Treść opublikowana przez dansli
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
tutaj macie filmik na co komu QUATTRO albo nawet OTTO
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
:kox:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
joł joł joł joł !!!! w ten zimowy wieczór pozdro dla wszystkich
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
wlasnie o tym mowiliśmy predzej ze jak kierowca nie odpowiedni to nawet na łańcuchach sie zakopie w takiej sytuacji powinien bardzo powoli puszczać sprzegło zeby kola tak szybko nie traciły przyczepności a nie tak jak tam bylo. dodatkowo jak go brakło to pierwsze miał cofnąć a pozniej dopiero znów do przodu dzieki temu nie musiał pchać przed sobą to co go na poczatku zatrzymało i przebił by sie minimalnym rozpędem dodatkowo jak kola buksują to nalezy krecić kierownica w lewo i prawo by przednie kola szukały bardziej przyczepnego podłoża bardzo ciekawym i pomocnym trikiem jest zastosowanie hamulca recznego badź lekko wcisnietego pedału hamulca ( w naszych autach hamulec nozny nie zadziała bo odcina paliwo jak sie nacisnie pedał hamulca) kola które pierwotnie buksują i nie maja trakcji po nacisnieciu hamulca naped bardzo często przenoszony jest na drugie kolo wypróbowane przezemnie
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
szkoda ze w nie ma elektronicznej blokady tylnego dyferencjału tak jak było to w audi B3 to dopiero jest wszechwyjeżdzające auto przy odpowiednich umiejętnościach stermajstra
-
[B6 AVF] Skrzynia biegów - zamarzła?
tak sie zastanawiam i analizuję budowe tego mechanizmu i dochodze do wniosku ze wg mnie koledzy to przymarzają linki miedzy lewarkiem a skrzynią biegów które odpowiedzialne sa za zalączenie odpowiedniego biegu. Sa tam mniej wiecej takie linki jak w hamulcu ręcznym gdzieś moze być przetarty pancerz i woda dostaje sie do środka a póżniej przymarza i nie da sie wogole wybić biegu. w starych samochodach nie było linek tylko cięgna i tam problem raczej nie występuje. poprawcie mnie jeśli sie myle... :gwizdanie: choć wydaje mi sie ze to bedzie właśnie przyczyną i nie pomoże tu nawet pozostawienie samochodu na luzie... jedynie tak jak piszecie: osłona skrzyni która troche osloni wode lub wymiana tych linek
-
Strefa Śmiechu
Przychodzi kobieta do lekarza, wszędzie na całym ciele jest sina, > > niebieska, granatowa.... > > Lekarz zaskoczony takim widokiem - o Boże , co się pani stało ... miała > > pani wypadek ? > > A ja już panie doktorze naprawdę nie wiem co mam dalej robić... > Za każdym razem kiedy mój mąż przychodzi do domu pijany - to tłucze mnie > , jak dywan przy > > trzepaniu... > > Hmm...ja pani coś poradzę , znam taki jeden naprawdę niedrogi ale za to > > absolutnie pewny w i efektywny środek na to . Od dzisiaj - kiedy pani > > zobaczy że mąż > > przyjdzie pijany do domu - to weźmie pani filiżankę herbaty rumiankowej > > i będzie pani płukać nią > > gardło... Niech pani je tak płucze i płucze... a do mnie pani przyjdzie > > na kontrolne badanie za dwa tygodnie. > > Dwa tygodnie później przychodzi ta sama kobieta do tegoż lekarza - z tym > > że teraz wcale nie przypomina sobą tej poprzedniej - bo wygląda jak > > kwitnący sad wiśnowy > > wiosną... > > Lekarz nie zdążył o cokolwiek spytać , bo pacjentka już od drzwi... panie > > doktorze, wspaniała rada... ja robię tak za każdym razem , kiedy mój mąż > > urżnięty wtacza się > > do mieszkania... > > Skąd Pan wiedział o tym że on mnie nie będzie bił - gdy ja będę > > rumiankiem płukać gardło ? > > Lekarz na to : > Widzi pani - w takich sytuacjach to nie trzeba żadnych szkół ani też > specjalnej wiedzy - wystarczy po prostu trzymać pysk zamknięty...
