Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. cena ta sama od kilku lat To być może że to jakieś konkretne ASO miało tą promocje na pewno było to ASO VW. ---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 23:51 ---------- Mimo wszystko zorientuj się jak możesz ja uciekam do pracy w VW ta sama promocja jest od kilku lat, zależnie od wykonanej usługi: 99-350zł
  2. cena ta sama od kilku lat
  3. wymieniłem tydzień temu z serwisem klimy poczekaj jeszcze do wiosny
  4. przy odgrzybianu warto wymienić filtr przeciwpyłkowy, w pon dam CI info co i jak
  5. aso świetochłowice, szczegóły to do stanleya dokładnie ---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ---------- pytanie jeszcze, co masz na myśli pisząc serwis ?
  6. musisz liczyć ok 400zł chyba, że zrobi Ci to ktoś w garażu za 250-300zl ale takie coś bym odpuścił
  7. masz tylko zderzak i lotkę do malowania ?
  8. Dimanowi sprzedaj.... I gdzie w końcu malujesz graty ?
  9. no to herbatka z prądem
  10. czekam na ciebie ? kiedy montujemy fotochrom nie mam kiedy + kilka fantów wpadnie na wiosne Fotochrom... Arturze, Ty rezaczu leży już chyba ponad rok czas podjechać na melinę jakie to fanty masz na wiosnę ? wszystko w swoim czasie
  11. czekam na ciebie ? kiedy montujemy fotochrom nie mam kiedy + kilka fantów wpadnie na wiosne Fotochrom... Arturze, Ty rezaczu leży już chyba ponad rok
  12. czekam na ciebie ? kiedy montujemy fotochrom nie mam kiedy + kilka fantów wpadnie na wiosne
  13. rezacze
  14. Miszka, dotknęła mnie ta wczorajsza twoja wypowiedź i byłem dzisiaj w robocie... niestety ELSA nie działała i nie miałem jak sprawdzić
  15. mnie jakiś szpitalny wirus dopadł, trzeba z nim powalczyć więc dzisiaj czyściocha z herbatą, cytryną i miodem
  16. gdzie jest Arsenal...
  17. alkon STUPROCENTOWYMĘŻCZYZNA przecież mówię
  18. alkon
  19. kolejne tyskie
  20. możemy zrobić kinder spota i flaszke jest jeden mały problem nie będę miał jak wrócić na chatę to się później będziemy martwić ja potrafię być odpowiedzialny - nie tylko za siebie no ba
  21. to były czasy Pana Szaliczka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.