Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. dzięki za spota.... Coś te kababy nas prześladują w tym roku
  2. jeżeli tuż po 19 to może ja.... PS. Jeżeli to ja - to nie widziałem
  3. Ja jadę prosto po robocie na podziemny, chwilę postoję i zdupiam. Po 12h w robocie....
  4. W ASO od ręki
  5. graty padre, pełen szacun nie dopisałeś, że miałeś do tylko dyspozycji: 1. młotek 2. majzel 3. wkrętak płaski 4. wkrętak krzyżakowy 5. pól litra + sprzęgło prawie jak majster co mi robił hydraulikę i wałki :polew::polew: :polew: Dimana życie nauczyło pokory: masz problem z Audi: napij się
  6. Fest ? U mnie brak szkod na szczescie.. maska,dach i przednia szyba ---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ---------- czyj kolega?? przyznać sięhttp://img.wiocha.pl/images/7/0/70c928066c2112235f8d671c9e5f922a.jpg nr do mnie masz
  7. graty padre, pełen szacun nie dopisałeś, że miałeś do tylko dyspozycji: 1. młotek 2. majzel 3. wkrętak płaski 4. wkrętak krzyżakowy 5. pól litra + sprzęgło
  8. soplica orzech laskowy jest
  9. jak to mówią: swój do swojego..... siemiana z tej strony nie znałem cicha woda... PS. Ja też nie. Raz widziałem w Jarosławcu jak biczowała go wielka laska na spocie ---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ---------- nie kapuję
  10. jak to mówią: swój do swojego.....
  11. niepierdol tylko zabierz jutro lokatą na spota stan...czemu jeszcze nie widzę fot ?? Miszka wklejał co wklejał ? siemiana
  12. niepierdol tylko zabierz jutro lokatą na spota stan...czemu jeszcze nie widzę fot ?? Miszka wklejał
  13. niepierdol tylko zabierz jutro lokatą na spota ---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ---------- Keżor, jak przyjedziesz to weź dla mnie kawę w ziarenkach
  14. gdzie Ty masz k**wa B7 od Dimana ? ---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ---------- ja tam widzę b7 Mirona i B7 Siemiana to było B7 od kogoś z BB ?
  15. Keżor, już tak mało osób posiada B5, że nie wiem kogo Ci polecić.... może Kędzior
  16. mam pytanie , co to k**wa jest ? często to spotykam na forum i zastanawia mnie o c**j chodzi i co mnie to obchodzi z jakich cudownych sprzętów ludzie posty wysyłają ? jeżeli Ci się to pojawia, znaczy, że koleś ma lepszy telefon niż ty komputer
  17. ja dzisiaj Kasztelan
  18. psyt
  19. nie, pracuję w serwisie... daję im po prostu robotę
  20. ja tego nie robię w swoim samochodzie cenę zawsze ustalamy indywidualnie Ręki to sobie nie dam za siebie uciąć
  21. ---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ---------- masz dobry powód do zbicia z ceny
  22. ja jeszcze w robo.... a jutro na 7 i cały dzień ---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ---------- No i już dzwonił pierwszy klient z Tychów - kumplowi potrzaskało Golfa V

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.