Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Butless

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Butless

  1. Witam dzisiaj dojezdzilem paliwko az mi sie zapalila kotrolka paliwa. Wiec postanowilem zajechac na stacje i zatankowac sobie a ze bylo bardzo mrozno to nie gasiłem auta i na właczonym silniku zatankowalem 25litrow wskazowka doszla do ponad polowy baku a kotrolka dalej sie swiec;/ pierwszy raz mi sie cos takiego przydazyło pomocy!!! pozdrawiam i dzieki za odpowiedz:P
  2. He kolega widze ma problem. Ja u siebie w audi 99 rok przed liftem jeszcze mam głosniki przod i tyłnie wszystko Nokii tylko jest podlaczony pod seryjny aktywny wzmacniacz i naprawde robi to wrazenie. Zmiany jakiej dokonałem to tylko radio bo potensjometr szfankowal.... i teraz mam problem z podlaczeniem tylnych głosnikow bo znajduje sie tu strasznie pogmatfany układ w kostce... pokazuje mi na mierniku kolo 20 k om nie chce mi sie wybebeszac srodka i ciagnac nowe okablowanie do tylnich głonikow
  3. Elo chłopaczki ja mam podobny zestaw jak pierwszy opisany kolega tylko wymienilem sobie radyjko bo u mnie szfankowal potensjometr wsadzilem JVC-r401 i wyglada pieknie a co do glosnikow seryjnych nokii duzo ludzi nie wierzylo ze one potrafia tak grac!!! kazdy sie dziwil co wsiadal czy jakas skrzynka jest w bagazniku bo niemozliwe zeby takie małe pierdziawki dawaly taki bass
  4. elo panowie:PP dopisuje sie ze taki sam mam przypadek:PP zaciagnij reczny i zacznij bujac autem piszcza;>??
  5. no dzieki:) w ksiazce byl wymieniany 90k a teraz juz nabijam 190k prawie, a reszte sprawdzalem przed zakupem auta wstawlem go na stacje diagnostyczno i padania bylo ok
  6. witam!! jestem nowym posiadaczem audi:P i wlasnie mam podobny przypadek jak kolega wyzej:) z tam pompą to oznacza ze sie konczy jej zywot czy jak ?? bwt. dokladnie po ilu kilosach wymieniac razrzad w diselku dzieki za odp z gory!!!
  7. Posiadaczy Audi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.