Treść opublikowana przez fantom89
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No bo nie będzie bootował się dysk z lapka ponieważ nie jest dodany do MBR. Spróbuj jeszcze przeskanować: SUPERAntiSpyware. Można by jeszcze linux'a odpalić lub miniXP.[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 19:24_________________________________________________ A do czego potrzebne uprawnienia?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario jak może nie działać Hiren Boot skoro to jest bootowalna płytka? Może padła ci jakaś część w PC? Jeśli dyski nie były formatowane to bez problemu odzyskasz dane. Nie ma może ktoś czasu i ochoty dziś zrobić mi diagnostykę- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wejdź przez tryb awaryjny jako administrator i usuń hasło z użytkownika.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
szczerze to miałem nadzieję że może po wykup zadzwonią ;(Vario a za sprzęt nie zwrócą kasy??np z AC?? (proszę nie krzyczeć na mnie ja się nie znam... ale kiedyś mojemu koledze za lapka zwrócili) Raczej nie zwracają. Bo tak by każdy mógł mówić, że miał wiele innych przedmiotów wartościowych. [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 12:00_________________________________________________ Ja przygotowuje się na egzamin :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Byłem dzisiaj w Auto Premium i powiem, że cenią się tam... Za sprawdzenie manualne wahaczy życzyli sobie około 400zł za 1,5h. To jestem ciekaw ile za szarpaki- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nikt nie poleci mi jakiegoś dobrego mechanika na wahacze albo gdzie najlepiej jechać na szarpaki?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jedz na szarpaki bez tego anirusz A gdzie najlepiej podjechać :>- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Znacie może jakiegoś mechanika, który zna się na wahaczach? Byłem u 3 i każdy mówi co innego, jeden że górny, drugi dolny inny że oba- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jarko zależy co potrzebujesz i o której- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja się próbuję czegoś nauczyć z fizyki- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to się wydawało faktycznie BTW widzę, że się nieźle wkręciłeś w śledzenie wątku A no czytam by być na bieżąco :gwizdanie: Ale też akurat spadam na jakiś film. Pozdro~~- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bo wydawało mi się, że widziałem cię tam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Przecież Madas ma wyraźniejsze logo i chyba nawet koło znaczka OOOO ma lepsze kolory, bo Pawel_Poznan ma jakieś różowe @Piechol Na Armii Krajowej mieszkasz?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jest ok- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięki również za spota Podobała mi się atmosfera i już nie mogę się doczekać następnego spota- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Rozumiem, że każdy to przechodzi jako nowy klubowicz- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tylko nie nabluzgajcie na mnie jak zobaczycie w jakim jest stanie fura- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zależy dla kogo będzie fajnie Dużo ludzi jest na tych spotach?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięki za przestrogę bo akurat założone są nowe opony- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja może pierwszy raz dziś wpadnę :gwizdanie:- [B5 AHU] Syczenie przy naciskaniu pedału
Witam, problem polega na tym, że przy naduszeniu pedału coś syczy. Mechanik stwierdził, że to normalne bo załącza się serwo Czy pomoże odpowietrzenie układu hamulcowego? Pozdro~~[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 16:17_________________________________________________Dziś robiłem odpowietrzanie układu i nadal jest syczenie W ogóle dziwnie chodzi ten hamulec, tak jakby było w nim powietrze.- [B5 AHU] Dziwne zachowanie silnika przy dochodzeniu do 4tys. obrotów.
W ogóle zapomniałem napisać, że raz Audiczka ma kopa, a raz jakby w ogóle turbiny nie było... Podobno u mechanika na diagnostyce nie było żadnych błędów... Może jak w końcu uda mi się dotrzeć na spot to ktoś mi tam pomoże zrobić logi.- [B5 AHU] Dziwne zachowanie silnika przy dochodzeniu do 4tys. obrotów.
No tylko niestety nie posiadam kabla . A mechanik nie chce dać logów .- [B5 AHU] Dziwne zachowanie silnika przy dochodzeniu do 4tys. obrotów.
Witam, podczas dochodzenia do 4tys. obrotów samochód zaczyna się zachowywać jakby miał odcięcie paliwa. Był chip tuning na 120KM, ale wszystko było dobrze, aż do teraz. Odrazu zapytam w tym temacie co może być przyczyną dymienia na czarno przy mocniejszym depnięciu, zaznaczę że był już wymieniany przepływomierz i zmniejszyło się dymienie? Pozdro~~ - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00