Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. to psyt
  2. Oglądałem tylko I połowę wynik cieszy... Valencia swoim rajdem i asystą mega mnie zadziwił już nie pamiętam kiedy on z głową dograł piłkę w pole karne... druga brama z metrowego spalonego Co do Wilsona - trzymam kciuki za chłopaka - widziałem kilka jego występów i ma zadatki na dobrego grajka De Gea- mam nadzieję, że pograj jeszcze w MU kilka dobrych lat, choć pewnie Real będzie go za rok/dwa kusił Mocno bałem się o grę obrony, zwłaszcza po trzech żółtkach.... To co jest fajne: gra drużyny doopy nie urywa, ale mając jedną/dwie sytuacje potrafią je wykorzystać, a dobrze pamiętam, że takimi meczami SAF zdobywał mistrzostwo PS. W City trochę kontuzji+ wkrótce Puchar Narodów Afryki - ciekaw jestem ich gry w przeciągu miesiąca. Chelsea gra cały czas jednym składem - mam nadzieję, że wkrótce przyjdzie mały kryzys, zwłaszcza po świątecznym maratonie
  3. PS. Miałem już kiedyś wkleić foty prezentu ślubnego dla Pucków na który się składaliśmy - foto poniżej 1.Własnoręcznie wykonany obrazek przez moją kochaną Żonę 2. kpl kieliszków do wina, ręcznie zdobionych ( nie wiem przez kogo)
  4. to psyt PS. Miałem już kiedyś wkleić foty prezentu ślubnego dla Pucków na który się składaliśmy - foto poniżej 1.Własnoręcznie wykonany obrazek przez moją kochaną Żonę 2. kpl kieliszków do wina, ręcznie zdobionych ( nie wiem przez kogo)
  5. wyrezałem pewną rzecz za TV żeby nie było widać kabli
  6. siema ekipa zostałem dzisiaj bohaterem w swoim domu
  7. współczuje łee chyba dopiero się najebię jak odbiorę auto - ale wtedy do odcinki zabrzmiało jakbyś odbierał RS4 B5
  8. współczuje
  9. to psyt
  10. psyt
  11. młoda uśnie, to też będzie psyt
  12. kończy się piwo i trzeba iść spać
  13. o sędziowaniu szkoda gadać- te spalone....
  14. psyt
  15. fajny bałwan
  16. ja nie pamiętam jak wóda smakuje
  17. a jakkkkk
  18. Panowie, po części rozumiem wasze wqrwienie - fakt, długo czekaliście... Ale jedziecie po Jarko jakby był pierwszym, lepszym gościem z łapanki, który wpadł na forum, aby posprzedawać trochę gadżetów i zarobić co najmniej na fajne wakacje... Może niektórzy nie wiedzą, nie pamiętają, ale nasz Kolega jest jedną z osób, które tworzyły/ pomagały tworzyć naszą społeczność, nie ma świętych krów, ale trochę pojechaliście po bandzie Kiedyś jako nowicjusz też kupiłem polar i czekałem prawie pół roku aż go dostanę - zdarzało się, że przez miesiąc nie było info co się dzieje z tematem, ale nie zachowywałem się jakbym nie miał kompotu do obiadu, choć zawsze był..... Istnieje kilka innych sposobów aby upomnieć się o naklejkę/smycz/ramkę i jeszcze ch...wie jaki gadżet bez której nie może żyć posiadacz Audi np. tel do Jarko czy PW do Hugo - wystarczyło napisać : ej słuchaj stary, zamówiłem u Jarko to, to i to. Towaru nie wysłał, nie odpowiada na moje 20ste PW. Możesz to sprawdzić ? Na miejscu Jarko ja bym tym wszystkim jebn...nął w kąt i miał święty spokój... To tyle ode mnie, nie będę się już wypowiadał w temacie, nie będę bił piany.... wkrótce święta, każdemu z Was życzę WŚ
  19. Roma dała doopy ale dobrze, że MC przeszło dalej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.