Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. na moim zegarku jest 12:35
  2. psyt
  3. Służymy pomocą
  4. pojawił się "alkohol" dla pedałów i cisza nastała nieprzepadam ogolnie za piwem a to jest takie mozliwe do wypicie hehehe to nie jest piwo i jest alkohol hehe jedyny plus
  5. pojawił się "alkohol" dla pedałów i cisza nastała nieprzepadam ogolnie za piwem a to jest takie mozliwe do wypicie hehehe to nie jest piwo
  6. po mleku to psyt
  7. po stawkach ASO
  8. to git, nawet w kalkulatorze baterie wymienione bo wcześniej nie działał
  9. jak nasza trójka z Dortmundu
  10. mam ale padly juz baterie no właśnie miałem pisać żebyś wymienił, jutro odbiorę to ma działać to gdzie jest mój zegarek ? Miełem ten z kompletu komunijnego Miszka, poza tym ja mam twojego sikora ( real foto)
  11. no to psyt... a mówiłem, że City Rock byłby dzisiaj dobrą opcją i jutro byłbym trup, z resztą zauważyłem, że jak walę w knajpie to jak najszybciej i wio do dom, trzeba zaliczyć balety z dens florem inaczej padnę jestem za ok zapytam Eweliny czy możesz no to juz zem poszedl :polew: mogę Ci to pochytać, ty pójdziesz z Miszką na balety, ja pijadę do Eweliny z resztą i tak ostatnio zostawiłem u niej zegarek
  12. czyni cuda, to dziewczyna z pierwszego planu
  13. no to psyt... a mówiłem, że City Rock byłby dzisiaj dobrą opcją
  14. My znowu kupujemy uzywkę nie widzę sensu kupować na 6-8 mies nowego wózka no ja też wolałbym to tak załatwić ale moja chce jeszcze zobaczyć, przejechać się wózkiem - przeca to nie auto wystarczą 4 kółka i wio te baby
  15. My znowu kupujemy uzywkę nie widzę sensu kupować na 6-8 mies nowego wózka
  16. przekonałeś mnie drin wjechał jutro tour de baby shop podstawowe pierdoły potrzebne do pielęgnacji bobasów najtańsze są chyba w Auchan
  17. to psyt
  18. a co mu sie stalo? zabili go i uciekł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.