Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantom89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantom89

  1. spocie czy zlocie? No zlocie w Pile
  2. Jak było na spocie?
  3. dobry dobry dżentelmenowie :>[br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 15:56_________________________________________________nie wiem jak u was ale u nas troche pokropiło dzisiaj Też troszkę pokropiło.
  4. Znacie może jakiś dobry warsztat gdzie czyszczą tapicerki?
  5. Ok ja zawijam się na działaczkę Miłego spotu. Pozdro~~
  6. Od razu od nygusów musisz? Czy to tak wypada
  7. Ja jeszcze jestem
  8. Po staremu chyba Większość pewnie gdzieś nad jeziorkiem odpoczywa
  9. a Ty w wakacje do szkoły chodzisz? Ja też jeszcze chodzę ale na egzaminy tylko
  10. Nie zna ktoś z was dobrego mechanika od listw kierowniczych? Bo mój mnie dziś tak wkur..., że szkoda gadać...
  11. Miłej nocy, ja również spadam. Pozdro~~
  12. Raczej ciężko będzie bo dopiero o 16 jest spot, a szkoda, że nie o 12 to wtedy bym wpadł. Bo później raczej na działkę będę jechał wypocząć :gwizdanie: o ile pogoda na to pozwoli. Ale będę się starał
  13. cześć No wielka szkoda ale bedzie jeszcze inna okazja Mam taką nadzieje
  14. Niestety nie mogę jechać do Piły bo 12.07 mam egzamin
  15. cześć Sebek na zlot jedziesz w sobotę ?? No właśnie, a można jeszcze
  16. To forum jakieś dziwne, teraz rozciągnął obrazek Jak będę miał chwile to może zrobię jakieś jeszcze
  17. Proszę bardzo: LINK Pomniejszyłem obrazek, bo widzę, że forum zmniejsza go i staje się trochę niewyraźny.
  18. Ale ma być sam napis "Spoty Poznańskie"
  19. Dzięki Tutaj dodałem parę dniu temu: LINK
  20. Też byłem na GT Polonia Fajne furki
  21. Kozak filmik

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.