Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. dzisiaj lajtowo piwko a wczoraj wypilem chyba z 6 herbat, aż połówka pękła A to dlatego mi się wczoraj tak dobrze pracowało na nocnej zmianie pyrsk browar no i kaszel powoli przechodzi.... dzisiaj też miały być herbaty, ale w barku najmniejsza butla to 1l finka i szkoda było Trzeba było dzwonić bo też miałem smaka na taką herbatkę ---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ---------- Dobrze że jeszcze tylko jutro na 18 do roboty i wolne w święta ---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ---------- W sumie, jak byliśmy w Austrii to takie herbatki były na porządku dziennym boję się, że jak pojedziemy na narty w inny region Austrii to nam się nie będzie podobać, bo nie bedzie strefy wolnocłowej w pobliżu
  2. dzisiaj lajtowo piwko a wczoraj wypilem chyba z 6 herbat, aż połówka pękła A to dlatego mi się wczoraj tak dobrze pracowało na nocnej zmianie pyrsk browar no i kaszel powoli przechodzi.... dzisiaj też miały być herbaty, ale w barku najmniejsza butla to 1l finka i szkoda było
  3. spróbuj sobie finka lime+sprite+cytryna - mega
  4. dzisiaj lajtowo piwko a wczoraj wypilem chyba z 6 herbat, aż połówka pękła
  5. psyt:wink:
  6. Kurfa a ja za godzinę jadę do roboty Cały tydzień o suchym pysku. wypiję jedną za CIebie:wink: Myślę że musisz walnąć przynajmniej dwie no problem
  7. Kurfa a ja za godzinę jadę do roboty Cały tydzień o suchym pysku. wypiję jedną za CIebie:wink:
  8. Póki co herbata na kaszel ---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ---------- no i dwie herbatki weszły, połówka może być dzisiaj mało, bo już blisko pół z połowy nie ma
  9. bo jego pomocnica została u mnie i sam nie dojechał http://25.media.tumblr.com/7bbf731401a8d0b997d617aebc6400a9/tumblr_mw9btcFZbk1shrpk8o2_r1_500.png tylko mi nie mów, że całowałeś się z nią ? ja jej podawałem z d*py do ryja nie całowałem sie z nią, bo by nam kulka przeszkadzała
  10. zastanawiam się czy jak zwykle otworzyć pianę, czy może zrobić sobie herbatę z czymś mocniejszym
  11. mój ulubieniec
  12. chciałem coś organizować jutro, ale sam niestety nie mam czasu zrobi sie jakiś melanż z początkiem nowego roku no no dobrze gadasz z początkiem nowego roku Ale w weekend bo inaczej d*pa:wink: ---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ---------- Pokuj ogarniety, Zdrówko:decayed: to psyt Ja jutro mam skręcać szafki w kuchnii.... mam tylko pocięte kawalki płyty, widze to w ciemnych barwach
  13. bo jego pomocnica została u mnie i sam nie dojechał
  14. kilka zdjęć z wizyty pewnego Pana
  15. to psyt
  16. nie pier**l ---------- Post dopisany at 07:41 ---------- Poprzedni post napisany at 07:40 ---------- a co widziałeś ? Jak kociarnia mi auto składa, a to tu czegoś brakuje, a to osłonę mi przytopili bo chyba lampę na nią przyłożyli i tak co chwilę coś Nie twierdzę że u Ciebie też tak jest, mówię o Rybniku nie wiem co tam mają za blacharzy bo dawno mnie tam nie było PS. Było u mnie kilka klubowych furek, które wizualnie wyglądają bdb, a po rozebraniu kilku elementów okazuje się, że są : po dzwonie, naprawione druciarsko, przy składaniu samochodu nic nie trzyma się kupy bo albo coś było już klejone, albo nie pasuje bo właśnie ktoś wcześniej już to spierdolił itp itd... Nie twierdzę, że taki samochód Ty masz, to tylko moja mała dygresja Jak najbardziej Ci wierze, sam takie rodzyny widziałem ja to auto odebrałem z ASO, zrobiłem 30km do domu, ściągam zderzak żeby bixy założyć, a tam... brak ściągaczy na wężykach od spryskiwaczy, a sam im je dostarczyłem. Na przedniej belce jeden element do regulacji zderzaka złamany, brak zaślepek na masce, ale to wszystko uj... W ASO dostałem nowe lampy, więc wrzuciłem je na allegro, kupił je jakiś gość dla znajomego w Irlandii. Wysłałem i po jakimś czasie tel. że w jednej lampie jest złamane cięgiełko do regulacji i twierdzi że coś było klejone. Zwrócił lampę i faktycznie, biała smuga po kleju, a żeby to skleić co daje chwilowy efekt trzeba lampę rozkleić. I faktycznie były ślady po kleju, a wątpię żeby typ z Irlandii się w to bawił, bo chciał mieć idealne lampy nie klejone, pewnie w ASO przedobrzyli jak lampy ustawiali... Potem kolejna reklamacja, bo układ klimatyzacji nieszczelny... zrobili ale dostałem auto z przytopioną osłoną paska rozrządu, żałuję że nie podniosłem maski jak odbierałem auto.... Choć z drugiej strony o dobrego blacharza, mechanika, lakiernika też ciężko. O to to... W PL są dobrzy fachowcy, ale trzeba ich pilnować na każdym kroku. Znam to bo mamy podwykonawców- lakieroników. Jak tylko zobaczą, że ich nie pilnujemy, czy przymkniemy oko na jakieś drobne niedociągnięcia, oni od razu odpierdalają fuszerkę. A ja mam taki sposób na nich, ze co jakiś czas nwracam im samochód na lakiernię.... a to koszta dla nich spore

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.