Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. ta k**wa a może we sosnowcu ---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ---------- założyłem dzisiaj odnowione ramiona wycieraczek + nówki ori pióra z passata polifta, jak mi znowu zayebią to się wqrwię
  2. Odbieram dzisiaj Basię z Małym ze szpitala, nie wiem czy dam radę - raczej wątpliwe
  3. ---------- Post dopisany at 08:22 ---------- Poprzedni post napisany at 08:21 ---------- Ja tutaj jestem cały czas
  4. Mi było szkoda tych 2 tygodni ojcowskiego na początku brać, wziąłem wszystko jak moja wróciła do pracy ojcowskiego nie ruszam, mam jeszcze 20 dni wypoczynkowego, więc luzik
  5. a ja jeszcze raz psyt
  6. Pajda, jak bedziesz szukać następne auto to po prostu silne CI nie wystarczy.... a pamiętam jak szukalismy B6 i zastanawiałeś się: silne czy golas "na c**j mi ten silne"
  7. kamera spox,ale grzane d*py z tyłu to rzecz zbędna bynajmniej raczej nie sprawdzisz jak grzeją kto wiem, jak na grzyby pojedzie to przetestuje... przeca jak bedzie ją ten tego w zime to przynajmniej jej pikpka nie zmarznie tyś jest chyba wyposzczony
  8. kamera spox,ale grzane d*py z tyłu to rzecz zbędna bynajmniej raczej nie sprawdzisz jak grzeją kumple sprawdzą
  9. nie mam:facepalm:a miałem już nic nie robić Taaa... :whistling:BTW U mnie leżały LEDy A6 chyba z rok a dziś chwilę byłem w garażu i znalazłem zupełnie przypadkiem, AirBagi boczne tylne razem z boczkami, Tylna podgrzewana kanapa ze wszystkimi potrzebnymi przełącznikami, kamera cofania, PDC i jakieś tam... :polew::polew::polew::polew: słowo klucz, pewnie się o to potknął - przypadkiem ---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ---------- grzana kanapa z tyłu jest w cipkę kiedyś Miron, obecnie Pucek ma to w B7 W drodze z Wisły do Kato, jak wracaliśmy z nart zawsze wysychały mi spodnie
  10. ja może od jutro 2 tyg i będzie banan na pysku
  11. A ja sobie winko sączę 1.5 miecha wolnego, już mi się nudzi w domu co tak długo ?
  12. ja tez bym sie w sobote po poludniu do ciebie zwalil moze by my jakas 0,7 opanowali pod te CLH ??? jestem za chyba nic nie mamy w palach od jednej 0,7 lepsze są dwie 0,7:naughty:też się piszę także tego
  13. u mnie od roku leży lustro fotochrom
  14. rezacze
  15. to psyt
  16. jeszcze jutro do robo i trzeba wypisać 2 tyg urlopu
  17. ---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ---------- and now ?
  18. Nie bangla Wysłane z telewizora Note2 hmmm, ja widzę
  19. A oto długo wyczekiwany dziedzicz tronu a poniżej ze swoją siostrą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.