Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dansli

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dansli

  1. [br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 17:30_________________________________________________NAPRAWA AUTA - dobry mechanik robi to bez kanału [br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 17:40_________________________________________________Opis tego obrazka mówi sam za siebie :polew: [br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 17:53_________________________________________________I KTO JEST TERAZ PRAGNIENIE??? :gwizdanie:
  2. bylo fest duzo razy
  3. moi i drodzy widzę tutaj źle się dzieje bo rymować nie ma kto każdy trzyma się na wodzy wielu tylko się z nas śmieje lecz za prosto by to szło bo nie proste rymowanie o tej porze każdy wie lepiej spać iść niż rymować - rozumowanie to jest złe więc odświeżam moi mili dziś ten wątek fajny nasz korzystając tu w tej chwili i nie mówię prosto pass rozleniwili się tu ludzie nie zagląda tu już nikt jutro spać już nikt nie pójdzie i poscika wrzuci - bedzie GIT :> brej nocy nadeszła wreszcie pora by pójść spać
  4. :polew: jedzie sobie dresik swoja bejca nagle strzeliła mu opona zatrzymuje sie na chodniku wysiada wyciaga z bagaznika klucz i zaczyna odkrecać kolo przechodzi drugi dres i pyta - ej dres co robisz?? - odkrecam kolo :> wtem ten drugi jeb w szybe - to ja biore radio
  5. juz to wrzucałem do strefy śmiechu ale tu tez wrzuce nawet w lepszym miejscu jest szkoda auta i żal mi było tej babki co tą kierowała :P otóż pewnego poźnego wieczoru całe szczescie ze poznego gdyż niezła zadyma by była w godzinach szczytu ;p;p ide sobie i patrze samochód pomiedzy torami sobie utknął jak widać zrobione tel kom w nocy i nie jest to zaden fake jak sie później dowiedziałem babka wjechała tam sama nie było zadnej kolizji poprostu wjechała pod prad postanowiła skrócić przez torowisko i nie widziała dziury lecz wszystko było dobrze oznakowane przód troszkę zdemolowany ale od zderzaka w dół na szczęście i prawe kolo
  6. :oklaski: :oklaski: to jest grube
  7. jedzie Ecik z Masztalskim samochodem przez Warszawe dojeżdżają do świateł - czerwone, masztalski wogóle nie zwalnia, jeszcze gaz do dechy - hamuj przecież czerwone!!!!!!! - wrzeszczy Ecik na szczescie przejechali bez zadnego uszczerbku - Widzisz mój szwagier 10 lat przejeżdża na czerwonym i nic sie mu jeszcze nie stało- odpowiada Masztalski Jadą dalej jada... następne światła, znów czerwone, MAsztalski ani mysli zwolnić -HAMUJ bo wdupisz!!! - wrzeszczy juz cały blady Ecik znowu spkojnie przejechali - Widzisz mój szwagier 10 lat przejeżdża na czerwonym i nic sie mu jeszcze nie stało. Jadą dalej dojeżdżają do następnych świateł, świeci sie zielone Masztalski zwalnia.... -JEDŹ przecież mamy zielone - dziwi sie Ecik - a jak szwagier pojedzie z boku???? - odpowiada masztalski
  8. na kazdej fotce jest nr. seryjny fotoradaru itd. poprostu idziesz na komende i prosisz o legitymacje z badaniem i homologacja i juz wszystko wiesz:) czesto sie tak zdarza że owe radary nie maja badań gdyz maja okreslana wazność kosztuja a wszedzie tna koszty wiec moze sie zdarzyc ze nie bedzie badania i fotka nie wazna
  9. dawno tak nie piałem :polew: :polew: :polew: tutaj typowi brakuje troche umiejętności ale sprzęt dobry uwaga dachowanie na końcu te pasy sa tam zbędne
  10. flanger owszem ale madrze powodzenia zyczy swoj swojemu brej nocy
  11. jesli moge sie przyczepić czytałem kiedys w "motorze" ze jesli sie ma turbinke ze zmienna geometria łopatek to nalezy jeżdzić dość dynamicznie zeby sie łopatki nie zatarły czy ącos takiego takze nici w takim wypadku z eco-drivingu i tak jak kolega powyzej pisze trzeba czasem daćmu pożądnie pożrać
  12. dobranoc wszytkim
  13. :polew: :polew: 0:55 sie zaczyna najlepsze [br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 23:25_________________________________________________ale trzeba przyznać ze nie kazdy tak umie
  14. szkoda ze to znowu audi... zal mi tych samochodów
  15. faktycznie samochód zgodny z opisem ----- NIEPOWTARZALNY
  16. wg mnie to jest kapa bo ta eko skóra wygląda dość wieśniacko ;p a pozatym nie bedą dokładnie dolegać bo przecież wiekszość siodełek teraz jest tak lekko wyprofilowana po bokach do góry i na boczki tak jak to maja zwykle kubełki, wiec będzie widać jak ten materiał jest naciągnięty i nie dolega ściśle do fotela... ale jeśli chodzi tylko o to bo ori materiał sie nie zniszczył i zużył to jak najbardziej taki motyw jest dobry
  17. za***rdalać trzeba 1 zapier.... ac trzeba
  18. dansli odpowiedział(a) na przemeks77 temat w Audi A4 B5
    ja miałem tak ze jak hamowałem albo poprostu zwalniałem to zaczęło coś drzeć w skrzypieć wystarczyło tylko przyspieszać to przestawało.. na początku faktycznie tak tylko stukało i to nie zawsze ale później coraz bardziej, bardziej i pozniej tak jakbyś nasypał opiłek metalowych do łożyska albo jakąś blache pomiędzy klocki dał ale nie wiem czy to jest ten sam objaw co u Ciebie :/ jak sie potem okazało klocki sie juz skończyły i darły o rant tarczy i z tego powodu takie odgłosy
  19. moze i było ale trudno to ogarnąć wszystko jeśli jest tego 440 stron :P Rodzaje upojenia alkoholowego: 1. Kopciuszek - przyjść do domu w jednym bucie 2. Królewna Śnieżka - obudzić się w łóżku z .... 3. Czerwony Kapturek - obudzić się w łóżku babci 4. Śpiąca Królewna - przez 100 lat niczego nie pamiętasz 5. Myszka Miki - opuchnięte uszy, białe rękawiczki, ale nie masz fraka 6. Krzysztof Kolumb - nie wiesz gdzie jedziesz, jak już przyjedziesz to nie wiesz gdzie jesteś, ale za przejazd i tak płaci państwo. 7. Reksio - obudziłeś się w budzie dla psa 8. Władca pierścieni - obudziłeś się na komisariacie w kajdankach 9. Ogniem i mieczem - obudziłeś się w kotłowni na koksie 10. W pustyni i w puszczy - obudziłeś się w parku miejskim na grządce z różami 11. Na Rejtana - obudziłeś się przed własnymi drzwiami z rozdartą koszulą 12. Wakacje z duchami - obudziłeś się na strychu zawinięty w prześcieradło 13. I pamiętaj - nie jesteś naprawdę pijany, jeżeli jesteś w stanie leżeć na podłodze niczego się nie przytrzymując !!!
  20. ja mam do sprzedania sportowe jak Cie interesuja ale tylko przednie niestety tutaj link z forum http://www.a4-klub.pl/smf/a4_b5_amortyzatory_sportowe_przod_koni_hr-t101338.0.html pozdrawiam
  21. podobno z VW T5 fajnie pasuje i nie jest drogi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.