Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PiterA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PiterA4

  1. dzieki za spota milo bylo znowu was spotkac choc na chwile ja spadam do pracy trzymajcie sie
  2. PiterA4 odpowiedział(a) na zubi1990 temat w 1.9TDI
    Jaki koszt kolego ?????
  3. im drozsze tym lepsze
  4. chodzi oto kolego ze instalacja samochodu utlenia sie po latach i napiecie na zarowkach jest nizsze niz jak auto jest nowe.dajac przekazniki omijasz instalacje i dajesz swieze napiecie z akumulatora teoretycznie oszczedzasz wylacznik swiatel i lepsze swiatlo
  5. grunt ze obecnosc zaliczona jak w budzie
  6. a leci we wtorek mam miec na rano 8godz wiec moze wpadne
  7. siemano weterani
  8. a pracuje sie po 12 godzin niema czasu na spoty
  9. hej wszystkim
  10. PiterA4 odpowiedział(a) na Labiel temat w Audi A4 B5
    no to zmienia postac zeczy jezeli fabryka tam montuje to jej nie poprawiajmy
  11. PiterA4 odpowiedział(a) na Labiel temat w Audi A4 B5
    moje pytanko brzmi niepowinna ta rozporka byc przykrecona do budy a nie do poduszek bodajrze co widze po fotkach bo z reguly rozporka usztywnia elementy karoseri niemam racji?????
  12. kolego w dziale warsztat tam jest opisane od a do z co i jak
  13. a mnie nie bedzie niestety choc jechalem obok zlociku ale niestety robota
  14. Tak ma byc kolego
  15. sorki zr wczoraj tak szybko zniknolem z kumplem ale wiecie jak to jest fani bmw nierozumieja klimatu rodzinnego :polew:
  16. non i powiem tak za***isty opis i dlaczego tak malo tego na forum :gwizdanie: kolego dziekuje przyda sie
  17. wszystkim
  18. ja Sie tez dolaczam do nocki ;( niestety moze za tydzien :gwizdanie:
  19. dziendybry ja kupilem wreszcie poloske i poskladalem autko wiec jak dobrze pojdzie to we wtorek bede na spocie czy cos sie zmienilo od mojej nieobecnosci????
  20. a juz myslalem ze jakis milosnik koksow na forum jest
  21. mario22 to ty na tej fotce????
  22. siemka :> rower tez zje....
  23. pozdrowionka juz z moich katowic ale ciagle w poszukiwaniu poloski
  24. a nudy a zalana w piz*u wszedzie remonty i wszystko rozkopane

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.