Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. pozostaje walczyć i próbować, za kilka dni może jej się całkiem odmienić a najlepiej próbuj jak Mała jest już mocno zmęczona
  2. to psyt
  3. Ala już śpi, Młody jeszcze ogląda TV
  4. czekam jak Mały uśnie
  5. Ja jeszcze o suchym pysku
  6. Soprano, dzięki za fatygę ale powiem Ci, że było by święto lasu gdybyśmy go odpalili... dopiero kumpel przyjechał pomocą drogową, podpieliśmy boostera+ drugie kable do jego aku i dopiero odpalił.... teraz stoi w ASO i się ładuje. Co jak co, ale muszę kupić nową baterię
  7. gdzieś czytałem, że stosowanie tego numeru to duży błąd.... grzejesz raz i odpalasz, jak nie odpali czynność powtarzasz i tyle w seatach może być inaszej może być
  8. gdzieś czytałem, że stosowanie tego numeru to duży błąd.... grzejesz raz i odpalasz, jak nie odpali czynność powtarzasz i tyle
  9. mój dzisiaj nie odpalił aku już wiekowe to i czekałem na ten moment
  10. Pucek ma chyba w Hestii i za B7 3.0 płaci coś ok 2k Nie znam szczegółów ale raczej lipnego ubezpieczenia na B7 by nie wziął
  11. nie tylko Aviva, np. PZU, Allianz, Hestia, Warta też BTW Wszystkie directowe ubezpieczalnie to najgorsze gówno ale cena robi swoje Pewnie Aviva jest połowe tańsza jak wcześniej te przeze mnie wymienione
  12. Dosłownie w jednym miejscu pękło wzmocnienie przednie i tutaj się waham czy wymieniać jak ma być tiptop. zależy jak pękło, możesz mieć ew problemy ze spasowaniem przodu, chyba, że rzeyczwiście drobnostka to naprawiasz i tyle Pękło na tym samym poziomie gdzie przychodzi ślizg lampy. Szarpałem na wszystkie strony żeby sprawdzić czy ślizg będzie tam sztywno i równo osadzony, ale wiesz jak to jest, kilka mm w jedną stronę i potem lampa wychodzi poza obrys błotnika i z tego już nie wyjdziesz właśnie, w Audi i VW jest w większości plastikowe, np w Skodzie jest metalawe i można spokojnie naprawiać
  13. OC to OC Nie ma żadnego OC na szybę.... możesz dokupić pewnie ubezpieczenie szyb do OC.... np Auto Szyba w PZU
  14. Dosłownie w jednym miejscu pękło wzmocnienie przednie i tutaj się waham czy wymieniać jak ma być tiptop. zależy jak pękło, możesz mieć ew problemy ze spasowaniem przodu, chyba, że rzeyczwiście drobnostka to naprawiasz i tyle
  15. otóż to
  16. o matko ---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ---------- rozbiesz go na taile kup jakiegos golasa poprzekładaj i bedzie jak znalazł ile masz jakieś rezerwy finansowe a jak nie to rozbebesz nie bedziesz zalował dosć mocno ucierpał słupek jak na moje oko gra nie warta świeczki 2x blotnik, maska, zderzak + cieniowanie zamkniesz sie gdzies w 2 tysiach lampa i szyba 800 zl no i cala reszta pierdół i czas i nerwy ---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ---------- no i jeszcze słupek i dach Maska , blotniki to najmniejszy problem bo można i pod kolor trafić. Tzn tak myślałem, ale nędza jest na rynku i raczej te elementy kupie nowe w oryginale - mam dojścia w temacie. Do tego koszt malowania przodu. Ten zasrany słupek mi nie daje spać bo tu pewnie tylko szpachla wchodzi w grę Reszta paści to drobnica za kilka stówek nie ma takiego czegoś jak "pod kolor" przynajmniej ja w to nie wierzę PS. Ja bym robił auto
  17. Jakbyś chciał sprzedać cały wóz to daj ofertę na PW:whistling: A prawy słupek A z czego tak się pogiął ? coś w niego zayebało ?
  18. co do wymiany oprócz błotników, maski i szyby ? pomijam tutaj pewnie wszystkie ślizgi, plastiki zderzaka.... jak tam chłodnice i wzmocnienei czołowe ?
  19. zaś nie gadaj że audikem taniej objedziesz niż za 6,5 ten zaś wali sake

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.