Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. Spurs, to nawet nie jest ścisła czołówka wymyślił teraz ... jak to nie ? w sezonie 2009/2010 zajęli czwarte miejsce, w sezonie 2010/2011 miejsce piąte, a w sezonie 2011/2012 po raz kolejny miejsce 4. ostatni rok skończyli na 4 więc głośno walą do drzwi Ligi Mistrzów, w której już zresztą grali mają kasy coraz więcej, niezłego właściciela, który potrafi zgarnąć 100 mln euro za gracza i oni nie są w czołówce?? są w ścisłej czołówce tylko tego nie zauważasz dla mnie ścisła czołówka to Chelsea i City, a czołówka to Arsenal, w tym sezonie Liverpool + do tego Everton i Spurs
  2. prze ku**s bez "s" :grin:
  3. Kończę ostatnie psyt i się zbieram.... Raczej nie pośpię, bo Ala spała 18-21 i nie zanosi się aby miała iść zamiar spać
  4. Jeśli ktoś jeszcze nie czytał, polecam : Konfident, piwo i Disco Polo (1) | FootBar Konfident, piwo i Disco Polo (2) | FootBar
  5. trzeba było wcześniej się określić nim Dorota mi obiad podała , nastepnym razem dociągniemy temat Ja nic nie planuję, działam na spontanie. A dzisiaj akurat tak się dzień ułożył, że mogłem podjechać
  6. Spurs, to nawet nie jest ścisła czołówka
  7. Po pierwszych kilku minutach miałem nadzieję, że w końcu będzie dobrze.... niestety okazało się inaczej
  8. psyt
  9. moc uścisków Gregory a jak nie było Pucka w tym roku, to kto Ci woził Prince Polo i kabanoska ??? :decayed:
  10. pyrsk ---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:40 ---------- ja idę w wygląd...
  11. to pyrsk, ja dzisiaj driny na szczęście dobrze wchodzi i zaraz uskuteczniam noworoczny seks
  12. dosiego Panowie i Panie
  13. dosiego Panowie i Panie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.