Treść opublikowana przez stanley
-
Piłka nożna
mogli yebnąć z początkiem drugiej połowy bramę, ale zabrakło trochę dokładności, a szkody bo mecz mógł się różnie potoczyć
-
Polecane opony letnie
ja jeździłem i powiem szczerze że zaskoczony byłem bo chyba były cichsze niż vredesteiny z wyższej półki , tylko dosyć szybko znika bieżnik:kwasny: najcichsza opona jaką znalazłem ( przynajmniej w teorii wg podanych parametróww wymiarach 225/35/19) ja bardziej z doświadczenia , bo jak kupiłem po tych fuldach vredy to myslalem na początku że coś sie dzieje niedobrego z autem tylko mówie, ja mam nogę nie najlżejszą i sie poprostu szybko ścierały. Ale sam zobaczysz zawsze kupuje opon nowe, będę miał porównanie np do moich ostatnich Uniroyal RainSport2 A kto mnie zna, ten wie, że szybciej pokonywałem zakrety na zawiesie 1BE niż kto inny na gwincie Poza tym opony w "jodełkę" po prsejechaniu sezonu robią sie głośne
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja odpuściĺem ten temat po naszych ostatnich gadkach ale ten mechanior mnie troche przestraszyl a koles sie akurat zna na seatach itd. Wiec troche się tym przejołem ... sam nie wiem ... daj mi go na tydzień...pojeżdżę nim trochę..........wysuszę Ci dolot ............odpływ..................i co tam k**wa sobie jeszcze zażyczysz :decayed::decayed: ale ch*j spalanie 5,5l jest ja może dużo km nie jeżdżę, ale jak temp silnika dojdzie do 90st to ostro dostaje po d*pie
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Pamiętam, jak na swoje pierwsze dwie bukowiny brałem lustrzankę żeby porobić fajne foto, od trzeciej bukowiny dałem sobie spokój- aparat nigdy nawet nie został wyciągnięty z torby - po prostu fc**j mało czasu żeby zajmować się pierdołami
-
Piłka nożna
jak nie przepadam za jednym i drugimi, tak City mnie rozczarowało, myślałem, że to będzie chociaż równorzędny bój, a tu taki ch*j
-
Polecane opony letnie
ja jeździłem i powiem szczerze że zaskoczony byłem bo chyba były cichsze niż vredesteiny z wyższej półki , tylko dosyć szybko znika bieżnik:kwasny: najcichsza opona jaką znalazłem ( przynajmniej w teorii wg podanych parametróww wymiarach 225/35/19)
-
Spoty Katowice i okolice
psyt, pod meczyk
-
Polecane opony letnie
Jeździł ktoś na Fuldach? A dokładniej Fulda Sport Control ? Kupiłem pierwszy raz w życiu Fuldy ( oczywiście nówki) zobaczymy co są warte
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
w sobote od rana pijemy także tego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ściągam go tutaj siłą, ma być za godz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co do ceny - masz info w wątku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
na "grzybach", na Giszu- Spoty Katowice i okolice
jak by twoje było w RS to wtedy ja kolor się zgadza- Spoty Katowice i okolice
ładnie złapał a teraz KW na TVN- Spoty Katowice i okolice
psyt Krombacher- Spoty Katowice i okolice
tak wyglądają lepiej- Spoty Katowice i okolice
były 4 auta, z tego 3 na kołach 19"- Spoty Katowice i okolice
Majkel, fajnie, że wpadłeś, koło fajnie się prezentuje i dzięki za gifty- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
ja na pewno będę, Pajda też- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak chcesz Zabrze to: https://plus.google.com/102699676228436555814/about?gl=pl&hl=pl jak coś to jeszcze Tarnowskie Góry https://plus.google.com/102699676228436555814/about?gl=pl&hl=pl- Spoty Katowice i okolice
kupiłem na allegro, tamten gościu nie dał od piątku info, a nie mogę tyle czekać a wczoraj ktoś mi sprzątnął sprzed nosa prawie nówki Conti ---------- Post dopisany at 10:52 ---------- Poprzedni post napisany at 10:48 ---------- a kupiłem takie, tylko w dużo lepszej cenie Fulda SportControl 225/35 R19 88Y XL osłona felgi (MFS) BSW BSW kupić online w korzystnej cenie - oponytanio.pl- Spoty Katowice i okolice
czarna, szeroka, mocna tak to jakoś leciało w reklamie - Spoty Katowice i okolice