Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. no ja będę
  2. Wiadomo, że co nowe, to nowe
  3. sorki, że CI wczoraj nie sprawdziłem, miałem urwanie głowy w robo
  4. przecież to kawałek plastiku i steropianu - wystarczy pooglądać
  5. Akjam, twój program na TVNie
  6. Informatycy twierdzą, że kobiety są dla cieniasów, którzy nie potrafią ściągnąć z sieci pornola....
  7. to psyt
  8. A co jest trudnego w zamontowaniu nosidełka nie isofix ? zrobisz jak będziesz chciał My, dwa razy kupiliśmy używany zestaw 3w1. Nie kupiłbym nowego, bo każdy po kilku miesiącach to sprzedaje więc, co tam można zajechać w te kilka miesięcy Kupuję i sprzedaję to w tej samej cenie nic nie tracąc
  9. isofix to jest chyba najmniej ważny w ramie koła muszą być pompowane i skrętne - to podstawa, łatwość zakładania i składania tego wszystkiego również A po kilku miesiącach to wszystko sprzedaż i kupicie spacerówkę i fotelik
  10. ---------- Post dopisany at 11:32 ---------- Poprzedni post napisany at 11:32 ---------- stare aku jeszcze żyje, dzisiaj odpalił bez problemu
  11. o Hazardzie mówili ostatnio podczas meczu na C+ (PSG, Barca.....) świetny grajek, pamiętam go jeszcze z Ligue 1, z resztą myślę, że w lidze francuskiej jest sporo dobrych skrzydłowych
  12. uderz w stół.... "L'Equipe": PSG zapłaci klauzulę za Messiego - Sport - WP.PL traktuję to oczywiście mało poważnie, ale....
  13. to psyt raz jeszcze
  14. to psyt jeszcze raz
  15. i ośka odezwał się , całe życie ośką śmiga niestety he he pracując w magro, powinieneś wiedzieć że VW w 4x4 jest bardzo ciężko znaleźć , a audi słynie z napędu Q i co 5-e auto na Q dobre B5 1.TDI w Q - znaleźć to wręcz niemożliwe, przy B6, B7 czy B8 pewnien podobnie Jak szukałem 4 lata temu, to przez 3 miesiące nie znalazłem żadnego, godnego uwagi Fakt jest taki, że z VW jest jeszcze ciężej....
  16. i ośka odezwał się , całe życie ośką śmiga niestety
  17. i ośka
  18. każdy ma swoją cenę Otóż to, ale nie w Bayernie chyba że mówimy o sytuacji typu: Gomez, Podolski itp - zawodnikach którzy nie dali sobie rady w klubie... Choć Mario odwalił kawał dobrej roboty przez te kilka sezonów, to ostatecznie uciekł by szukać regularnej gry... Swego czasu Real dawał za Riberyego kosmiczne pieniądze, i nic... Ribery gra dalej w FCBM. Bayern nie musi sprzedawać, ma wystarczająco dużo Euro. Od paru lat konsekwentnie rozwijając zespół, klub osiągnęli to co widzimy dziś. pewnie dawali za mało Myślę, że nie ma grajków nie do kupienia, Ronaldo czy Messi również... Wystarczy położyć na stół odpowiednią kwotę. Hipotetycznie: myślisz, że jakby ktoś na Messiego wyłożył 300mln eur i dał mu 50mln za sezon nie odszedłby z Barcy ?
  19. każdy ma swoją cenę
  20. no zobaczymy, osobiście bardzo chciałbym w MU kilku zawodników z Bundesligi Których konkretnie? Marco Reus, Dante, Alaba, Ribery, Thomas Müller - Ci, którzy na szybko przyszli mi do głowy Myślę, że dla MU priorytetem powinno być sprowadzenie jednego solidnego środkowego obrońcę i dwóch klasowych skrzydłowych

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.