest smieszne
-
Strefa Śmiechu
moze i nie ma wybaczcie posyłam innego linka moze juz był ale nie miejcie tego za złe jesli sie powtarzam
-
Strefa Śmiechu
http://www.maxior.pl/film/135246/Autobus_bez_hamulcow_w_Rosji
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
- Strefa Śmiechu
low rider hahaha- Strefa Śmiechu
http://www.joemonster.org/filmy/19786/Latajacy_kot- Strefa Śmiechu
a w komentarzu pisze "jeszcze troche i by był pieczony swiniak" ---- padłem :polew:- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Dobrej nocy miłych snów aby każdy jutro obudził się znów.- Strefa Śmiechu
a tu zdjecie dlaczego QUATTRO najlepsze:D POZDRO dla tych co maja Q http://photos.nasza-klasa.pl/16425987/6/main/a2ba7d407e.jpeg [br]Dopisany: 16 Październik 2009, 01:24_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=dLLNKpJrHro&feature=PlayList&p=1-Wr67JY-Lg bajeczka ;p- Strefa Śmiechu
http://demotywatory.pl/271455/Krzyczeliscie-Lato-wypie*dalaj- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Piszę do Was o tej porze, by przeczytał ten kto może. Spać się nie da moi mili, wiec zagoszczę tu na chwili. Po rymuję troszkę sobie, może się spodoba Tobie. Późna już jest teraz pora, trzeba graty dać do wora. Poukładać wszystko ładnie, może sąsiad nie ukradnie. Lecz nie wyjdę dziś z mej chaty, wszędzie tylko są mandaty. Jeździć wolno nie umiałem, chociaż bardzo się starałem. Taki los jest z mą Audicą, że mnie wciąż te pały widzą. Także słyszcie moi mili, byście się znów nie zdziwili. Bardzo szybko jeździć trzeba, żeby dostać się do nieba. Noi kasę trzeba nosić, kiedy miśki będą prosić. wtedy zawsze się dogadasz, i do autka szybko wsiadasz. Pędzisz rychło do swej baby, omijając wszelkie żaby. Już se myślisz dobrze będzie, pójdę z nią już dzisiaj wszedzie. Bo kobieta jest kochana, kiedy robi mam śniadania. i obiadek nawet czasem, chciaż często jest z grymasem. Pora kończyć moi drodzy, trzymać rymy swe na wodzy. A na śląsku śnieg dziś sypie, każdy w łóżku babe ..... . Trzeba kłaść się, już nadszedł czas, niechaj sen wnet ogarnie Nas. Dobrej nocki złożyć pragnę... a na rano przynieść jagnię. Napisano 8 zgłoskowcem [br]Dopisany: 14 Październik 2009, 02:21_________________________________________________cos tu nikt nie pisze czyżbyście wszyscy już spali o tej poze??- [ALL B6] Zmiana fel. z 16 na 15 z zimówkami
po pierwsze co najwazniejsze sprawdz czy CI 15" wejdzie bo ja prawie bym sie w mine władował bo miałem za wielkie zaciski z tarczami z przodu o czym nie wiedzialem i całe szczescie ze nie kupiłem wczesniej felg przez przypadek sie przygladałem blizej i zauważeylem ze nie wejdzie :>- [B5 AVV] Montaż centralnego zamka na pilota
na tej aukcji na allegro jest takowa instrukcja wiec jak kupisz taki moduł to schemat juz masz chyba ze posiadasz taki moduł a instrukcji nie ale to ja Ci niestety nie pomoge moze ktoś inny- [ALL] Czy korek wlewu paliwa zamykany na klucz pasuje do samochodu w ktorym był zwykly
mam pytanko Czy korek wlewu paliwa zamykany na klucz pasuje do samochodu w którym był zwykły nie zamykany korek (wersja z centralnym zamkiem). pytam gdyż miałem zwykly korek i ktos na parkingu włamał sie przez klapke zamykana centralzamkiem do wlewu paliwa ukradł kilka litrów paliwa i niestety korek tez sobie wziął. :bicz3: i teraz mam taki byle jaki. dlatego teraz chce kupić juz korek z kluczykami aha i jeszcze jedno wydaje mi sie ze w tej kwestii nie trzeba kupować jakiegos z wyzszej pólki wystarczy chyba jeden z tanszych modeli co sądzicie a takim http://allegro.pl/item753270630_korek_paliwa_z_kluczami_audi_a4_a6_passat_octavia.html z góry dzieki za odpowiedzi pozdro- [B5 AVV] Montaż centralnego zamka na pilota
wydaje mi sie ze funkcja komfort to jest domykanie szyb i szyberdachu (jak zamykasz drzwi kluczem i przytrzymasz dłuzej to zamykaja sie wszystkie szyby jesli były otwarte pozdro- [B6 AWX] "Używanie" turbosprężarki
wg mnie wszystko jest w poządku turbina działa (lub ma najwiekszą wydajność) tylko w okreslonym zakresie obrotów chyba od 1800-ok 3,5 tys a póżniej tak jak poprzednio pisalismy nie ma sensu za bardzo wiecej go kręcic.- [B6 AWX] "Używanie" turbosprężarki
nie powiesz mi gosci ze Quattro spala ci przy 150km/h 6l na 100km i to na dodatek na skrzyni 5-cio biegowej przynajmniej masz spalanie 8-9 litra jak nie wiecej Tu też przesadziłeś, 8-9 to mocno chyba coś nie teges z motorownią, ja mam naprawdę ciężką nogę i silnik pracuje głównie ponad 3 tys. obr. i 8 w życiu nie osiągnąłem, a przejechałem już kilkanaście tysi aktualnym egzemplarzem, także po autobahnach gdzie 154 to mi średnią pokazało z 300 kilosów (oczywiście w DE) niestety ostatnio potwierdziłem niskie spalanie jak jechałem z poznania do katowic to wzieło 5,3 litra grin:D nie przekraczałem 140 głownie 130 na A4 z wrocławia wiec ludzie nie spekulujcie ile to moze palic lecz piszcie sprawdzone info. ponad 7 wzieło jak jechałem 160-200 pozdr. rtocki ma racje pozdro- Strefa Śmiechu
oj facet sie wnerwił ;D- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
siema- [B6 AWX] Brak mocy
- [B6 AWX] Brak mocy
co to kat bo nigdzie nie znalazłem moze wiem ale nie moge skojarzyc co to - Strefa Śmiechu