Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. ---------- Post dopisany at 08:09 ---------- Poprzedni post napisany at 08:08 ---------- znałem kiedyś jednego gostka co jeździł na Nankangach To był Keżor
  2. przegoń to 2.5tdi
  3. Miron, Ty jeździsz na Kumho ? Jak oceniasz te opony ? On jeździ na Sunny na Kumho lata djim i dydo ogólnie to sobie chwalą no właśnie, na necie też chwalili Uniroyal RainSport 2, kupiłem 2 lata temu nówki i nigdy więcej opon z bieżnikiem a'la jodełka
  4. mała poprawka, na 1 miejscu komentatorzy C+, a później CI co przeszli z Nki
  5. Miron, Ty jeździsz na Kumho ? Jak oceniasz te opony ?
  6. miałem mieć pauze, ale co tam: psyt tyskie
  7. nie wiem czy Cracovii był komplet, ale Niebiescy na pewno stawią się w komplecie z całym szacunkiem do pasów bo jak na ich marne wyjazdy to na derby się mobilizują ale pod względem kibicowskim na pewno niebiescy są trudniejszym przeciwnikiem.... stanley jedno to Wam trzeba przyznać, że macie dobrą ekipe wyjazdową i nie trzeba nikogo mobilizować do wyjazdu natomiast jeśli chodzi o craxe to tak sie zmobilizowali że mieli problem ze sprzedażą biletów na derby i nie zjawili się w komplecie..
  8. fajny stadion
  9. to psyt
  10. nie oglądalem tego meczu więc nie wiem ---------- Post dopisany at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany at 19:01 ---------- jedni i drudzy robią to samo
  11. nie wiem czy Cracovii był komplet, ale Niebiescy na pewno stawią się w komplecie
  12. Niebiescy
  13. daj spokój oglądać na trzeźwo się tego nie da, niestety ... na miejscy Moyesa to już bym szukał na nowy sezon całej, nowej linii obrony czyli z 5-6 nowych grajków, którzy reprezentują odpowiedni poziom
  14. pić to trzeba umieć
  15. pewne kumple od Pajdy
  16. jutro w naszej lidze dwa meczy, które pod względem kibicowskim ( jak i sportowym) zapowiadają sie mega ciekawie
  17. przekutas bez s ---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ---------- Miszka, miałem nie raz i nie dwa podobnie... PS. też zawsze walczyłem i nie dzwoniłem
  18. widzieliście jak piłkarze RSO świetnie się przesuwali: w trójkątach, czworokątach, podwajali itp... taktycznie, jakby prowadził ich w tym meczu Jose

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.