Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. bym rzekł, że po długiej nieobecności... Po tygodniu w domu, no to psyt - równy tydzien nawet piwa nie widziałem Swoją drogą - nie wiedziałem, że piwo jest takie gorzkie ---------- Post dopisany at 00:12 ---------- Poprzedni post napisany at 00:09 ---------- po VINie sprawdzałeś czy coś jest w historii? ---------- Post dopisany at 00:13 ---------- Poprzedni post napisany at 00:12 ---------- ja słyszałem, że już tam giełdy prawie nie ma....
  2. Po tygodniu spędzonym w Śląskim Centrum Zdrowia Dziecka, my już w domu Choć c*h*j wie czy we wtorek nie wrócimy znowu.... Mała przed chwilą zwróciła cały antybiotyk
  3. Myślisz, że jak zmienisz licznik na kolor to będziesz innym, lepszym człowiekiem ? Przecież na spoty jeżdżą ludzie i na spoty jeździmy dla ludzi... samochody są tylko małym blaszanym dodatkiem Pajda, jaki nastepny mod ?? Pamiętam jak 2 lata temu mówiłeś: Ja już wszystko mam, więc pie*dolę modzenie :decayed:
  4. A jeszcze odnosnie opon- ja nigdy nie biore pod uwage tych durnych ocen i komentarzy na necie... Trzeba samemu sie przejechac zeby cokolwiek stwierdzic
  5. ---------- Post dopisany at 11:46 ---------- Poprzedni post napisany at 11:45 ---------- http://a4-klub.pl/slaskie-91/spoty-rybniku-wiecej-info-1-poscie-125711/index1597.html#post3910066 :polew::polew: toż to już za miesiąc
  6. Jak wspomniałem, mnie nie będzie
  7. Poki co nic nowego, leczymy sie i czekamy na wyniki
  8. coś się malo udzielasz ostatnio ?? No niestety, ale coz poradzic
  9. Mnie we wtorek nie bedzie:kwasny:
  10. Ala i jej ekipa
  11. i:hi:
  12. Po samej nazwie firmy bym zrezygnował

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.