-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka ABS i trakcji
W starszych modelach mogą być dwa czujniki w b6 jest tylko jeden.
-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka ABS i trakcji
Witam Mialem takie objawy trzeba wymienic czujnik stop i podstawa wyregulowac go . Sama wymiana moze nie pomodz. Podlaczenie programu wszystko wyjasni.
-
[B6 ALT] Błędy 17536 oraz 17545
Witam zaloz opaski tak jak to bylo wczeniej przewody musza byc szczelne zobacz czy wszystko jest szczelne
-
Nastawnik kolektora ssącego w A4 B6 2.0 ALT
Witam czy wyskakuje ci jakis blad w vag'u ? na rurce przylaczeniowej do zaworu powinno bys podcisnienie stale, jesli go tam nie ma moze przewod nieszczelny jezeli jest przewod caly a program nie pokazuje bledow w silniku to nieczego bym sie nie czepial
-
[B6 ALT] Nie mrugający kierunkowskaz przy zamykaniu z pilota
musisz komuter podlaczyc u mnie pokazuje blad <drzwi zamkniete otwarte> samochod zamyka bez mrugniecia swiatlem a otwiera normalnie z mruganiem trzeba wymienic niestety caly zamek (jest on zintegrowany)
- [B6 ALT] Błędy 17536 oraz 17545
-
[B6 ALT] Błędy 17536 oraz 17545
ta mala odma wyleczy wasze audi z bledow temat sprawdzony[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 14:46_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/b6_alt_bogata_mieszanka_blad_17545_rozwiazanie_problemu-t60201.0.html;msg644117#msg644117
-
[B6 ALT] Błędy 17536 oraz 17545
Witam kup sobie odme w serwisie koszt 35zl brutto oto numer 06b103235g[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 11:31_________________________________________________poszukaj na forum o bledzie 17545 wszystko jest opisane jak zmienic odme
-
[B6 ALT] Spalanie oleju
Zmien olej z 5w-30 na 5w-40 lub 0w-40 roznica niewielka ale oleje 5w-30 sa to oleje lekkobiezne wymyslone po to aby oszczedzic spalanie paliwa po przez ich latwosc w przetlaczaniu moj samochod ma 60tys i na ol 5w-30 tez palil olej , wiec zmienilem go na 5w-40 z mobila i wszystko jest ok. W serwisie mowili ze na olejach lekkobieznych samochody nowe tez pala olej oleje te to moda wymyslona przez japonczykow same uszczelniacze na trzonki to koszt ok 15zl(najlepiej kup oryginalne), sama wymiana robiona jest bez zdejmowania glowicy i kosztuje okolo 150zl
-
[B6 ALT] Spalanie oleju
Witam Ile oleju pali ci ten silnik? generalnie te silniki maja tedecje do palenia oleju na wysokich obrotach sprawdz najpierw uszczelniacze na trzonkach zaworow a jest ich tam az 20 jest to najtanszy sposob. potem mozna brac sie za cylindry i pierscienie na jakim oleju jezdzisz?
-
[B6 ALT] Czy wymieniać napinacz paska rozrządu ?
Witam w silniku ALT pasek wymienia sie przy 180tys tak podaje autodata jesli wymieniasz pasek to wymien przy tym wszystkie rolki i napinacze,sprawdz pasek i napinacz przy klimie bo lubi sie przycierac.
-
[B6 ALT] Wahania temperatury
witam wymiana termostatu przy tym silniku to nie lada wyzwanie a, a sam termostat kosztuje ok 560zl ja wymienilem termostat u siebie bo sensor w termostacie padl. Ale zadnych zlych objawow nie bylo
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam szanownych użytkowników Audi.
werpech
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta