Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. Twaro jest przecc**j
  2. :-) było się spytać, tam wogle nie ma po co jechać mądry polak.....
  3. psyt tyskie BTW Pierwszy raz w życiu pokusiłem się jechać do Fashion House na wyprzedaż pierwszy i ostatni Zero wyboru, ludzi w ciuul, szkoda gadać
  4. nie dało się tego oglądać cały zespół gra cienko, jestem zdania, że nie jest lepiej niż rok temu.... RvP - racja Januzaj - jak rok temu byłem z niego zadowolony - tak teraz nie mogę na niego patrzeć. Spowalnia grę, nic nie wnosi do gry. Co stało się zjego szybkimi wejściami po skrzydle, efektywnym dryblingiem etc... ? Podobno van Gall chce ściągnąć z wypożyczenia Naniego.... przecież gość był tak u nas wypalony, że nic nie grał BTW nawet nie ma kogo pochwalić za ten mecz
  5. chyba zależy o której godz pojedziesz....
  6. najbardziej mnie wqrwia, że dzwonią po 10 razy na dzień - dzisiaj musiałem kobietę zwyzywać
  7. dzwonią do Was z super ofertą i chcą wcisnąć niby za free drugi dekoder HD ?
  8. ja dzisiaj herbatka z prądem pyrsk
  9. do stycznia jeszcze trochę czasu....
  10. oglądałem
  11. psyt
  12. dobry but, choć jeśli jeździsz np na nartach przez cały dzień, te pierwsze kilka dni może być trochę męczące. Jak kupowałem swoje, część firm musiałem od razu odrzucić z uwagi na fakt iż mam szeroką stopę Chcialem właśnie z wysokim flexem, ale odpuściłem, zakupiłem coś podobnego jak poniżej .
  13. jutro wolne
  14. jaki był kurs u buka na taki wynik ?
  15. Jakiś czas temu był u mnie w robocie Miuosh, dostałem od niego jego ostatnią płytkę To już jego trzecia płyta w mojej kolekcji
  16. psyt
  17. Bayern do przodu Myślę, że 2:0
  18. dzięki za kebsa powiększony = masakra napisz do forumowicza miszel pod tym samym nickiem jest na allegro, powiedz, że masz namiar ode mnie aha, to okolice Rzeszowa, ale to już przecież rzut beretem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.