Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. psyt
  2. Co tam Panowie, u mnie młody wpierdala tyle, że jakby miał zęby to by roladę wdupił
  3. właśnie: złapać za jaja.. tylko niektórzy chyba ich nie mają... Mecze kadry nie są wyróżnieniem, taki Lewandowski nie przyjeżdza na kadrę się wybić, a gwiazdorzyć A wracając do jaj: Ostatnio kopacze Legii pokazali jakie mają jaja. Oglądałem pierwszą połowę ich meczu w Turcji z Trabzonem. Na każde męskie lub też cwane wejście piłkarza Trabzonu, wojskowi prawie płakali.... Zamiast kunerwa zagryźć zęby i odpłacić tym samym, nawet kosztem czerwonej kartki
  4. Z doświadczenia wiem, że sporo zależy od trenera, ale również dużo od grupy kopaczy, którzy akurat zostali powołani, muszą chcieć wszyscy.... I tutaj nie wiem dlaczego w kadrze nie ma Obraniaka - facet, który sporo potrafii.... Większość z naszych reprezentanów gra w klubach zagranicznych, ale mam wrażenie, że jak przyjeżdżają na kadrę, to pierwsze co, to musieli by dostać kilka liści żeby zostali ustawieni do pionu
  5. Obym się mylił, ale ja nie wierzę, że Nawałka sobie poradzi.... W sumie oprócz udanej ostatnio przygody z Górnikiem, wcześniej nic facet nie pokazał....Wszędzie średnio sobie radził albo w ogóle... Będzie to samo co z Waldkiem.... Ale jak napisałem na wstępie: obym się mylił
  6. przekonałeś mnie to psyt
  7. porezane wszystko to robotę pie*doli
  8. to psyt - Tyskie
  9. dzisiaj na A4 w kierunku KRK po godz 14 B6 sedan nr rej. SRC.... z naklejką B6 Division, pomrugane
  10. ? ---------- Post dopisany at 00:23 ---------- Poprzedni post napisany at 00:23 ---------- chodzi Ci o cenę ? no cena kosmos,pewnie klubowa ...trochę z ceną przesadził, ale ładna jest i widać zadbana, kółka tylko zmienić i będzie kolekcjonerski:grin:---------- Post dopisany at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany at 11:11 ---------- rodzynek
  11. ? ---------- Post dopisany at 00:23 ---------- Poprzedni post napisany at 00:23 ---------- chodzi Ci o cenę ?
  12. rozumiem poniedziałek trzeźwości, ale sobota....
  13. masz to jak w banku
  14. to psyt
  15. stanley odpowiedział(a) na skPEPE temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    fajno fura, wpadej do nos na spota

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.