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
na głowe i do spania ;p hehe
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
witam wszystkich spiochów dawno nie gościłem w tym watku wiec zostawie ślad po sobie i ide drzemać bo jutro ciężki dzień
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
- [B5 AHH] Zamiast quattro RWD
to na pewno masz cos mi sie wydaje ze za często CI sie sypią te części.... albo silnik jakis z 8 litrów i za duzo mocy? albo jakies zdziorbo to auto- Strefa Śmiechu
:polew: http://www.youtube.com/watch?v=kCSGcnwoYDM&feature=player_embedded#! padłem- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
prawde rzeczesz nasz deejay'u z sesją meczy sie nas wielu ale my sie jej nie damy wszystko poukladane w glowie mamy za niedlugo czar ten prysnie kazdy wnet sie wolnoscia zachłyśnie :gwizdanie: brej nocy [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 01:16_________________________________________________spicie?? [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 03:05_________________________________________________- [B5 AHH] Zamiast quattro RWD
to kto to spawał ze to nie wytrzymało przecież latwiejszego spawania zak zalać wszystko to chyba nie ma ;p btw czekamy wszyscy z niecierpliwością na filmik !!! wrzuc cos wreszcie swoja droga oryginalny pomysł RWD +- Strefa Śmiechu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
heh wczoraj to samo pokazywałem gryffi'emu- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://otomoto.pl/audi-a8-europa-na-czesci-lub-w-calosci-C11295018.html http://otomoto.pl/audi-a8-C13694247.html http://otomoto.pl/audi-a8-aukcja-w-usa-C11569997.html ta ostatnia opcja troche juz droga- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a to :naughty: :kox: :kox: http://otomoto.pl/audi-a6-2-7-biturbo-C9775977.html- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
JA DO PAŹDZIERNIKA ale jeszcze trzeba z tydzien sie pomeczyc- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://otomoto.pl/audi-v8-4-2-skora-full-opcja-C12784796.html swapnij a reszte sprzedaj ;p http://otomoto.pl/audi-v8-caly-lub-na-czesci-tanio-C13546948.html- Strefa Śmiechu
> Do ciężko rannego w wypadku samochodowym > podchodzi ksiądz: > – Czy wierzysz w Boga? > – Chłopie, ja tu umieram, a tobie się > na zagadki zebrało... Titanic puszczony od końca opowiada > o tajemniczych ludziach żyjących > pod wodą, którzy za pomocą góry lodowej > łatają dziurę w statku i płyną na > ląd, by tam założyć rodziny. > Z wiekiem ludzie robią coraz mniej > głupstw – możliwości już nie te. > Moja siostrzenica ma same piątki! > Strasznie głupio wygląda, jak się > uśmiechnie. Marek nosi ksywkę „długi”. Zawsze > wydawało mi się, że to od jego wzrostu. > Zmieniłem zdanie, odkąd rok temu pożyczył > ode mnie 300 zł. – Synu, podobno chodzisz z naszą > sąsiadką? > – Tak. A masz coś przeciwko temu? > – Nie, coś ty! Ja w twoim wieku też > z nią chodziłem. Mąż wchodzi na wagę i z całej siły > wciąga brzuch. Żona patrzy na to > i z przekąsem pyta: > – Myślisz, że to ci pomoże? > – Oczywiście. Tylko w ten sposób mogę > zobaczyć, ile ważę... Jeśli chodzi o te nowoczesne choroby, to i tak najskuteczniejsze są tradycyjne metody. Na grypę AH1N1 najlepszy jest gorący C2H5OH. Podobnie zresztą jak na ADHD najskuteczniejszy jest tradycyjny wp***dol. === Obecnie tylko jeden kraj w UE chwali się wzrostem gospodarczym. Pozostałe 26 potrafi poprawnie wyliczyć PKB. === Jeśli masz przepiękną żonę, odlotową kochankę, super brykę, nie masz kłopotów z urzędem podatkowym i prokuratorem, a gdy wychodzisz na ulicę świeci słońce i wszyscy się do ciebie uśmiechają - narkotykom powiedz NIE! === - Kochanie, wytarłam klawiaturę i teraz się z prawej strony świecą trzy zielone lampki, co to znaczy? - To znaczy, że klawiatura jest czysta. === - Towarzyszu kapitanie, przyniosłem wniosek o przepustkę. - Wstaw do lodówki. === Zauważyliście, że jadąc autostradą wszyscy, którzy jadą wolniej od nas to cioty, a ci co jadą szybciej to skończone debile? === Jeśli zamiast bilbordów reklamowych zaczynają się pojawiać jakieś takie ze smutnymi mordami - znaczy, że zbliżają się wybory- [B6 AVF] Skrzynia 5 biegowa a szkrzynia sześcio biegowa?
to diesel na 99% ! raz widać troche wskazówki obrotomierza i jest on z diesla dwa znajomy ma też ten sam silnik i wieksze turbo które budzi sie przy 2.5 tys obrotów ale za to pompuje do konca +boost pin + govmod i kreci sie do 5,5 - 6 tys.- Uruchamiać silnik z wciśniętym sprzęgłem czy nie? A4 B5
dokladnie tak jak powiedział dziadekblack rozrusznik oprócz silnika musi napedzać równiez wałki w skrzyni biegów, które tez daja jakies tam obciążenie przy dobrym aku to niezauważalne ale w zimie gdzie dodatkowo olej jest gęstszy robi to juz różnice. więc po co męczyc rozrusznik i aku- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
sie podepne jesli ktos by miał dobre CB na zbyciu to chetnie dokonałbym zakupu - [B5 AHH] Zamiast quattro RWD
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.