Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. ja mam z Play, ogólnie ok, na wioskach ciężko - choć mi wystarcza, odebrać pocztę zalogować się na forum itp na pewno nie równa się z tym co mam w domu a jak chodzą portale typu YP, RT ?
  2. Pany, kto ma internet mobilny: play/orange/plus/t-mobile ??? Jak to chodzi?
  3. Thiago Alcantara zaakceptował kontrakt z Manchesterem United - Sport w INTERIA.PL a ja się pytam, kiedy przyjdzie Fellaini
  4. dziekowac:wink: flacha albo lacha
  5. mój najszybszy spot w życiu
  6. to urywasz się dziś wcześniej ? stalney robimy tego grilla? zostało coś z zatoru co nie co??? zostały dwie paczki wusztów, ale pada deszcz, to nie wiem jak chcesz tego grilla zrobić ---------- Post dopisany at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ---------- Na 90% dojadę, ale gdzieś 19:30, na pewno nie wcześniej
  7. chyba nie bo jutro mam dwa egzaminy a będziesz w domu przed 19? to bym CI podrzucił no nie planuje nigdzie wychodzić , także będę , ale nie potrzebuje tej wieży póki co , więc jak Ci się nie chce to nie musisz wpadać mam ją w bagażniku, jak mi ją je*ną to się nie wypłacę
  8. chyba nie bo jutro mam dwa egzaminy a będziesz w domu przed 19? to bym CI podrzucił
  9. Keżor, będziesz dzisiaj? Oddałbym Ci sprzęt HI-FI
  10. niedziela do kościoła
  11. 1,75L rozlałem....hmmm wg moich ustaleń w 40min (początkowo założenie było 5min od 20:30 do 20:35 ale sami amatorzy byli więc się przeciągnęło) ale i tak dobry Time Attack 1,75L na , Soprano+Sylwia, Bulczas, Diman, Daria (co 3kolejki Krolu), Osiek, Grisza i do połowy Stanley no i od połowy ja jak się ekipa kapnęła, że ino leję, a nie piję - ale później musiałem nadgonić a wielkie lolo było przed czy po 1,75l ? Bo się zastanawiam co mnie siekło yyyyyyyyy i przed i w trakcie i po no to już nie wiem co na mnie tak podziałało Żeby uniknąć tego typu sytuacji na następny Zator będzie tak: - piątek : wóda - sobota: nie wóda
  12. 1,75L rozlałem....hmmm wg moich ustaleń w 40min (początkowo założenie było 5min od 20:30 do 20:35 ale sami amatorzy byli więc się przeciągnęło) ale i tak dobry Time Attack 1,75L na , Soprano+Sylwia, Bulczas, Diman, Daria (co 3kolejki Krolu), Osiek, Grisza i do połowy Stanley no i od połowy ja jak się ekipa kapnęła, że ino leję, a nie piję - ale później musiałem nadgonić a wielkie lolo było przed czy po 1,75l ? Bo się zastanawiam co mnie siekło
  13. psyt
  14. czas się położyć
  15. będziemy :kox: mi też pasuje
  16. 18 AVUS
  17. Tylko Kaleciok pomylił drogi...
  18. jak najbardziej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.