Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. kiedyś było pyszne żarcie,podobno ostatnio z tym ciut gorzej M.in mieli bdb pizze, zapiekane makarony i dobre, różnego rodzaju naleśniki
  2. bardzo podoba mi się gra Atletico... Jak myślicie, będziemy świadkami zmartwychwstania Torresa ? ciągła gra tym samym składem musi odbić się czkawką, Chelsea też jest tego co raz bliżej
  3. zapłaciłem jakieś -25% od ceny normalnej
  4. ok 250zł
  5. yyyy tak jak chyba Grzesiek pisze... ja 2 lata temu miałem to samo - kupiłem jakieś zamienniki i zrezygnowałem z nich po 30sek.... kupiłem 2 ori i spokój Możesz poszukać ori używek- czasem się coś trafi
  6. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/302677-zapraszam-na-strzalika-24012015/
  7. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/302677-zapraszam-na-strzalika-24012015/
  8. ostatnie raz psyt http://a4-klub.pl/index.php?/topic/302677-zapraszam-na-strzalika-24012015/
  9. Jako, że wielu z Was już o to pytało, proponuję małe, coroczne spotkanie w sobotę 24.01.2015. Miejsce - KATO, wstępnie City Rock, ale mam jeszcze pomysły na dwa inne miejsca,więc poinformuję o tym na dniach. Godzina: 18:00 Faceci strój dowolny, Kobiety - krótkie info dostaniecie ode mnie smsem PS, Miron,w tym roku nie zabieraj już żadnych dokumentów bankowych - już każdy zarobas wziął u Ciebie kredyt Miszka - w tym roku również nie wynosimy sztućców Kędzior - tym razem masz być w polówce lub T-shirt, rozpinana koszula nie wchodzi w grę - kelnerki na twoją gołą klatę nie polecą czwarty raz z rzędu Lista: 1. Miszka - nie pije 2,3 Dorota + Pajda 4,5 Ania + Pucek 6,7 Kasia + Diman 8,9 Sylwia + Ucho 10,11 Basia + Stanley 12,13 Żaneta + Majkel 14. Bulczas 15,16 Ewelina + Kędzior
  10. to psyt raz jeszcze
  11. hehe
  12. yebłem
  13. dzięki ale pizga, u mnie -8
  14. wolne jest więc może trochę posiedzimy
  15. Godzina jazdy i godzina na spocie Gdzie Ty się budujesz ,że masz godzinę jazdy pobrojonym b7 ?? może zostało mu w pamięci jak toyotą ostatnio do niego jechałem swoją drogą, po ostatniej jeździe do Pucka toyotą, nie dało się przekroczyć 110km/h bo takie wibracje na kierownicy, że chciało ją wyrwać z rąk... wyważyłem koła w robocie i jak ręką odjął.... Ojciec to chyba myślał, że to wystarczy raz zrobić przy zakładaniu kół i spokój na lata
  16. więc jeżeli zielony będzie zamknięty to spotykamy się na fioletowym godz 18
  17. A pasuje Wam 18 ?
  18. więc jeżeli zielony będzie zamknięty to spotykamy się na fioletowym
  19. oczywiście będę
  20. o fak

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.