Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. mam takie coś w barku, aż strach na to patrzeć --> ogień podobno quattro
  2. pierdl robotę, weź L4
  3. no to
  4. Sneijder to już chyba opala się tylko w tej Turcji Eriksena nie znam ( pewnie dlatego, ze nie interesuję mnie liga hol i nie oglądałem w tym sezonie LM ) Berbatow - pewnie trochę za niego przepłacili, jego gra zawsze mnie inrytowała ( wsztrzymywał, zwalniał) tempo akcji, ale był skuteczny i nieprzewidywalny Young- jakoś nie ma wyrobionego zdania na jego temat - tak jak na kilku innych grajków zakupionych przez ostatnie lata do MU
  5. nie widziałem tego
  6. no co Ty, MU za czasów sir Alexa bardzo rzadko dokonywało jakiś spektakularnych transferów.... zdarzały się raczej jakieś zaskakujące niż zakup drogiej gwiazdy ( wyjątkiem tutaj jest RVP, ale ten grajke akurat robi mega różnicę) Czasem ta bierność na rynku transferowym mnie denerwowała, ale czas pokazał, że w piłce nie zawsze wygrywa ten, kto sprowadzi więcej gwiazd i więcej im zapłaci Ciężko prorokować tutaj ledwie po kilku kolejkach, ale myślę, że o tytuł powalczą 3 zespoły ( wśród nich United- głęboko w to wierzę)
  7. to psyt
  8. po 45 minutach curwowania ( przeglądnąłem nawet instrukcje z kompa) zrobiłem restart i działa :facepalm:
  9. dajmy facetowi trochę czasu pytanie tylko ile.... PS. Mam nadzieję, że Rooney zostanie
  10. Psyt ---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ---------- Moj maly szkodnik wylaczyl mi w. ompie funkcje sieci bezprzewodowej nie wiem jak to teraz wlaczyc i nie mam neta na kompie:doh:
  11. spadam w kimono
  12. ostatni łyk został
  13. z wieczora no to psyt
  14. Ja zdecydowanie też.. może na boisku w ekstraklasie jakości jest mało ale na trybunach już jest odwrotnie.. 10 sierpnia byłem na meczu z Legią, a wcześniej na meczu okręgówki.... wielkiej różnicy nie ma Rzeczywiście może trochę szybsza gra poza tym to taka sama kopanina.. a co do dzisiejszego meczu to Piech dobił niebieskich.. po półrocznych wakacjach w Turcji przyjął, kopnął i wpadło dziwnym trafem zawodnicy Niebieskich mają z tym spory problem PS. Kiedy wy***ią tego Zielińskiego ( czekam już pół roku)
  15. Arturoo - jaka czujność odnośnie dat
  16. Ja zdecydowanie też.. może na boisku w ekstraklasie jakości jest mało ale na trybunach już jest odwrotnie.. 10 sierpnia byłem na meczu z Legią, a wcześniej na meczu okręgówki.... wielkiej różnicy nie ma
  17. pewnie ktoś będzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.