Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. co Ty gadasz ? to co gołębie przynoszą sytuacja miewa się tak że w lutym idę na op do Wrocka c**jowo, że nie do City Rocka next będzie na Ślunsku no to będzię się działo spadam nyny
  2. co Ty gadasz ? to co gołębie przynoszą sytuacja miewa się tak że w lutym idę na op do Wrocka c**jowo, że nie do City Rocka
  3. co Ty gadasz ?
  4. odezwał się u niego instynkt killera
  5. No dziś sobie przypomniałem po południu! Jutro z rana Ci wyślę. Jak pracujesz? AD 1 niechętnie ( jutro 7-15 w piątek 10-18) AD 2 Akjam wymienia rozrząd w ASO ---------- Post dopisany at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany at 23:44 ---------- założe raczej ori, cena ciutkę wyższa, ale nie muszę nigdzie jeździć ori ma nawet ciut lepsze parametry ( pewnie średnio odczuwalne) 85Ah i 780A Z molla? nie mam pojęcia, w sumie to nawet mnie to nie intererere Wiem tylko, że made in Spain, może i autograf Messiego będzie U mnie fabrycznie siedział moll podobno u mnie na fabrycznym była swastyka
  6. co jak co, ale Eto'o to niezły kretyn
  7. założe raczej ori, cena ciutkę wyższa, ale nie muszę nigdzie jeździć ori ma nawet ciut lepsze parametry ( pewnie średnio odczuwalne) 85Ah i 780A Z molla? nie mam pojęcia, w sumie to nawet mnie to nie intererere Wiem tylko, że made in Spain, może i autograf Messiego będzie
  8. Akjam, czekam na twoj numerek ---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ---------- założe raczej ori, cena ciutkę wyższa, ale nie muszę nigdzie jeździć ori ma nawet ciut lepsze parametry ( pewnie średnio odczuwalne) 85Ah i 780A
  9. Oglądałem I połowę Spurs- City i II połowę derbów Londynu
  10. to psyt
  11. po tym lewym karnym przełączyłem na derby Londynu
  12. czasem te forumowe to niezłe kible ---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ---------- naturalnie Dobry furacz tak btw kombi:facepalm: avant w B6 nie taki problem jak w b5 dorezać Q łatwe to nie jest ( wbrew pozorom) nasz forumowy kolega może coś o tym powiedzieć
  13. Tottenham - Man City ! Kto ogląda ? Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka I połowa
  14. oczywiście a na poważnie, kiedy chcesz to robić? podam Ci 2-3 namiary Będziesz chyba musiał odstawić samochód na 2-3 dni bo masz perłę - co by ne było jaj z kolorem
  15. jak ktoś wkleja foty na postimg.org to przez jakiś czas ich nie widzę o co kaman ?
  16. psyt dzięki za spota
  17. dbam o linie:decayed: akurat leń.....
  18. pussy
  19. połowa pytań to jakieś pierdoły
  20. 6

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.