Treść opublikowana przez PiterA4
-
Spoty Katowice i okolice
dzieki za spota milo bylo znowu was spotkac choc na chwile ja spadam do pracy trzymajcie sie
-
[B5 AFN] Pytanie o wtryski
Jaki koszt kolego ?????
-
[ALL B5] Przekaźniki na żarówkach
im drozsze tym lepsze
-
[ALL B5] Przekaźniki na żarówkach
chodzi oto kolego ze instalacja samochodu utlenia sie po latach i napiecie na zarowkach jest nizsze niz jak auto jest nowe.dajac przekazniki omijasz instalacje i dajesz swieze napiecie z akumulatora teoretycznie oszczedzasz wylacznik swiatel i lepsze swiatlo
-
Spoty Katowice i okolice
grunt ze obecnosc zaliczona jak w budzie
-
Spoty Katowice i okolice
a leci we wtorek mam miec na rano 8godz wiec moze wpadne
-
Spoty Katowice i okolice
siemano weterani
-
Spoty Katowice i okolice
a pracuje sie po 12 godzin niema czasu na spoty
-
Spoty Katowice i okolice
hej wszystkim
-
[ALL B5] Dolna rozpórka
no to zmienia postac zeczy jezeli fabryka tam montuje to jej nie poprawiajmy
-
[ALL B5] Dolna rozpórka
moje pytanko brzmi niepowinna ta rozporka byc przykrecona do budy a nie do poduszek bodajrze co widze po fotkach bo z reguly rozporka usztywnia elementy karoseri niemam racji?????
-
[ALL B5] Napinacz od alternatora .
kolego w dziale warsztat tam jest opisane od a do z co i jak
-
Spoty Katowice i okolice
a mnie nie bedzie niestety choc jechalem obok zlociku ale niestety robota
-
[ALL B5] Podczas ładowania aku spadają ampery?
Tak ma byc kolego
-
Spoty Katowice i okolice
sorki zr wczoraj tak szybko zniknolem z kumplem ale wiecie jak to jest fani bmw nierozumieja klimatu rodzinnego :polew:
-
[B5 AHU] Wymiana napinacza paska wielorowkowego FOTOSTORY
non i powiem tak za***isty opis i dlaczego tak malo tego na forum :gwizdanie: kolego dziekuje przyda sie
-
Spoty Katowice i okolice
wszystkim
-
Spoty Katowice i okolice
ja Sie tez dolaczam do nocki ;( niestety moze za tydzien :gwizdanie:
-
[ALL B6] Tylny spryskiwacz bardzo słabo działa
nie ten dzial
-
Spoty Katowice i okolice
dziendybry ja kupilem wreszcie poloske i poskladalem autko wiec jak dobrze pojdzie to we wtorek bede na spocie czy cos sie zmienilo od mojej nieobecnosci????
-
Spoty Katowice i okolice
a juz myslalem ze jakis milosnik koksow na forum jest
-
Spoty Katowice i okolice
mario22 to ty na tej fotce????
-
Spoty Katowice i okolice
siemka :> rower tez zje....
-
Spoty Katowice i okolice
pozdrowionka juz z moich katowic ale ciagle w poszukiwaniu poloski
-
Spoty Katowice i okolice
a nudy a zalana w piz*u wszedzie remonty i wszystko rozkopane