Treść opublikowana przez stanley
-
Spoty Katowice i okolice
Widze że pozwolenie na bro jest. To teraz pozwolenie na otwarcie... yebłem dzięki za wigilijnego spota psyt
-
Spoty Katowice i okolice
zaraz do Was dojadę
-
Spoty Katowice i okolice
byłem właśnie w SCC - nie ma tragedii będę do Was dzwonił jak załatwię temat....
-
Spoty Katowice i okolice
Przodem się ustaw. ja będę, ale ciut spóźniony
-
Spoty Katowice i okolice
apropo spotu: nie ma się w ogóle co pchać do silesii - tam dziennie jest mega korek Ja się spóźnię trochę. Możemy od razu umówić się w Petrze ?
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
16:30
-
Spoty Katowice i okolice
Akjam ?
-
Spoty Katowice i okolice
każdy chce żyć
-
Spoty Katowice i okolice
nie ma takiej operacji w ELSIE
-
Spoty Katowice i okolice
PS Joe Cocker nie żyje. Genialny muzyk miał 70 lat, zmarł po długiej walce z rakiem płuc
-
Spoty Katowice i okolice
to psyt - tyskie Curva, ktoś na mnie rzucił klątwe - w sobote wypiłem 2 piwka i w nocy umierałem z bólu brzucha, cała niedziela o rumianku dopiero wieczorem przyswoiłem jedno piwko Na szczęście dzisiaj już wszystko ok
-
Spoty Katowice i okolice
dużo osób popełni sepuku przez twój kredyt ?
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
Przedszkole? Młody jeszcze za mały, a siorka dzisiaj nie poszła ( idzie dopiero chyba w nowy rok) jest to jakieś wyjście
-
Spoty Katowice i okolice
2h z sam z dziećmi... zaraz mnie coś rozyebie....
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
to psyt
-
Piłka nożna
meczyk pierwsza klasa bramkarz czarnych kotów wyciągnął 2-3 piłki, które widziałem już w bramce
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
ale zayebał...- Spoty Katowice i okolice
poka, bo ja usłyszałem o tym na RMFie jak wyjeżdżałem do roboty i jechałem Chorzowską- Spoty Katowice i okolice
psyt ponownie- Spoty Katowice i okolice
tylko co by się korekcje zgadzały to psyt- Spoty Katowice i okolice
a nie wiem, tak z d*py Ci nie powiem nie chodzi o samą FV, a o gwarancję.... a słyszałem, że z gwarancją u Kuby różnie ( ale to tylko plotki ) no i