Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. sprzedaj to padło i kup se coś do jedzenia
  2. Co z tego jak w przyszlym sezonie wszyscy padna na ryj jak to bywa u Zoze spokojnie zwroc uwage na sklad i lawke jest kim grac i rotowac swietna analiza u Michala Okonskiego mam wrazenie ze nie padna - a jak jeszcze kogos dokupi, to tym bardziej tyle ze mowiac szczerze tam naprawde nikogo nie brakuje, co jest lekko przerazajace mają też szczęście, że póki co omijają ich kontuzje ( za drobnym wyjątkiem Costy)
  3. psyt
  4. dołowe ryle dzisiaj, a górnicy jutro ?
  5. no i po Spurs
  6. z forum devilpage NASZYCH DWÓCH PODSTAWOWYCH, NOMINALNYCH SKRZYDŁOWYCH NIE POTRAFI PODAWAĆ Young w ogóle nie patrzy gdzie są kumple i wali 20m od wszystkich, ale najbardziej denerwuje mnie Valencia, który z całej siły pakuje piłkę prosto w napastnika. Raz, że nic z tego nie wychodzi, dwa, że napastnik nie ma czasu na reakcję, trzy, że podaje się lekko do przed, a nie w napastnika. W końcówce mieliśmy eleganckie wyjście do kontry, kiedy to właśnie między innymi Valencia pokazał swojego skilla i jebnął piłkę wprost w RvP zamiast dać mu na dojście. Taki piłki to działają w połączeniu z Groszkiem, który czeka przy słupku aż się piłka od niego odbije.
  7. kto to jest ??
  8. dzięki Pany było psyt, to teraz spać
  9. MU dzisiaj szczęśliwie 3 pkt
  10. W sumie kurwin u nas nie ma gdzie wora posadzic. A zima za pasem... Przed chwilką też z Pajdą gadałem właśnie z uwagi na temp może dzisiaj jednak KATO (podobno w przyszłym tyg ma być cieplej) po 15 minutach marznięcia szkoda by się było zbierać z ST Ja będę z Pajdą o 19 pod SCC
  11. coś dla Ciebie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/107445-slaski-bazar-sprzedamkupiezamienieoddam/page-83#entry4254456
  12. aha, mieliśmy dzisiaj jechać na ST.... to jak ?
  13. oczywiście szybki kebab
  14. ważniejsze żeby but był wygodny 80-100 to taki optymalny jeśli jeździsz na nartach cały dzień (tak jak jest to w moim przypadku. Jak jeździ typowo rekraacyjnie to taki flex w zupełności wystarczy Swoją drogą z chęcia bym wypróbował coś twardszego
  15. dobrze, że wzięła go sobie Barca Vertongen za to całkiem mi się podoba
  16. mamy podobne w robocie, jak mocniej zawieje to go zwiewa
  17. nie było 19" Pajda, jak tam zakup TV ?
  18. Na Avusach ładniej wygląda

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.