Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. mogli yebnąć z początkiem drugiej połowy bramę, ale zabrakło trochę dokładności, a szkody bo mecz mógł się różnie potoczyć
  2. ja jeździłem i powiem szczerze że zaskoczony byłem bo chyba były cichsze niż vredesteiny z wyższej półki , tylko dosyć szybko znika bieżnik:kwasny: najcichsza opona jaką znalazłem ( przynajmniej w teorii wg podanych parametróww wymiarach 225/35/19) ja bardziej z doświadczenia , bo jak kupiłem po tych fuldach vredy to myslalem na początku że coś sie dzieje niedobrego z autem tylko mówie, ja mam nogę nie najlżejszą i sie poprostu szybko ścierały. Ale sam zobaczysz zawsze kupuje opon nowe, będę miał porównanie np do moich ostatnich Uniroyal RainSport2 A kto mnie zna, ten wie, że szybciej pokonywałem zakrety na zawiesie 1BE niż kto inny na gwincie Poza tym opony w "jodełkę" po prsejechaniu sezonu robią sie głośne
  3. Ja odpuściĺem ten temat po naszych ostatnich gadkach ale ten mechanior mnie troche przestraszyl a koles sie akurat zna na seatach itd. Wiec troche się tym przejołem ... sam nie wiem ... daj mi go na tydzień...pojeżdżę nim trochę..........wysuszę Ci dolot ............odpływ..................i co tam k**wa sobie jeszcze zażyczysz :decayed::decayed: ale ch*j spalanie 5,5l jest ja może dużo km nie jeżdżę, ale jak temp silnika dojdzie do 90st to ostro dostaje po d*pie
  4. Pamiętam, jak na swoje pierwsze dwie bukowiny brałem lustrzankę żeby porobić fajne foto, od trzeciej bukowiny dałem sobie spokój- aparat nigdy nawet nie został wyciągnięty z torby - po prostu fc**j mało czasu żeby zajmować się pierdołami
  5. jak nie przepadam za jednym i drugimi, tak City mnie rozczarowało, myślałem, że to będzie chociaż równorzędny bój, a tu taki ch*j
  6. ja jeździłem i powiem szczerze że zaskoczony byłem bo chyba były cichsze niż vredesteiny z wyższej półki , tylko dosyć szybko znika bieżnik:kwasny: najcichsza opona jaką znalazłem ( przynajmniej w teorii wg podanych parametróww wymiarach 225/35/19)
  7. psyt, pod meczyk
  8. Jeździł ktoś na Fuldach? A dokładniej Fulda Sport Control ? Kupiłem pierwszy raz w życiu Fuldy ( oczywiście nówki) zobaczymy co są warte
  9. w sobote od rana pijemy także tego
  10. ściągam go tutaj siłą, ma być za godz
  11. co do ceny - masz info w wątku
  12. na "grzybach", na Giszu
  13. jak by twoje było w RS to wtedy ja kolor się zgadza
  14. ładnie złapał a teraz KW na TVN
  15. psyt Krombacher
  16. tak wyglądają lepiej
  17. były 4 auta, z tego 3 na kołach 19"
  18. Majkel, fajnie, że wpadłeś, koło fajnie się prezentuje i dzięki za gifty
  19. dzięki
  20. ja na pewno będę, Pajda też
  21. jak chcesz Zabrze to: https://plus.google.com/102699676228436555814/about?gl=pl&hl=pl jak coś to jeszcze Tarnowskie Góry https://plus.google.com/102699676228436555814/about?gl=pl&hl=pl
  22. kupiłem na allegro, tamten gościu nie dał od piątku info, a nie mogę tyle czekać a wczoraj ktoś mi sprzątnął sprzed nosa prawie nówki Conti ---------- Post dopisany at 10:52 ---------- Poprzedni post napisany at 10:48 ---------- a kupiłem takie, tylko w dużo lepszej cenie Fulda SportControl 225/35 R19 88Y XL osłona felgi (MFS) BSW BSW kupić online w korzystnej cenie - oponytanio.pl
  23. czarna, szeroka, mocna tak to jakoś leciało w reklamie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.