Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dansli

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dansli

  1. ireekk99 odsyłam do tematu http://www.a4-klub.pl/smf/all_rodzaje_i_dzialanie_napedow-t110264.0.html tam w drugiej wiadomosci jest link i jest w tabelce jakie sa mozliwe rozdziały napedu dla ułatwienia napisze kilka danych dla podczas poslizgu max. przeniesienie momentu --> zbliżony do 40:60 lub 60:40 max różnica prędkości obrotowej osi --> 80:20 lub 20:80 max przekaz mocy na oś bez poślizgu --> do 60% przy braku poslizgu, proporcje: przeniesienia momentu --> 50:50 prędkości obrotowej osi --> ~ 50:50
  2. http://www.sadistic.pl/promocja-udka-za-325-vt41934.htm poprawiony link bo nie działał
  3. mało co to jest pełen bak, tak z kubik ropy by się przydał
  4. Link nie bangla teraz
  5. tak powinny chodzic diesle
  6. da sie oj da sie to nie zwykly diesel to SB koniec [br]Dopisany: 27 Maj 2010, 20:21_________________________________________________prosze diesel do 6000 tys dla niedowiarków Miruk spójrz :gwizdanie:
  7. http://smotri.com/video/view/?id=v1320880191a
  8. zalezy która
  9. różnie to bywa z tym wykształceniem..... :gwizdanie: oby było tak jak mówisz
  10. niestety jutro ( to znaczy juz dzis :gwizdanie:) egzamin z PODSTAW TECHNIK POMIAROWYCH i trzeba sie uczyc
  11. znów rymowac by sie zdało lecz nas jest tu ciagle malo rymowania nadszedl czas wiec dzis tutaj zapraszam WAS kiedys rymy rosły w siłe i czytało sie je mile teraz nie ma rymów tu niechaj wroca do nas znów
  12. siema spiochy
  13. u mnie ostatnio Pb 95 4,86 ON 4,69 ale jedno jest pocieszajace BIO 3,59
  14. hmm no w sumie tez racja ale nie wiem czy czytałes dokladnie wiec nie wiem czy to tak strasznie duzo ( znajomy kreci SB'eka do prawie 6 tysiecy ale to juz boli ) z glosnoscia szło wytrzymać nie twierdze ze to bardzo przyjemna jazda ale jechac sie da i to całkiem spoko
  15. siema MARiOLiNi kiedy robimy jakis drift po ustroniu hehe
  16. elo elo Pany wiecie moze gdzie w naszych okolicach albo w okolicach Katowic mozna zhamować auto?? ( nie musi byc z 4x4 ) fajnie i nie drogo... ma ktos moze jakies znajomosci?? moze byloby wiecej osób chetnych na mały pomiar
  17. watek ma tetnic zyciem a nie swiecic pustkami..!!!
  18. http://www.youtube.com/watch?v=CAW7NI6Dp1Q&feature=player_embedded
  19. niestety nie wiem czy ja mam calkowicie serie bo nie bylem na hamowni ale raczej nic nie bylo robione i lecialo do wrocka 215 licznikowe. a te 220 napewno by jeszcze poszlo bo widac ze chcial nie wiem jakie oznaczenie skrzyni jutro sprawdze
  20. sugerujesz ze AFN nie poleci nawet 220km/h?? to sie z Toba nie zgodze
  21. http://www.maxior.pl/film/142763/Tragiczny_wypadek
  22. hehe w wisle mnóstwo qauatrówek i subarek jest ale niektórzy nie potrafia docenić piekna tych samochodów no ja mam granatowa z czarnymi lexusami
  23. chciał spalić gumy a spalił sprzegło :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.