Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. chciałem coś organizować jutro, ale sam niestety nie mam czasu zrobi sie jakiś melanż z początkiem nowego roku
  2. nie pier**l ---------- Post dopisany at 07:41 ---------- Poprzedni post napisany at 07:40 ---------- a co widziałeś ? Jak kociarnia mi auto składa, a to tu czegoś brakuje, a to osłonę mi przytopili bo chyba lampę na nią przyłożyli i tak co chwilę coś Nie twierdzę że u Ciebie też tak jest, mówię o Rybniku nie wiem co tam mają za blacharzy bo dawno mnie tam nie było PS. Było u mnie kilka klubowych furek, które wizualnie wyglądają bdb, a po rozebraniu kilku elementów okazuje się, że są : po dzwonie, naprawione druciarsko, przy składaniu samochodu nic nie trzyma się kupy bo albo coś było już klejone, albo nie pasuje bo właśnie ktoś wcześniej już to spierdolił itp itd... Nie twierdzę, że taki samochód Ty masz, to tylko moja mała dygresja Jak najbardziej Ci wierze, sam takie rodzyny widziałem ja to auto odebrałem z ASO, zrobiłem 30km do domu, ściągam zderzak żeby bixy założyć, a tam... brak ściągaczy na wężykach od spryskiwaczy, a sam im je dostarczyłem. Na przedniej belce jeden element do regulacji zderzaka złamany, brak zaślepek na masce, ale to wszystko uj... W ASO dostałem nowe lampy, więc wrzuciłem je na allegro, kupił je jakiś gość dla znajomego w Irlandii. Wysłałem i po jakimś czasie tel. że w jednej lampie jest złamane cięgiełko do regulacji i twierdzi że coś było klejone. Zwrócił lampę i faktycznie, biała smuga po kleju, a żeby to skleić co daje chwilowy efekt trzeba lampę rozkleić. I faktycznie były ślady po kleju, a wątpię żeby typ z Irlandii się w to bawił, bo chciał mieć idealne lampy nie klejone, pewnie w ASO przedobrzyli jak lampy ustawiali... Potem kolejna reklamacja, bo układ klimatyzacji nieszczelny... zrobili ale dostałem auto z przytopioną osłoną paska rozrządu, żałuję że nie podniosłem maski jak odbierałem auto.... Choć z drugiej strony o dobrego blacharza, mechanika, lakiernika też ciężko. no to współczuję PS. ok 14 ma być Pucek, zobaczymy co to mu się stało
  3. akurat znam już byłego właściciela i od niego kupił to Kulczyk a od Kulczyka jakiś Holding Holenderski ale to było już ze 3 lata temu także może znowu się coś zmieniło Magro -> KPI Polska- Kulczyk ( Holandia) -> Porsche Inter Auto (Austria)
  4. Magro nie zostało przejęte przez holendrów Należy do austriackiego holdingu Porsche Inter Auto
  5. nie pier**l ---------- Post dopisany at 07:41 ---------- Poprzedni post napisany at 07:40 ---------- a co widziałeś ? Jak kociarnia mi auto składa, a to tu czegoś brakuje, a to osłonę mi przytopili bo chyba lampę na nią przyłożyli i tak co chwilę coś Nie twierdzę że u Ciebie też tak jest, mówię o Rybniku nie wiem co tam mają za blacharzy bo dawno mnie tam nie było PS. Było u mnie kilka klubowych furek, które wizualnie wyglądają bdb, a po rozebraniu kilku elementów okazuje się, że są : po dzwonie, naprawione druciarsko, przy składaniu samochodu nic nie trzyma się kupy bo albo coś było już klejone, albo nie pasuje bo właśnie ktoś wcześniej już to spierdolił itp itd... Nie twierdzę, że taki samochód Ty masz, to tylko moja mała dygresja
  6. morgen
  7. nie pier**l ---------- Post dopisany at 07:41 ---------- Poprzedni post napisany at 07:40 ---------- a co widziałeś ? no i
  8. jak trochę podrośnie, to sam sobie wykończy
  9. dawaj ojciec polewaj jutro na 7 więc dzisiaj wieczorem easy poza tym Pucek przyjeżdża swoim na oględziny to muszę być trzeźwy skasuj go podwojnie bedziemy miec na weekend hehehe w weekend skręcam szafki, więc do tego jakiś flakon wskazany
  10. dawaj ojciec polewaj jutro na 7 więc dzisiaj wieczorem easy poza tym Pucek przyjeżdża swoim na oględziny to muszę być trzeźwy
  11. to psyt
  12. Błotnik, zderzak i lewa lampa, jutro będę więcej wiedział to dam znać ---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ---------- Oczywiście przód będzie dobrze
  13. no i stówa
  14. yebłem dzisiaj
  15. chyba ładniej wygląda zderzak sline
  16. mega ale to chyba jest 19" 20" ---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ---------- PS ---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ---------- swoją drogą fajnie wyglądałoby by B5 coupe
  17. 20 cali robi robotę
  18. to psyt
  19. i nie ma fotoradarów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.