Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. nie wiem czy vag kkl podchodzi do B6 ,on był do B5 bo tam jest właśnie taka komunikacja do B6 w górę musisz mieć VAG COM chyba, tak mi się przynajmniej wydaje powinno to działać, to taki sam kabel jak ja mam
  2. tak, od lutego wchodzi jakaś promocja na rozrządy u nas w ASO, poczekam co to będzie i dam Ci znać
  3. by ci powiedzieli ze niemasz obuwia zimowego hehehe no niestety jest to pojebane, duzo slyszalem jak ktos rozwalil fele w dziurze zadzwonil na policje zeby to zglosic po czym policja przyjechala i wlepiala mandat ze byla za duza predkosc:facepalm: Pierdolenie. Jak policjant mógł stwierdzić że prędkość była za duża? Biegły? Ja bym nie przyjął mandatu. Ja rok temu miałem taką akcje z bratem i jego wozem. Jednak po zgłoszeniu in przyjeździe policji i spisanie protokołu wszystko skończyło się wypłatą kasy na konto brata i Myślę, że warto spróbować coś z nimi walczyć bo jednak droga była oblodzona i prędkość była też Odpowiednia. Policjant może sobie mówić co on o tym myśli ale nie musi mieć racji. true, ale jak przyjął mandat to już po ptokach
  4. od lutego ma wejść jakaś promocja na zrobienie rozrządu w ASO, wstrzymam się z cennikiem dla Was te kilka dni, zobaczymy co to będzie
  5. Gdzie kupiłes uchwyt na telefon:wink: ---------- Post dopisany at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany at 17:33 ---------- ile za taki rozrzad do 1.9TDI myślę, że za całość ok 1200zl
  6. Pajda płacił u mnie pół roku temu 1250zł ( rozrzad, pasek wielorowkowy i wynajem auta zastepczego na cały dzień) ---------- Post dopisany at 07:42 ---------- Poprzedni post napisany at 07:41 ---------- no i
  7. na regenerowane zmieniać się nie opłaca, używka nie wiadomo w jakim jest stanie, chyba najlepiej szukać okazji: nówka sztuka nieśmigana: na allegro czasem są za "niezłą" kasę - jakieś 6 mies temu ASO z Rzeszowa miało taką do silnika ASZ za ok 1500zł
  8. Nie chce ... wole leosia z nowymi seryjnymi hamulcami nowym dwumasem sprzęgłem rozrządem olejami w terminie wymienianymi itd. .. męczy mnie tylko to turbo bo przebieg już przekroczył 200 ... może się i silnik zajarać ale wszystkim których znam, większych szkód to nie wyrządziło, w moim przypadku turbo przepuściło jakieś 200-300ml oleju a wirnik latał jak stara curva
  9. A masz coś takiego jak diagnostyka turbiny ??? A co masz na myśli ? logi? sprawdzenie organoleptyczne ? Raczej nie chce bawić się w takie rzeczy. Mam fciul roboty na likwidacji szkód Niedawno rozrząd robili u mnie m.in Pajda i Addassko. Zapłacili tyle samo lub nawet taniej jak u Daneckiego Tak serio to demontaż kontrola luzów itd... czy regenerować czy jest wporzo... troche sie boje wysrania turbo żeby z powodu turbo nie robić pół silnika... wole zapobiegać niż naprawiać a przebieg 200 000 przekroczony 100km temu ... ja sie nie znam na co trza patrzeć... a co Ci się ma stać z silnikiem ?
  10. ja też mogę zdiagnozować: do wymiany
  11. nie spamuj PS. Golf 7, Jetta, Passat
  12. A masz coś takiego jak diagnostyka turbiny ??? A co masz na myśli ? logi? sprawdzenie organoleptyczne ? Raczej nie chce bawić się w takie rzeczy. Mam fciul roboty na likwidacji szkód Niedawno rozrząd robili u mnie m.in Pajda i Addassko. Zapłacili tyle samo lub nawet taniej jak u Daneckiego
  13. Pany, jakby kto chciał zrobić np rozrząd w ASO, to kontakt na PW. Cena podobna do tych w normalnym/nieautoryzowanym warsztacie, a myślę, że korzyści większe Postaram się na dniach zrobić cennik do najpopularniejszych motorów w naszych autach
  14. Pany, jakby kto chciał zrobić np rozrząd w ASO, to kontakt na PW. Cena podobna do tych w normalnym/nieautoryzowanym warsztacie, a myślę, że korzyści większe Postaram się na dniach zrobić cennik do najpopularniejszych motorów w naszych autach
  15. Pany, jakby kto chciał zrobić np rozrząd w ASO, to kontakt na PW. Cena podobna do tych w normalnym/nieautoryzowanym warsztacie, a myślę, że korzyści większe Postaram się na dniach zrobić cennik do najpopularniejszych motorów w naszych autach
  16. to wpsółczucia ---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ---------- oczywiście nie hmm, takie wóz... szkoda Ci było na AC ? ---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ---------- PS. Stanley jutro bede u Ciebie , pare minut przed 8 , kawe proszę rozpuszczalna z mlekiem + 1 cukru Dobrze, przyjedziesz, odśnieżysz sobie Jette, akurat kawa Ci wystygnie ---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ---------- nic nie bronili
  17. Jakim ty sie subaru bujasz ? Chyba bujałem.. Imprezą no to poimprezowane
  18. Koksu Arturoo, ramie i pióro wycieraczki już leży
  19. wyjadacz
  20. Moje dwa Bąble, pokażcie co tam macie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.