Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. przepraszam, ja się leczę - zwalczam wirusy
  2. no to herbatka z prądem ---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ---------- dzięki, a Ty już masz gumy od niego ?
  3. Właśnie w tej chwili, niebieska B5 sedan pod ASO SL72***
  4. dzwonił do mnie w ten sam dzień, że przygotuje ofertę i do tej pory cisza Masz do niego nr ? jak coś to rzuć na PW
  5. Też może być ciekawie Stasiu zawsze możemy u mnie z tyłu jechać i trenować co roku sobie obiecuję sobie, że do mordoru wejdę trzeźwy :polew:
  6. wyjdzie na to, że co 30km będę sie przesiadał
  7. spoko, nawet mam fotelik ---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ---------- póki co sam swoim autem a tak lecisz bo chcesz czy musisz ? bo pewnie nie jeden ma miejsce w furce (ze mną włącznie) boję się, że jak pojadę z kimś, to mogę zapić się na śmierć, a jak pojadę swoim, to będę musiał w sobotę wieczorem powiedzieć sobie STOP Nie jest to jednak decyzja ostateczna kto bogatemu zabroni W BT i w Zatorze zawsze byłem swoją furą ---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ---------- a będę siedział z Kaśką z tyłu ?
  8. póki co sam swoim autem a tak lecisz bo chcesz czy musisz ? bo pewnie nie jeden ma miejsce w furce (ze mną włącznie) boję się, że jak pojadę z kimś, to mogę zapić się na śmierć, a jak pojadę swoim, to będę musiał w sobotę wieczorem powiedzieć sobie STOP Nie jest to jednak decyzja ostateczna
  9. dzisiaj będzie chyba herbata z prądem
  10. póki co sam swoim autem
  11. Powinienem lecieć z Wami Także możesz mnie dopisać
  12. ---------- Post dopisany at 09:18 ---------- Poprzedni post napisany at 09:16 ---------- nie wierzę PS1. kiedy te koła przekładamy? PS2. jak z tą instrukcją do paska ? ---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ---------- https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1463690_446974235408527_557366747_n.jpg PS 1 Jak będę miec nowe opony to w sobotę zakładam chyba do siebie, jeżeli nie to w sobotę robię u siebie zawias, więc mógłbyś podjechać do mnie do robo PS 2 Może dzisiaj mi się uda coś poszukać, wczoraj był zajob
  13. post jest, dzisiaj bez alko
  14. dobrze, że nie oglądałem
  15. Gregory, nie jedziecie do BT ? ---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ---------- to samo majkel... ?
  16. Akjam, nie jedziesz do BT ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.