Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. no i odebrali pierwszą lekcję futbolu.... niby nie grali źle, ale w ofensywie nic nie pokazali
  2. na pewno odpuść te z Lidla porównywałem moje do innych spodni ze średniej półki ( np Fischer, Blizzard) i niczym im nie ustępują. Wiadomo, jak masz 1000-1500zł to możesz zapodać Kjusa czy Phenixa PS Nie masz daleko, ta firma robi bdb odzież sportową i nie masz do nich daleko - polecam ich sprawdzić http://jmpsport.com.pl
  3. Swego czasu kupiłem swoje w Tchibo za jakieś 200zł Były ze mną 4 razy w Alpach i nic im nie mogę zarzucić
  4. psyt
  5. i to jest to O ile dobrze pamiętam Święci stracili dotąd 6 bramek Myślę, że jak na koniec ligi załapią się do pucharów to już będzie szczyt. Mają bardzo krótką ławkę, sezon długi, do tego mogą dojść 2-3 kontuzje i może być pozamiatane. Oglądałem ich ostatni mecz na Villa Park i zagrali słabo ze słabą drużyną jaką jest Aston Villa ( gdyby nie Agbonlahor to ten team nie istnieje)
  6. Opera mail. Kilka kont naraz . Oddzielne od opery. oki właśnie szukałem gdzie w nowej operze jest poczta i doopa A teraz pytanie za 100pkt Kiedyś po formacie ( miałem chyba przez 4 lata Viste) z Kędziorem zainstalowaliśmy win 8.1 od tego momentu nie widzę wi-fi od sąsiada. Wczoraj z sąsiadem zrobiliśmy format i mam win 7 - sygnału od sąsiada dalej brak. Dodam, że widzę fc**j innych sieci.... Poza tym, przy formacie zauważyłem, że vista była na osobnej 10cio gigowej partycji, a nowy system jest normalnie na C.... Andrzejki się udały ?
  7. ok a klient poczty ? wcześniej miałem w operze i outlook'u....
  8. Multis, poleć jakiegoś dobrego antywirusa, który nie obciąża systemu itp itd Kiedyś używałem Avasta....
  9. uderz w stół... psyt
  10. ale strzal nie widziałem trzeciej bramki
  11. oglądałem fragment II połowy - grali padake
  12. Biore zrobiłem sobie przed chwilą swoją konfigurację, wyszło mi 205 000 zł 200 500 zł po Twoich zniżkach Stasiu bez zniżek, poczekam jak przyjedzie jakaś całka-odkupię i naprawię sobie po kosztach
  13. Biore zrobiłem sobie przed chwilą swoją konfigurację, wyszło mi 205 000 zł
  14. + do tego 4motion z DSG
  15. to psyt PS. Wczoraj wsiadłem do nowego Passata, fajne autko,wydaje się dużo większe niż poprzednik, klima 3 strefy w standardzie To tyle moich motoryzacyjnych wypocin
  16. jak to mówią : Przyszła koza do woza Nie to wóz przyjedzie do kozy ps: jak możecie tak dzień dzień walić do ryja tego nie pojmuję, zawsze zastanawiam się kto jest "gorszy" Wy co walicie codziennie niedużo, czy ten co doj**ie raz,dwa razy w tygodniu do odcinki czyli Ja coś Ci się poyebało, nie robimy spota w ST dla Ciebie PS. jesteś gorszy
  17. psyt Miszka, następny spot chyba w Tychach - mam nadzieję, że zobaczę twoją facjatę
  18. Lewandowski jest niesamowicie silny fizycznie - ładnie pozamiatał Kompanego przy linii bocznej
  19. czyli następny spot w ST

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.