Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. zobaczymy co wyjdzie z planów, jest kilka pomysłów
  2. no moge, rozumiem że jesteś zainteresowany myslę że jest parę rzeczy innych do ogarnięcia mam coś innego na oku Jak się uda, to na wiosnę będzie zapodaj przykładowym foto
  3. no moge, rozumiem że jesteś zainteresowany myslę że jest parę rzeczy innych do ogarnięcia mam coś innego na oku Jak się uda, to na wiosnę będzie
  4. Wystawić na sprzedaż możesz
  5. Pajda, nowe koła na lato ? Osiek ma chyba takie na sell
  6. dzięki za spota, ledwo dojechałem.... jeszcze jakiś ciula jechał 30km/h i sznurek samochodów za nim ---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ---------- jakąś flache na ryj można przyjąć a Ci co piszą, że nie piją to dopiero walą w dekiel
  7. santorini czy jakoś tam kolor ? widziałem go kilkakrotnie w Tychach i Kato polift ? santorin blue- chyba polift
  8. powinienem być razem z moim małym łobuzem
  9. oj ojojoj i co teraz? hehe Nie widziałem jeszcze B5 na takich felgach ---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ---------- .... że mam dwójkę małych dzieci - musi być komfortowo i rodzinnie ---------- Post dopisany 17-12-2013 at 00:24 ---------- Poprzedni post napisany 16-12-2013 at 23:00 ---------- coś takiego bym widział u mnie i jak to musi wyglądać na czarnym aucie.... :kox: .... gdzie jest ten paint... ?
  10. BTW Ja dzisiaj pogoniłem AVUSy
  11. te z cc fajne ale nie do tego co mam w wizji jutro prawdopodobnie stanę się posiadaczem ori s linów czyli bedzie zewn pakiet sline ---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ---------- Ja mam obecne zimówki od nowości już 3cią zimę i stwierdzam, że już ostatnią... a jakbym miał siano to kupiłbym nowe, mimo, że mięsa ok 6mm
  12. Miszka, ja mam 18" do pogonienia z VW CC A i jakieś 16" z Golfa też by się znalazły......
  13. idź w 19" 18 to już małe i podobno nie ma różnicy między 18 a 19 w komforcie jazdy
  14. kojarzę PS. :polew::polew:
  15. finlandia, którą z łatwością się kupowało za 29zł za 1l mam nadzieję, że łatwo mi przywieźliście
  16. ale i tak możemy jechać ---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ---------- no to zdrówko , finka lime + cola hehe PS. Finka lime jest najlepsza ze spritem Spadam w kimono
  17. PS. nie jestem na głodzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.