Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. Co jest, nie podoba się towarzystwo? ---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ---------- Dobry :decayed: na bank wręcz przeciwnie
  2. ślązacy jadą na letnich, ale biorą łańcuchy
  3. A ja się dziwie że nie jedziesz z nami tylko sam wcześniej - na 100% pomysł Gurego Pojedziesz z rana a potem i tak będziesz tam stał jak kołek bo kluczy nie dostaniesz - a przejazd i droga do to jedna z odwiecznych atrakcji zlotów w BT ---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:22 ---------- Ja rozumiem jak reszta by jechała o 14.00 ale jedziemy wystarczająco z rana - i tak będziemy tam przed wszystkimi Zgadłeś On ma zawsze dziwne pomysły bo jak dobrze pamiętam już tak kiedyś było że był z samego rana. Jako że to ja będę jego wiózł spróbuje to przeciągnąć Tomaszstn pewnie też by wolał w kolumnie jechać Mi tam wszystko jedno, mówiłem że się dostosuję, w sumie fajnie tak o 6.00 rano po górach pochodzić ---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ---------- PS: Nie wiem czy Mirek maczałeś palce jeśli chodzi o skład pokoju ale jest na ostro pamiętaj kto śpi od ściany nie chciałbym aby zaatakował mnie jakiś analny włamywacz w BT wszystko jest możliwe
  4. nie pierdl
  5. myślałem, że jedziesz z rodzinką
  6. no co Ty, może mecz fajnie się oglądało, ale do gry MU można mieć wiele zastrzeżeń
  7. ja nie śpię, ja czuwam
  8. ja śpię od ściany
  9. brama Hulka
  10. to może być hardcorowy wypad
  11. fuksiarsko przeszli ---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ---------- Akjam Czy to jest nowa "Wodzianka"?
  12. ale fuks
  13. pyski na jedno umycie ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ---------- Jedzie ktoś w piątek na spotado SG ??
  14. zwróciliście uwagę kto przebiegł najwięcej km w I połowie ? ( oczywistym było, że Rooney będzie miał najwięcej, ale nie to mam na myśli) Gdzie byli Valencia, Carrick, Giggs, Evra czy Rafael ? chyba w czarnej doopie
  15. no i właśnie Valencia w akcji najpierw wolny, a później od razu do sędziego
  16. wqrwia mnie, że grajki MU od jakiegoś czasu w przypadku spornych sytuacji szukają pomocy u sędziego :facepalm: non stop pretensje kiedyś to było niedo pomyślenia
  17. Young to już w ogóle
  18. ale Valencia jest wolny :kwasny:
  19. ---------- Post dopisany at 08:33 ---------- Poprzedni post napisany at 08:32 ----------
  20. Dzieki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.