Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. nie ma TV nie weszliśmy z Pajdą na dach bo mam za krótką drabinę no podejście nie udane,jak byś wspomniał coś że wodka na dachu się mrozi to bym się jakoś tam wdrapał :decayed: ale myślę że w tygodniu to ogarniamy i tak ustawimy że bedziesz odebierał ultraHD exlusive zależy mi na czasie, musimy to zrobic w poniedziałek - ze względów porządkowych w domu ---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ---------- PS. idę zanieść 0,5l na dach
  2. nie ma TV nie weszliśmy z Pajdą na dach bo mam za krótką drabinę
  3. pierwsza noc na nowym mieszkaniu psyt
  4. wróć do serii
  5. chyba popołudniu bo w robo armagedon no szkoda że dziś się nie udało podjechać ale wóź na podnośniku wisi i bedzie gotowy jutro w wejdzie mi 18 225/40 bez dystansu ? Wejść wejdzie chyba bo niby czemu miałoby nie wejść. Co z wozem? hamulce z tyłu się robią z 245 na 288 i nie idzie dystansu odkręcić trzeba bedzie rozwiertywać ja już się przyzwyczaiłem- zawsze jest "pod górkę"
  6. chyba popołudniu bo w robo armagedon no szkoda że dziś się nie udało podjechać ale wóź na podnośniku wisi i bedzie gotowy jutro w wejdzie mi 18 225/40 bez dystansu ? ja nie mam pojęcia, ale chyba powinno się zmieścić
  7. Pajda, widzę jesteś rozrywany... O której będziesz u mnie jutro ? Ja tam siedzę cały dzień
  8. chcesz kogoś podjebać? konkurencja ? nie nie... raczej coś otworzyć, i nie chce właśnie żeby później ktoś mnie podjebał jebnij jakąś nazwę, która budzi zaufanie, np coś tam babunii a czy będziesz tam miał kebab czy rożno - jeden uj heheh... podstawa to marketing "U Babuni" chyba, że " U dziadzia"
  9. chcesz kogoś podjebać? konkurencja ? nie nie... raczej coś otworzyć, i nie chce właśnie żeby później ktoś mnie podjebał jebnij jakąś nazwę, która budzi zaufanie, np coś tam babunii a czy będziesz tam miał kebab czy rożno - jeden uj
  10. chcesz kogoś podjebać? konkurencja ?
  11. myślałem, że już to pochytałeś
  12. Jesli chodzi o Ruch to z chęcią, tylko, że w sobote mamy wyjazd integracyjny z robo i powrot w niedzielę. Musze rozeznać o której wrócę
  13. no to psyt Pajda, działamy jutro ?
  14. no fioletowy opuszczasz się , za nie długo jak wpadniesz to bedziesz traktowany jak nowy --> bez kratki nie masz co przyjeżdzać remont ma się ku końcowi PS. czw i pt mam chyba wolny, jakby nie padało to możemy cyfrę podłączyć
  15. z wieczora, za tydzień w końcu powinienem dojechać
  16. nie o 1000 tylko 612 zyli poza tym michały sa 2012 a to już nie nówka z 2013 a źle Ci się jeździ na good year ? ja sobie bardzo chwalę te gumy jakich GY nie mam GY to miałem na 16 dawno temu teraz mam dunlop ale z 2005 roku chyba i porażka jak nic na ale chyba 3 zimy jeździłeś na GY
  17. nie o 1000 tylko 612 zyli poza tym michały sa 2012 a to już nie nówka z 2013 a źle Ci się jeździ na good year ? ja sobie bardzo chwalę te gumy
  18. z wieczora, wyszedłem z domu o 7, przed chwilą wróciłem
  19. Miszka, to ja mam chyba dłuższego, u mnie jest: Welcome to Jamaica, this is beautiful country

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.