Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. Ja podejmę decyzję spontanicznie: 5 czy 7 szyb
  2. Jeżeli możesz to zadzwoń tam jutro i zapytaj o ceny dla 5 i 7 szyb do oklejenia. No i jakie koszta przy ilości samochodów 3,5 bądź 7 Bo wątpię zęby było więcej chętnych
  3. hmmm... może bym się skusił Keżor, podjechałbym jednak w piątek po twoj sprzęt HI-FI to byś na pożyczył na Zator.... ? luzik , wpadaj , to dam Ci kawę od razu. a co do ściemy to można by było troszke ubić cenę jakbyśmy pojechali większą ilością autek to wpadnę w piątek w godzi 12-14 ok ? A mają tam różową folię ? ok , jak mnie nie będzie to ktoś Ci na pewno wyda sprzęt może to być od brata żona ---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ---------- trzeba wybrać jakiś dziadkowy kolor
  4. hmmm... może bym się skusił Keżor, podjechałbym jednak w piątek po twoj sprzęt HI-FI to byś na pożyczył na Zator.... ? luzik , wpadaj , to dam Ci kawę od razu. a co do ściemy to można by było troszke ubić cenę jakbyśmy pojechali większą ilością autek to wpadnę w piątek w godzi 12-14 ok ? A mają tam różową folię ?
  5. hmmm... może bym się skusił Keżor, podjechałbym jednak w piątek po twoj sprzęt HI-FI to byś na pożyczył na Zator.... ? ---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ---------- no i dzięki za sopta komary dzisiaj pewnie najedzone
  6. Kanar, Krolu - miałem dzisiaj gwiezdne wojny w robocie. Jutro Wam sprawdzę
  7. podobno do jego czerwonych stringów pasuje
  8. Ja mam z tyłu tarcze bosch i klocki ferrodo, z przodu tarcze ferrodo i ori klocki - nigdy nie miałem żadnego piszczenia
  9. może, 2 dziecko w drodze
  10. Siemka Wszyscy pojechali na miasto sprawdzić te 22% szans w Audi źle przeczytałeś 100% zdradza , ale tylko 22% się przyznaje 99% ja nie....
  11. psyt Pajda, lowelas się nie odezwał
  12. 2kkm zrobione w 17h ,spalania 8,5-8,8 oliwa stoi jak stała........turbo dmucha aż miło......program zawita w padlinie przed zimą pewnie i będzie śmigała,....aż ....................nie zgnije taka prawda, im więcej użytkujesz samochód ( zwłaszcza po autostradach), im bardziej dostaje po doopie - tym lepiej chodzi i wymieniasz tylko eksploatacyjne rzeczy
  13. be przesady.... ile samochodów jeździ ze swoimi szybami jak wyjechały z fabryki? 1% ???
  14. nie wolisz nowego zamiennika ? jakiś Pilkington czy Saint Gobaint? zawsze to nówka
  15. jak co to przedzwoń mu juto jak możesz bo on pewnie zapomni wiem że to w jego interesie jest ale wiesz żze on ma czas, a potem mi siora bedzie napierdzielac na hendika to niech się curva ogarnie
  16. to niech mi ją podrzuci
  17. Pajda, działa już lovelasowi ?
  18. się robi jutro tam podjadę i jak będą dostępne to ci je wezmę nie ma sprawy z góry dzięki oczywiście kolor czarny o ile będzie a jak nie to zbliżony do czarnego chyba antracyt oki się zrobi może też bym się skusił luz mogę zapodać dwa komplety tylko ja poproszę te z haftem Audi A4 B6 dywaniki z haftem PFI lux-poliamid (3265203556) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. co zaś ci sie nie podoba co? http://img02.allegroimg.pl/photos/oryginal/32/65/20/35/3265203556---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ---------- na uj ci ten badziew na dywanie +10 do lansu na wiosce ---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ---------- psyt
  19. zadzwonie w pon się przypomnieć we wtorek poniedzialek mam wolny jeszcze bym chciał uszczelkę pokrywy zaworów do eSy ori z ASO zadzwonię parenaście złotych

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.