Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. z wieczora przetarłem nam szlaki z city rocku
  2. kupione w ASO, chłopak nie oszczędza a do zakupu kawę mu dorzucili
  3. ja idę z Mustim na piwo
  4. Ty masz fetysz
  5. Jak najbardziej Arti jutro będę od 13 u Was więc tak od 18 jestem dostępny Chętnych na spota i browarka zapraszam to się zdzwonimy, jak coś to umówimy się od razy w City Rocku ? Ja bym podejchał przystanek busem możemy się umówić tyle że ja nie tamtejszy i nie wiem gdzie to ktoś Cię podwiezie ? czy jak ? nie no sam jakoś ze znajomym będę musiał dotrzeć tam najwyżej będę pytał gdzie to a Ty jak tam dolecisz ? kiedyś mieszkałem 300m obok, teraz mam tam 2 przystanki busem To może podjadę po Was, odstawimy auto i podjedziemy busem ? Jo , zdzwonimy się jutro i dogramy temat numer do mnie masz ? 506.....237 dokładnie dobra Pany lecę w kimono i rano ruszam , kto chętny to come on do jutra narazisko pamietaj - weź ze sobą gumy
  6. Jak najbardziej Arti jutro będę od 13 u Was więc tak od 18 jestem dostępny Chętnych na spota i browarka zapraszam to się zdzwonimy, jak coś to umówimy się od razy w City Rocku ? Ja bym podejchał przystanek busem możemy się umówić tyle że ja nie tamtejszy i nie wiem gdzie to ktoś Cię podwiezie ? czy jak ? nie no sam jakoś ze znajomym będę musiał dotrzeć tam najwyżej będę pytał gdzie to a Ty jak tam dolecisz ? kiedyś mieszkałem 300m obok, teraz mam tam 2 przystanki busem To może podjadę po Was, odstawimy auto i podjedziemy busem ? Jo , zdzwonimy się jutro i dogramy temat numer do mnie masz ? 506.....237
  7. Jak najbardziej Arti jutro będę od 13 u Was więc tak od 18 jestem dostępny Chętnych na spota i browarka zapraszam to się zdzwonimy, jak coś to umówimy się od razy w City Rocku ? Ja bym podejchał przystanek busem możemy się umówić tyle że ja nie tamtejszy i nie wiem gdzie to ktoś Cię podwiezie ? czy jak ? nie no sam jakoś ze znajomym będę musiał dotrzeć tam najwyżej będę pytał gdzie to a Ty jak tam dolecisz ? kiedyś mieszkałem 300m obok, teraz mam tam 2 przystanki busem To może podjadę po Was, odstawimy auto i podjedziemy busem ?
  8. Jak najbardziej Arti jutro będę od 13 u Was więc tak od 18 jestem dostępny Chętnych na spota i browarka zapraszam to się zdzwonimy, jak coś to umówimy się od razy w City Rocku ? Ja bym podejchał przystanek busem możemy się umówić tyle że ja nie tamtejszy i nie wiem gdzie to ktoś Cię podwiezie ? czy jak ?
  9. mamy jedną A8 na blacharnii, na konkret wypasie
  10. Jak najbardziej Arti jutro będę od 13 u Was więc tak od 18 jestem dostępny Chętnych na spota i browarka zapraszam to się zdzwonimy, jak coś to umówimy się od razy w City Rocku ? Ja bym podejchał przystanek busem
  11. z wieczora no i psyt ---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ---------- musti,jutro piwo aktualne ?
  12. aż piwo nie chce wejść
  13. Diman, będzie dzieciom na Słowacji kulig robił po stoku
  14. fis-a kolorowego szukam.... :grin: maxito miał/ma na sprzedaż
  15. dzięki ale jestem najedzony
  16. jakoś delikatnie możemy coś wypić no to gitara ja od 18 już będę dostępny jak coś gdzie masz hotel ? ul. Klimczoka czy coś takiego tak mi z roboty zarezerwowali dzielnica cudów tzn ? na twoim miejscu to bym chodził z prezerwatywą w doopie ---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ---------- taki żołnierski żarcik
  17. jakoś delikatnie możemy coś wypić no to gitara ja od 18 już będę dostępny jak coś gdzie masz hotel ? ul. Klimczoka czy coś takiego tak mi z roboty zarezerwowali dzielnica cudów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.